Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

hazel ya beni eşimde ginseng içio arada.Bi de keçi kürü!Biz de selenyum mu alsak güzelin dedi fındık ceviz falan onun içinde yeteri miktada oluomuş..

benım esım bal-polen-arısutu yıyor.kecıboy.pekmezı yıyor.zeytınyagında ıncır yıyor.bende bal-tarcın-corekoutu yedım ve zeytınyagında ıncır yedım bu ay.bal-fındık-cevız karısmını bırdahakı aya denerız artık.yumurtlama zamanım sımdı.yesek ıse yararmı artık.ama hemen hemen hergun cevız yıyoruz 3-4 tane.bademde arada sırada.antepfıstıgı da bazen.duzenlı olmasada aklıma geldıkce yıyoruz.bal-polen karıstrdım bazen yedım onuda.ama veren rabbım yesekte yemesekte verır.ınsallah bızı de sanslı olan kullarından eyler de bızede o guzel duyguyu tattırır amin

Fındıkla cevizin yaptı işi yapıomuş.Kalp damar yollarını açıomuş.Vücudun direncini artırıomuş.ınt.ten bakmak lazım..

faran sız ne zaman bıraktınız korunmayı.bız martta bıraktık.hatta o ay 4 defa calıstık.sonra yanı 13. gunumden sonra calısmadık.ben kendımı hamıle sandım hemen.korunmayı bırakınca kalıcam yaa.alerjı oldum ve alerjı hapı ıctım.sonra ıcınde kortızon oldugunu ogrenınce bırtane ıctıkten sonra bırdaha ıcmedım.ve ne uzdum kendımı hamıleysem bebege zararı olmusmudur dıye.yedım bıtrdım.hatta ınsallah hamıle degılımdr dıye dua bıle etmıstım.hemen hamıle kalabılecegımı sanmıstım:eek:klava: ve stresten reglım 8 gun gecıktı ve ıdrardada kandada testler negatıftı.33. gunumde oldum .regl olduuma bıle sevındım

çoook sapol canım da zirai ilaç dediğin ne onu anlamadım nerden alacam..yoksa kafayı yiycem akannehir

canım sadece ilaç satan firmalar oluyor onların ilaçları çok etkili oluyor ve aylarca bridaha ilaçlama yapmana gerek kalmıyor.yani marketten aldığımız markalı ilaçlardan daha etkili oluyor biraz araştır bulursun inşallah

canım biz ilk denemeyi geçen aralıkta yaptık. ama ondan sonra biraz ara vermemiz gerekti. yurt dışına falan çıkmamız gerekti. başka şeyler de oldu zamanla. biraz erteledik falan, bugüne geldik.
ben de senin gibi ilk denemede olacak sanıyordum. o kadar saftım ki hani diyorlar ya gün aşırı yapın diye. öyle yaparsak ikiz üçüz falan olacak diye düşünüyordum. cahillik işte :)

kaydirigubbakcemile3:roflol: ayyy bu da guzelmıs:roflol::roflol: guldurdun benı rabbım senıde guldursun

ya gercekten ne cahılmısız.bılsem bu kadar beklermıydım.zaten o kadar bekledıgım ıcın sımdı acele edıyorum.zamanı gelınce dıyrdum.zamanı geldı ama bebıs gelmedı.sımdı de etekler tutustu

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ :emir_bebek:

Günü geçen arkadaşlar

ramiznur---------10 Haziran[/:Saruboceq:

HAZıRANDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:

ktg.............18 Haziran
denizxx........19 Haziran
truf------------19 Haziran
ronya------------20 Haziran
aysu87------21 Haziran
nurberra-------23 Haziran
yasekase---------26 Haziran
tırtılkurabiye----26 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 haziran
faran------------29 Haziran
firstheaven----29 Haziran

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:

nisa-86-----1 Temmuz[
lithium84--------3 Temmuz
suyasem--------4 Temmuz

nurten34--------5 Temmuz

d_kupcu-----------6 Temmuz
mse121822.......6 Temmuz
edamm------------8 Temmuz[
darkangellove58-------8 Temmuz
guzel83----10 Temmuz

Son düzenleme:

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ :emir_bebek:

Günü geçen arkadaşlar

ramiznur---------10 Haziran[/:Saruboceq:

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

ktg.............18 Haziran
denizxx........19 Haziran
truf------------19 Haziran
ronya------------20 Haziran
aysu87------21 Haziran
nurberra-------23 Haziran
yasekase---------26 Haziran
tırtılkurabiye----26 Haziran