Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

duruşah aynı durumu bende yaşadım hala da yaşıyorum ocakta da adet olmamıştım çok ümitlenmiştim senin gibi ama kan değerim negatif çıktı. gerçi benim yaptığım idrar testi de negatif çıkıyordu. sen hiç doktora bu durumu sordun mu? bişey dediler mi sana? ben soramadım bu ay da olmadım adet ama doktora gidemedim

deniz aysu arkanızdan gelicez diodum ya size belki tam yanıbaşınızdaım da haberim yok!! belli mi olur!!

enfeksiyon için bi da baktılar mo idrara nası oldun.

Anatolya duruşahın ikinci çizgi bilem çıkmış yaaaa düşün..

duruşah sen de kist falan var mıdı?. ben de varmış ama doktorlar normal dediler . testler de normaldi . reglerim de .. bu ay da yumrtalar için elimden geldince i i beslenmee çalışmıştımm.. olurs adoğal yolla olucak. ama benim gibi olup da çok bekleyen de var hemen gebe kalan da. nolcağı da belli olmuo. ben pek ümitli deildim ama bçöle olunca acaba ı dedim gebemiim yoksaaa.

deniz aysu memlekete mi gitti acaba!! geç de olsa inşallah döner de güzel haberleri alırız tekrar aysudan da. 31 i ni iple çekiodu. noldu acaba???

canım benim idrarımda çift çizgi çıkmıştı...kandada pozitif çıktı ama olması gereken değerden düşük çıktı...kimyasal gebelik diyorlarmış buna...yani yumurta kalitesiz sipermle döllenince vücut onu dışarı atıyomuş...benimki öyle oldu işte
yok canım kist falan hiç bişey yok bende...her şey çok iyi görünüyo...döllenme oluyo ama tutunma gerçekleşmiyo...inşallah sen gebesindir

tamam canım anladım. eşin de bişi varmı dı.peki??

kalitesiz spermle döllenince dedin eşinde sorun var mıydı? :) ben de de aynı sorun var da sperm sayısı normal ama kalite biraz düşük bizde

Ya evet ben de soğan kürü yaptım bu ay.. yumrtalar için i i olan dier bitkisel şelerden de yedim falan. stres dışında i i baktım kendime!

duruşahcım sizin sebepsiz olmuo sanırım. kesin biş i ya da gebe kalmanı çok da azltıcak bişi yok. her ay yüzde 25 şanla gebe kalınabilirmiş. sanırım siz onu yaklayamıosunuz. canım ilişki sırasında teknil-kleri de denein. yapıosunuzdur belkim ama. geçmiş sayfaları oku okumadısan ben de yazmıştım aklıma gelenleri. tabii rabbim verdikten sonra her şekilde verir. ama bilimsel olrak da mantıklı şeler. bence şans artıo o zaman...

kalitesiz spermle döllenince dedin eşinde sorun var mıydı? :) ben de de aynı sorun var da sperm sayısı normal ama kalite biraz düşük bizde
canım her erkekte bozuk kalitesiz spermler olur zaten...bizdeki şanssızlık o kadar spermimn içinden onunla döllenmesi oldu...bunu 3 kez yaşadım...ama doktorum hiç yorum yapmıyo bu konuda

bu ay eğer gebe kalamazsam bal tarçın çörekotuna başlıcam

canım her erkekte bozuk kalitesiz spermler olur zaten...bizdeki şanssızlık o kadar spermimn içinden onunla döllenmesi oldu...bunu 3 kez yaşadım...ama doktorum hiç yorum yapmıyo bu konuda

Duruşah zayıf sperm ve yumurtadan boş gebelik de olabiliyormuş.Senin hep kimyasal gebelik mi oldu???

duruşah Allah yardımcın olsun
umarım kısa zamanda bebişine kavuşursun

Son düzenleme:
duruşah Allah yardımcın olsun
umarım kısa zamanda bebişine kavuşursun kaç aydır bebek istiyordunuz
15 ay oldu canım...1 tane kızım var canım benim...ne yapayım allahım hiç olmayanlara versin artık tatlım...bende koklayacak bir gül var hiç olmayanlara veriyorum ben hakkımı...inşallah hepinizz bu duyguyu tadarsınız şekerlerrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…