Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Anatolya ya ben listede yerin deişmiş gördüm regl oldun zannetmiştim. beklemede deil midin sen o zaman*. beklicek misin*z teste gitcek misin canım?

canım zaten ben %99 hamile değilim geçen ay progesteron testim de düşük çıkmıştı zaten sanırım bu ay yumurtlamam olmadı doktora gidicem ama denizlide iyi bir doktor bulamadım ki. en son gittiğim doktoa iyi diyordum ama o da klomene başladığımdan beri hiç yumurta takibi yapmadı. şimdi doktor araştırıyorum canım

Allah bağışlasın kızını canım yaaa kaç yaşında???
Sen böyle güzel gönüllü olduğun için Rabbim sana da verir elbet...İnş bekletmez bizi yavrularımız benim de 12 ay oldu bu ayla birlikte canım yaaa.Çok üzülüyorum ama nasip işte.Allahım ol deyince olacak inş.

anladım tatlım.. bu dedin 21. gün testi sanırım..

en son adet olduktan ssonra o zaman ultrasonla bakmadılar.. di mi

benim adetin 5. günü 3 yumrtam vardı. 2 si i i görünüo demişti doktor. ben bi de bundan dolayı ümitlendim çok. o iiki yumrta gelişip olgunlaşıp döllendi mi die. 2 yumrta da ikiz olada blir ya çok sarsıldım kimbilir. ben de dedim takip için erken dediler ama giitsedim bakcaklardı tekrar. ben gitmedim. 21. gün testi de doktor izindedi kaldı. zate onları da ben istedim için yapcaklardı. denemlerin çok başıda oldumuz için pek gerek duymuplar doktorlar öle yanii..

yarın ne çıkıcak ya i i ce meraklandım..

Canım Denizlili bir arkadaşım va o da doğum yaptı yakın bir zamanda.İsmail Uryan'a gidiyordu çok da memnundu.Tavsiye ederim biliyormusun biliyorum ama...Bi dene istersen canım.

güzel duaların için teşekkürler duruşah inşallah canım bizlerin de koklayacak güllerimiz olur

inşallah canım benim...hiç üzülme...kızım 9 yaşında...ben 35

denizcim önemli olan gönülden istemek ve her şein hayırlısını dilemek. sen de çok istiosun bebek. inançlı ol ve dedin gibi olucaksa da Rabbim ol der o olur. O yüzden sabırla bekle . Her an bebeğin senle olabilir tatlım..

yasecım bence yuzde yuz hamılesın.gec dollenmeden dolayı sılık cıkıyordur.eger hamıledegılsen hıc sılık cıkmazdı ve reglınde gecıkezdı bu kadar.ama yarın artık gıt ve bızı daha fazla meraklandrma.nasıl durdun bu zamana kadar valla hep sana alemsın derdım yıne dıyorum.yasecım cok alemsın.ben yuzde defa gıtmıstımkaydirigubbakcemile3

anatolya yumurtlamam olmamıs demıstı.bende agustosa ekledım.bılmıyorum ısterse beklemede bolumune yazabılırım.

durusahcım ne guzel bır tane yavrun varmıs.allah bagıslasın.en azından bır tane var.rabbım nasıp etse bızede saglıklı ve hayırlı evlatlar ınsallah.senağlama

Canım Denizlili bir arkadaşım va o da doğum yaptı yakın bir zamanda.İsmail Uryan'a gidiyordu çok da memnundu.Tavsiye ederim biliyormusun biliyorum ama...Bi dene istersen canım.

canım duymuştum o doktoru ama onun klomen yada aşılama tedavisindeki başarısı nasıl ki? bildiğim kadarıyla hamile olanların tercih ettiği bir doktor ben daha o aşamaya geçemedim ki

yasekase valla doktorumun özeli varken gayet iyiydi şimdi özeli kapatıp devlete geçti e tabi eskisi kadar ilgilenmedi klomen kullanılırken yumurta takibi yapılması gerektiğini de burda öğretdim zaten.

canım duymuştum o doktoru ama onun klomen yada aşılama tedavisindeki başarısı nasıl ki? bildiğim kadarıyla hamile olanların tercih ettiği bir doktor ben daha o aşamaya geçemedim ki

Canım arkadaşım gitti derken hamile kalmadan önce gitmişti kontroller, testler falan...Sonra da hamile kalınca gitmeye devam etti Zaten doktor demiş eğer hamile kalamazsan gel tedaviye başlayalım diye.Bençok duydum arkadaşımdan methini ama çok detay bilemem tabi.Sen bi araştır bence canım.Bi umut kapısı olur belki hiç beklemediğin bir anda...

duruşah canım ne güzel bi kızın var . Allah bağışlasın.. İnşallah kardeşi de çok bekletmez. yaşın da ii bence 1- 1.5 en geç 2 yıl sonra kucana alıcaksın gibi gelio bana bebeğini tekrar..

hazel canım benim ben de artık kesin diorum ya ama beelli olmaz ki idrardan çok kan değerleri önemli regl de olmadım evet ya gerçekten çok şaşkınım .. Ne olucaksa hayırlısı olsun.

Anatolyacım ben de denemlerin başlarında oldumdan çok bişi bilmiodum . ben de çoğu şei burdan öğrendim. ve çok işime yaradı gerçekten. tedaviye gidicek bişimiz tyok bizim 1 yıl dolmadından ama yumurta takibi isteyebilirsin. 1 yıl dolması gerekmio onda. rutin bişi zate. bi de zorluk vasa gebelik için yaptırabilirsin canım..

Ne güzel canım maş. kocaman bi kızın varmış.Rabbim acısını göstermesin
amiiiiiiiiin inşallah bitanemm..evet genç kız oluyo ablası artık...göğüslerimiz falan sertleşti...kardeşi o istiyo zaten...yoksa ben yapmayı düşünmüyordum...inşallah sizinde en kısa zamanda olur bidenem

canım benim eşim geçen sene aralık ayında varikosel ameliyatı oldu. nisanda denemeye başladık yani 1 yılı geçti aşılamadan korktuğum için doktor doktor gezdim oralarda nasıl bilemem ama denizlideki doktorların tek bir şeyden anladıkları var o da para. ürologlar sakın aşılama yaptırmayın bekleyin değerler normal dedikçe 1, 2 kadın doğumcu aşılama dedi. kafamız karıştı.

hazel evet aslında cuma gitsem yeridi ama gitmedim işte meraklıım ama gitmedim nednse ya acaba hafta sonu reglim mi gelir boşuna gitmek gibi olmasın ondan bi de ya ama artık yeter yanee yarın gidicem. sonuç pozitif olursa bi doktor var hemen ondan en kısa zamanda randevu alıp sonuçlarla gidicem ve artık sonrası gelicek inşallah..

amin bitanem...evet kardeşi bekletmeden gelir inşallah..kızım çok istiyor ablası...rabbim onun dualarını geri çevirmez inşallah...yavrum kandillerde sırf kardeş duası edebilmek için kuran okuyor...tek dileğim kardeşim olması diyor

inşallah canım benim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…