Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

yase canım var mı belirtilerin.Mesela miden bulanıyor mu?göğüslerin şişti mi?

canım belirti ne demek mahvoldum eğer gebesem çok sarstıı beni baştan. ben aslında regl olmayı bekliodum. adet belirtilerim daha önceleri gibi tıpatıp aynıdı. benzer diolar dı ya ikisin,in de belrtileri. vala aynısının tıpkısımış!!! mide bulantısı iştahsızlık bitkinlik çabu k yorulma uyku gelmesi gaz vs.. ne bilim bunlar var bende. göüsler olması gerekenden daha şiş uçları irileşti çok hassas koyulaştı ve beze gibi küçük notalar oluo bazen.karın ağrım ara oluo eskisi kadar deil ama. ben kasıktan anlamıom ya hani kasık ağrısı denio ya ben de karında rahmimde mi ne garip şeler oluo adetim yaklaşınca da olurdu . bunlaron çoğu gebelik belirtisi sanırım.
hani vajinamda ıslaklık oluo genelde.. sanki regl olcam die gidiom wc ye yok .
guzel olmuş mudu sen de böle? ben de hep oluo ya fenalık geldiiii.. böle açıklık var sanki vajinamda karnım acaipp. bazen ii olduom ama gene halsizlik var çok nedense . sıcaklardan mı bilmem ki.. iştahım ii olmaya başladı ama. 1 lt süt içiom günde . o da bozuo ama alıştırmam lazım bedenimi!!!
canım kısavcası eğer gebesem ilk başlardan beri çok hissettim ve sarsıldım olcak bu kadar beklemiodum. heemn n karnım çıkıcak belli olcak sanki yaa şişkinlik desen cabası bak onu untmuşum! sivilceler de gereinden çok çıkmıştıııııııııııııı....................
ya acaba gebeyim de .. çok mu sarsıldımm. osun ama ben razıyım bünyem alışıo belkimmm.

bazen böğürme oluo ağzıma bişler gelio falan ya midem ii di bişi olsa da kısa sürerdi. ama gebelşik varsa da çok erken deil mi. bi de geç döllenmeden şüphelenioz ama psikolojik de olabilir. çok karmaşık bi r ay geride bırakıorum kendimce. sonu ii olsa bariiiiiiiii..
bii de öle ok kilolu deilimdir. normalimdir ama sanki yakında böle hemen anlaşılcak gibi şişlik var ama sanki o a azlıo ya da ben mi alışıom bilmiom.. ayy sölemicem ya soranlara bile yok dicem vala.. daha test bilem yaptırmadım. be eşim ve sizler yeter şimdilik bana. ii giderse bi süe daha sonra inşşşş..

fiziksel ruhsal alışmaya çalışıorum sanırım ama bazı belirtiler erken gbi ne bilim yaa. sanırım belli birsüre sonra tamaman alışıcam. şükür ki dinlenebiliorum bol bol. Rabbim zamanı bilio işte..
pazartesi netleşcek . eşimle bakalım belki o gün olmam ya p geç gelirim .. inşallah akın zamanlarda güzel haber gelicek. hafta içi az kaldıııııı!!!!!!!!!

inşallak güzel haberler getirirsinb bizlere...yinede sen testin sonucunu görünceye kadar kendini kaptırma canım

yase canım benim göğüslerim çok büyümüştü.İlk olarak bunu farketmiştim ve adetim geçtikten 2 gün sonra mide bulantılarım başlamıştı.SAbahları özlelliklede bişey yiyemiyordum.eee doğal olarak yemek az yeyincede halsizlik doğal bir sonucu oluyor.Bence günde bir litre süt içmek için acele etme canım.Süt kansızlıkta yapıyor hele günde bir litre içiyorsan.
HAdi artık şu testini yapta hep beraber tam sevinelim.:))))Arkandan da biz gelelim.benim adetimede 5 gün var bakalım bu ay pek umudum yok ama yinede Allahtan umut kesilmezmiş.

canım umarım hayırlı haberler verirsin bize. Yazdıklarını okuyunca bende çok heyecanlandım.bende aşılama yapalı 6 gün oldu daha adetime 15 gün var. doktor pgogestan verdi. ayrıca yumurtalıklarım çok fazla büyümüş deyince moralim bozuldu hergün dua ediyorm bebeğim benimle ols diye...ama senin yazdığın belirtilerin aynısı bende oluyor onun için bende çok heyecanlandım. ve içimden bi ses bebeğin seninle diyor umarım yanılmam.

kızlar ii akşamlar ben 2 gün önce test yaptım tek çizgi çıktı aradan 1 saat geçtikten sonra belirsiz 2. çizgi bende adet söktürücüye başladım içime kurt düştü ve bugün tekrar test yaptım yine 1 saat sonra falan açık pembe tam belli olmayan 2. çizgi tekrar çıktı yaptıktan sonrada adet söktürücüyü tekrar içtim teste bi baktım 2. çizgi çok silik ya 1 saat sonra çıkan gerçekmidir ya kafayı yice ilaçta içtim ne yapıcam ben hamiş değilimdir değil mi

hamişsin canım..tbrkler....söktürücünün bir zararı olmuyor sakin ol

Genelde 20-30dk dan sonra çıkan çizgilere güvenmeyin dikkate almayın deniyor ama hiç belli olmaz canım yaaa.Adetin ne kadar geçti o da önemli tabii..
Ama şöle diyeyim sana bi arkadaşım test yapmıştı tek çizgi tabii.Sonra bu ay da olmadı diye çöpe attı ertesi gün görmüş testi çöpte ve çift çizgi.Hamile yaniiiii sonradan kandan falan da baktırdı.Eğer adetin geçmediyse biraz daha bekle ve en garantisi kanda baktır.İnş hamilesindir canım:):)

kızlar benimki biraz karışık geçen ayda adetim gelmedi ve söktürücü ile oldum bu ayda yine 5 temmuzda olmam gerekiyordu olmadım 15 temmuzda kan testi yaptırdım negatif zaten korunmasız ilişkiye giriyorum 31 temmuz oldu hala adet olmadım idrar testi yapıpı başlayayım söktürücüye dedim yani eger hamileysem 15 temmuza kadar bişey yoktu ondan sonra olmuş olabilir mi ya allak bullak oldum ben hamile olduğumu düşünmüyorum ama neden 2. çizgi 1 saat sonradan çıkıyoooo

kızlar bide 2 testte elimde ilk yaptığımla 2. yaptığım arasında 3 gün var ilk yaptığımda 2. çizgi zor gözüküyo 2. yaptığımda açık pembe daha belirgin ama tek sorun ikiside 1 saat sonra belirdi

canım gebelik yoksa o belirsiz çizgi 5 saatte beklese çıkmıyo...ben bizzat yaşadım...eğer gebelik varsa biraz zaman geçtikten sonrada belirebiliyo..muhtemelen daha çok yenidir...yada ben gibi kimyasal gebelik yaşıyosundur

canım kanda cıkmadı sanırım ama bende bugun öğrendim meleğimi ve 3 gün önce hiçbirşey yoktu ne çizgi ne bişi ama bugun yani gecikmenin 5. gununde silikde olsa çizgim vardı inşallah sende hamilesindir cnm

canım beniiiiim sendemi hamilesin...valla hamişlerin sayısı gün geçtikçe artıyo...sıra bizemi geliyor ne???

benim önceden yaptığım testlerdede hiç böle bişey olmamıştı bilmiyorum içim çok tuhaf ama hamile olduğuma inanmıyorum ben pazartesi gideceğim kan testi yaptırmaya umarım dediğin gibi kimyasal gebelik değildir o nasıl belli oluyor

canım inşallah hayırlıı olsun pazartesi belli olur inşallah ben adet söktürücü içtiğim için korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…