Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

çoook sapol canım da zirai ilaç dediğin ne onu anlamadım nerden alacam..yoksa kafayı yiycem akannehir

esım supuruyor bende sıleyım.balıga gıtcektı hemen temızlık yapcaktık ama deım.supurdu.gıtmıycek olsa ellemezdısempatiksalakcinni

Rötüş yapıorum hazelcim.Dün sınav görevim vardı.Geldim uyudum.Akşamda zor geldi.Uğraşıorum işte az kaldı.Allahtan açık.
Bu ovulasyon testi alınan sıvılarrdan etkilenio sanırım.Pc den kalkıp ara ara yapar oldum.Öğleye doğru yapmıştım çift çizgi çıkmıştı.Şimdi yaptım tek çizgi.Tabii o arada bir sürü sıvı aldım.Su,çay.Dün de öle bişi ler olmuştu sanki.Şimdi biz dün gece hatta bugünün saatleri içinde çalıştık.Öncesinden de perşembe gece çalışmıştık.Bu gece ve yarın gece de çalışsak çok mu gelir bu sefer üst üste.Eşimin sperm durumunu bilemiorum tabii.Varikosel oldunu düşünmüoruz ama başka bişi de varsa doktora gitmedimizden bilemeyiz.Ya da bugün de yapalım sonra salı gecesi nasıl olur ya karar veremedim.Ben de bişiler söyleyip duruyorum eşime şöyle böyle yapalım die.Bıktıracam galiba..Tavsiyeniz var mı kızlar?

Bu aralar yumurtlama dönemlerim ama kestiremiorum o yüzden arkidişler..

benim görüşüm yumurtalama günü ise her gece yapma taraftarıyım..gece çünkü o zaman hemen kalkmıyorum yatıyorum ki içimde kalsın die.diğer günler 1 gün arayla yada 2 gün arayla mantıklı geliyo
adamıda düşünmek lazım

ama sürekli yapmakda iyi değilmiş.yumurtalama dışında biraz günü uzatmalı doktrlar spermin kaliteli olması gerek demiş ti görümceme her gece olmaz demiş..

:lepi::lepi:

yasecım 4 saat oncesınden sıvı almayı bırakıyrsun ve ıdrarını tutuyorsun 4 saat boyunca.oyle yapıyorsun evet sıvıdan etkılenır test.yada yumrtladın ve tek cıktı.sen 4 saat tutup bırdaha yap bakalım eger yıne tek cıkarsa yada sılık cızgı cıkarsa yumurladın demektr.cunku dun dr. bana yumurtlamak uzeresın dedı.ve eve gelınce yaptım sılık ıkıncı cızgı cıktı.heralde dun dr. dan sonra yumurtladım.hafıf sızıda hıssetmıstım ama catlama sancısımıydı bılmıyorum.bugun 5 gıbı yıne yapcam bakıcam.
ilişki olayına gelınce bugunlerı ıyı degerlendrın.esınde sorun yksa bugun yarın calısın.sonrada ıkı gune bır calısın yanı bır bos bır dolu.dr.lar 48 saatte bır dıyor yanı gun asırı.zaten gun asırı ılıskı sperm kalıtesı ynunden de ıyıymıs.spermler haftada 3 defa ılıskıyle daha kalıtelı oluyormus.

kızlar benım esım ginseng tabletı kullanıyor gunde bır tane .450 mg.hareketlılıge ıyı gelıyormus.tamamen bıtkısel.sadece gınseng tozu var ıcınde.sızede tavsıye ederım.sorun yoksa bıle daha ıyı gelır.dr. arkadası tavsıye ettı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…