Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

hazel tam hatırlamıorum ama sanırım reglime 2-3 kala görmüştüm. ama regl tarihimden sonra 1 yada 2 kere gördüm. ne onlar bilmiorum. belki yumurtalmaa deil de vvücudun yaptığı başka bi salgıdırç. abartılcak kafdar deildi zate.

normal zamanda da yumrtlamışımdır belki ya yaz günü sık idara çıktımdan çok dikkat etmiodum. önemsemedim. ilişki de olu die aklıma pek gelmemişti o zamanlar.. ama ay bilemiorum işte. hiç bu kadar gecikmezdi reglim ama yaa...

biozard inşallah diğer döngüde gelir bebeğin canım..

hazelcim gönlümüzden geçen tez zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etmesi rabbimin isteyen herkese. Rabbim bana gerçekten tez zamanda gönderdi tam bi sürpriz oldu. bu ay çok ii çalışmıştık. ben de elimden geldiğince kendime eşime dikkat ettim gıdalarla adet belirtiler,m o kadar çoktu ki kesin dedim artık reglim gelio ama çoookk yanıldım sanırım biliosun tam bi sürpriz oldu. ben ağustos eylül hesapları yapıodum. nolur bundan başka 2 ayda n fazla demnemeye gerek kalmasın die. ama benim gebelik süreci başlamış bile meğersem sen biliosun ya neler derdim hep..

Sana da neden olmasın bi şans kısmet canım. ben de bi de kist vardı. eşinin sperm değerleri kötü old halde gebe kaln da var canım.hiç belli olmuo rabbim ol dedi ve oldu.inşallah sende de olacaak. ben bu denemenle beraber 3 denemeden birinde gebe kalıcana inanıorum . bakarsın buda tutar . neden olmasın tatlımm..

guzel83 bitti mi hazırlıkla.. ne yaptın misafirlerine!! gelsinler boş ver kafan dağılır.. idareee eettttttttttt

5 aya yakındır folikplus kullanıodum. yani gebelik ihtimalinde de doktor kullanabilirsin demişti. gebelik belli olunca da kullancaksın zate demişti. daha önceki denemelerden ziyade bu ay kesin gebelik çıkarsa bu açıdan daha ii olucak. çünküm yeterli miktarda kullanmış olmuş olucam. yuppiiiiiii.............

kızlarrben buay aşılama yaptırdım.12.gün test yaptıracam saglık ocagında degerler söylenirmiksasadece negatif pozitifi mi söylüyorlar bana akıl verirmisiniz

cnm benim son adet 12 hazirandı yani seninle aramızda 2 hafta olacak inş.

bu arada gebelik testi hep aynı markamı yapıosun eğer öleyse değişik bi testle dene sabah.coretest öneririm çok hassas bende erken gebelik testleriyle aynı koyulukta çıkmıştı düşün yani..

hazelcim bebei tam anlamıyla göremedik daha doktor sadece var gibi dedi
kalp sesini bi duysakk iiyi bi ohh çekiceemmm...

ya bıozard senden cok umutluydum allah allahh.canım ınsallah bırdahakı ay beraber hamıle kalırız artık.bızde bırdahakı aya lısteye gırerız ınsallah

inşallah ama ben bu kadar belirtiylede hamile değilsem artık hiçbir belirtiye inanmam.bundan sonra belirti falan düşünmiycem zaten tutmuyoda.

slm kızlar ben de adet olmadım 22 sinde olmam gerekiyordu ama test negatif çıktı 7. gün yapmıştım testi

canım hiç bilmiyorum keşke yardımcı olabilsem . aşılama yapılırken acı çektin mi? benim klomenden sonraki evrem aşılama olcak da

anatolya daha adet olmadınmı.ne zaman test yaptın.7. gun adetten sonrakı 7. gunmu.yasede de hep negatıf cıktı sonra sılık cızgı cıkmaya basladı.belkı sendede gec dollenme olmustr

yasecım hanı dr demıstı ya3 yumurtan var. 2 sı ıyı durumda 1 tanesı ıse daha gelısmemıs. senın gelısen 2 si ıyı durumda olan yumurtaların catlamıstr normal ovulasyon zamanında ama 1 tanesı(gelısmemıs olan) belkı adete yakın catladı onu demek ıstedım canım.tabı benımkı tahmın

anatolya canım ılk klomen kulanısınmıydı.denız 2. kullanısında hamıle kaldı.sende belkı oyle olursun

inşallah canım bu ay progesteronum da çok düşük çıkmıştı 1,35 ekadar düştü. sanırım bu ay yumurtlama olmadığı için adet olamadım. ya ben klomene başlamadan önce progesteron 10,05 ti klomenle ,35e düştü. doktorum da belki bu ay yumurtlama olmamıştır demişti senin eşin nasıl iyileşti mi?

ama canım klomen yumurtaya ıyı gelmıyormu.bu ay hıcmı yumurtan olmamıs oyuzdenmı klomen ıse yaramamıs.sansa bak.olabılır yaaa.neyse bazı aylar oyle olurmus .ınsallah agustos eylul gıbı olur.

esım ıyılestı canım.benımde bugun 11. gunum.basladı calısmalar.bu ay ovulasyon testıde yapmıyorum.ne zaman yumurtam catlar bılmıyorum.ama gecen aylarda 15 ve 17. gunlerde catlamıstı gec catlıyor benım yumurtalar ama 25 gunde regl oluyorum

evet canım normalde yumurtaya iyi gelir ama bendeki şans işte durdu durdu klomene başlayınca yumurtlamayacağı tuttu hayırlısı artık. inşallah ağustos ayı bizim için gebeliğe başlama ayı olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…