Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

k.bakmayın hata oldu bende adet oldum gibi aşılamam tutmadı sanırım ne yaptığımı bilmiyorum toprakceylin seni anlıyorm bak eşinden ayrı kalacağın için ister istemez ara verceksin bu arada kendini toplamış olursun umarım. hakkında hayırlısı olsun canım ümidini kaybetme.

inşallah gülşahcım inşallah Rabbim sizlerede verir fakat ben hala sevinemedim yani bana şaka yapıyorlarmış gibi geliyo bir tanesinin sorumlluğu bile beni ağlatırken düşün 4 tane aynı anda tüm gece ağlama krizlerine giriyorum annemi çok özlüyorum diyorum eşimde öyleyse babanın evine git diyo bu lafı da bana çok batıyo inşallah sağlıcakla sadece bir tane olur dr yanlış görmüş olur sonrasında Rabbimin izniyle doğururum ben zaten ama kaldıramaıyorum bu fikri

mrb kızlar nasılsınız?ceylin canım moralini bozma bende geçen hafta dra gittim tam 4 tane kese gördü ve hiçbirinde de kalp atışını duyamadı öyle çok üzdü ki beni bu çarşaamba başka bir drdan randevu aldım bakalım o ne diyecek dua edin kızlar ben bir taneye razıyken 4 tane dedi kafam karıştı kolumu bile kımıldatamıyorum eşimle bir haftadır aynı yatakta bile yatamıyoruz öyle zorlanıyorum ki anlatamam

canım benim hayırlısı olsun inş hakkında farklı bir doktora görünmekte fayda var bazen inş. herşey çok güzeldir kan değerlerin nasıl hayarım eğer çoğul gebelikse epey fazladır aslında ordanda anlayabilirdi güzel haberler verirsin inş strese sokma şu süreçte

inşallah gülşahcım inşallah Rabbim sizlerede verir fakat ben hala sevinemedim yani bana şaka yapıyorlarmış gibi geliyo bir tanesinin sorumlluğu bile beni ağlatırken düşün 4 tane aynı anda tüm gece ağlama krizlerine giriyorum annemi çok özlüyorum diyorum eşimde öyleyse babanın evine git diyo bu lafı da bana çok batıyo inşallah sağlıcakla sadece bir tane olur dr yanlış görmüş olur sonrasında Rabbimin izniyle doğururum ben zaten ama kaldıramaıyorum bu fikri
öyle deme canım ne olur isyan edercesine konuşma. Lutfedileni kabul etmek yakışır bize. Herhalde eşin de sende gerginsiniz bir beklerken dört olması kafanızı karıştırmış olmalı. sakin ve mantıklı olmaya çalış her zaman. hayırlısı ne ise onun olması için dua et canım. Allah yardımcınız olsun.

canım öyle düşünme allahım sabrını verir hem ne olacağı belli olmaz yanlış anlama ama belki 1 yada 2 tanesi seninle kalır 4 tane bebeği rahmin taşıması zor inşallah hakkında hayırlısı olsun ağlamaların hamileliktendir tek başına olma çok zor ii ilirim benim ailem ankarada evlendim antalyaya geldim 2 ay sonrada atamam çıktı urfaya girdim hem ailemden hem eşimden ayrıyım öyle zor ki bende çok ağladım çok ağlıyorum rabbim kimseye taşıyamayacağı yük vermez sabret

zaten dua etmeden bir anım geçmiyor ilk adetim geciktiğinde gitmiştim tabi o zaman tatildeydik kan tahlili yapmıştı dr daha ilk günden 3500 çıkmıştı bilmiyorum hayırlısı artık benim korkum sağlıklı gelişemeyecekler belki diye yoksa maddi olarak bişey düşünmüyorum yani bu karında nasıl 4 tane bebek büyütürüm ben onlara iyi bakamam ki hem midem çok bulanıyo daha şimdiden 1 kilo verdimmafoldumben

arkadaşlar zaten hepimiz birbirimize destek ve duacı olmak için buradayız. Bence yalnız değiliz hepimiz birbirimizin yanındayız diye düşünüyorum.

zaten dua etmeden bir anım geçmiyor ilk adetim geciktiğinde gitmiştim tabi o zaman tatildeydik kan tahlili yapmıştı dr daha ilk günden 3500 çıkmıştı bilmiyorum hayırlısı artık benim korkum sağlıklı gelişemeyecekler belki diye yoksa maddi olarak bişey düşünmüyorum yani bu karında nasıl 4 tane bebek büyütürüm ben onlara iyi bakamam ki hem midem çok bulanıyo daha şimdiden 1 kilo verdimmafoldumben
canım benim çarşamba inş iii haberler vereceksin bize ne olur kendine dikkat et bak doktorlarda yanılabilir yanlış görmüştür muhtemelen

kızlar size bişi danışmak istyrm yumurtlama gününde gelen sıvı yumurtlamadan önce mi sonramı oluyor ben çok az gördüm bugün 16. günüm adete 12 gün var kızlar bu konuda hiç fikrim yok :KK43:

kızlar değerim 5 günde 54 ten sadece 88 e yükselmiş doktor sağlıksız bir iç gebelik bir ihtimalde dış gebelik olabilir dedi hep yükselmesini istediğim değerimin şimdi düşmesini ve bebeğinde kendiliğinden düşmesini istiyorum yine hayallerim yıkıldı 2. kez kaybediyorum yavrumu kürtaj olmak istemiyorum öyle yıprandım ki :KK43:((

canım üzülme inş. eşinin yanına gelince hamile kalırsın. ben de senin gibi 1 yıl ayrıydım. 2 yıldır eşimin yanındayım çok şükür. tayinin olsun inş. bebiş de gelir arkasından..

kızlar size bişi danışmak istyrm yumurtlama gününde gelen sıvı yumurtlamadan önce mi sonramı oluyor ben çok az gördüm bugün 16. günüm adete 12 gün var kızlar bu konuda hiç fikrim yok :KK43:

canım ben cumartesi gördüm o sıvıyı. ama daha 9. günüm herhalde yanılıyorum dedim. bugün yani 11. günümde dr. a gittim. dr. yumurtan çatlamış bu ay yapılacak bişey yok dedi. bir dahaki ay aşılama olacak benim. eğer bu ay hamile kalmassam.kaydirigubbakcemile3

mrb kızlar nasılsınız?ceylin canım moralini bozma bende geçen hafta dra gittim tam 4 tane kese gördü ve hiçbirinde de kalp atışını duyamadı öyle çok üzdü ki beni bu çarşaamba başka bir drdan randevu aldım bakalım o ne diyecek dua edin kızlar ben bir taneye razıyken 4 tane dedi kafam karıştı kolumu bile kımıldatamıyorum eşimle bir haftadır aynı yatakta bile yatamıyoruz öyle zorlanıyorum ki anlatamam

hayırlısı olsun canım. yanlış da görmüş olabilir. ilk gebeliğin miydi canım? inş. sağlıcakla kucağına alırsın.

canım ben cumartesi gördüm o sıvıyı. ama daha 9. günüm herhalde yanılıyorum dedim. bugün yani 11. günümde dr. a gittim. dr. yumurtan çatlamış bu ay yapılacak bişey yok dedi. bir dahaki ay aşılama olacak benim. eğer bu ay hamile kalmassam.kaydirigubbakcemile3

inş tutmuştur cnm benimkide öyleyse çatlamış olabilir ama sıvı ok azdı acaba yanıldımmı mercimek gibiydiohaoldumsmile

canım üzülme inş. eşinin yanına gelince hamile kalırsın. ben de senin gibi 1 yıl ayrıydım. 2 yıldır eşimin yanındayım çok şükür. tayinin olsun inş. bebiş de gelir arkasından..

inşallah canım hayırlısı diyorum artık elimden bişey gelmiyo bebek sahibi olamama korkusu değil bunları yaşamak beni mahvetti

inş tutmuştur cnm benimkide öyleyse çatlamış olabilir ama sıvı ok azdı acaba yanıldımmı mercimek gibiydiohaoldumsmile

sünüp sünmediğine baksaydın ordan anlardın. benim bazı aylar çok akıntı olur bazı aylar az değişiyor yani.

sünüp sünmediğine baksaydın ordan anlardın. benim bazı aylar çok akıntı olur bazı aylar az değişiyor yani.

hımmm canım uzadı birkaç cm sünüyorda şimdi akıntım yok sabah görmüştüm kafam karıştı valla
doktor vajinadan mı baktı yumurta çatlamışmı dye

cnm moralini boşuna bozma ben kalp atışını 7+2 de duydum hem şimdi 4 kese görünsede 1-2 tanesi zaten gelişmeyip kendiliğinden kayboluyormuş
1-2 haftaya kadar anca netleşir boşuna stress yapıp bebişlerine zarar verme..
ailden ayrı olma konusuna gelince bende aynı durumdayım çok zor gerçekten ama çalışan bayan olunca böyleoluo genelde..
eşinde sende gerginsin heralde ama boşuna sıkıntı etmeyin hamileliğin tadını çıkar cnm..

hımmm canım uzadı birkaç cm sünüyorda şimdi akıntım yok sabah görmüştüm kafam karıştı valla
doktor vajinadan mı baktı yumurta çatlamışmı dye

evet canım vajinadan baktı. genelde sağdan veya soldan yumurtlayacağımı söylerdi. son 2 gün içerisinde sağda veya solda batma hissettin mi dedi. ben de dün hissetmştim. evet sağda hissettim deyince bu ay erken yumurtlama olmuş dedi. tek yapılabilecek şey sık ilişki dedi.

inşallah canım hayırlısı diyorum artık elimden bişey gelmiyo bebek sahibi olamama korkusu değil bunları yaşamak beni mahvetti

canım bir gün hepimiz anne olacağız bak gör siteye girmeyi bile unutacağız. sen hamile kalabiliyorsun bunu biliyorsun. neden bebeklerin gelişemediği araştırıldı mı? bu gebeliğinde onun nedenini bulmak önemli.

X