Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

slm kızlar.benimde bu ay 4..denemem. bakalm nolck.bende çok sabırsızm.geçen ay doktora gittm bebek düşünüyrm diye.sadece alttan muayene etti.ne bi kan testi ne başka bişy.rahim ağzında yara var ama gebeliğe engel değil dedi.yaaa kızlar başka bi doktora gitsem mi sizce?

guzelci sanırım ilk gebeliğin kürtaj oldu. sen heme sölemiş midin nasıl olmuştu durumların ne zaman alındı bebek..

YAse canım ben gebe olduğumu söylememiştim ve kalp atışını duymadan sölemem dedim eşime doktora ilk defa gittiğimizde bebek 8 haftalıkmış ve kalbi atmıyordu.Sonra sessiz sedasız kürtaj oldum.Sonradan dedikki eşimle beraber iyikide sölememişiz.HErkese laf anlatacaksın birde.O zaman insan hassa oluyor kimseyle konuşasın gelmiyor.Şimdi yine gebe olsam kesinlikle sölemem yine.Ama doktora erken giderim ve tahlillerime baktırırım.BEn gebeliğim boyunca hiç doktora gitmedim bir kez gittim onda da malesef ağlayayarak çıktım.Alahım kimseye yaşatmasın ama şimdi topladım.iyiyim tekrar gebe olmayı bekliyorum canım.

AMİN CANIM AMİNn

prettycım senle konusmustuk oncedende.bence mutlaka baska dr. a da gorun.tek dr. la kalma.belkı bı ılac verır gecer.ama yaranın hamıle kalmayı engelleyecegını sanmıyorum.tabı dr. lar daha ıyı bılır.ama eger bır sorun varsa once tedavı yoluna gıtmektr.sonra bebek gelır zaten.bence bsaka dr. a da gıt ve o ne dıycek bır bak.o da engel olmaz derse olmaz zaten.hem bak doktorsitesi.com dıye bır sıte var.oarada bır suru dr. var her branstan.onlarada soru sor mutlaka.dr.u kendın de secebılıyorsun

HAzelcim inşallah tahminin tutar.GErçi sivilcem çıktı ama ilkinde de çıkmıştı.ZAten gebelik aynen adet belirtisi gibi.BEn okuldaydım karnım nasıl ağrıyordu dedim derste adet olurumda tuvalete gittim ve pet taktım.Sonra derste bir akıntı hissettim tuvalete gittim kesin oldum diye ama akıntı gelmişti.Sonrada gebeymişim.YAni belirtiler aynı oluyor.

ozge karnım agrıyo der ya hamıeler karın mı agrır kasıkmı ben hamıle olunca karın nasıl agırır ne alaka anlayamadım hıc.karnınmı kasıklarınmı agrıdı canım

canım evet konuşmuştuk.ama benim kafam hala karışık. 3 doktordan 2 si tedaviyi doğumdan sonra yap derken biri hemen donduralım dedi.offf offff

canım yaa ınternette arastr bakalım.ayrıca dr. larla da ıyıce konus hangısı daha dogru olurmus.dondurunca hamılelıge engel olurmu yoksa dondurmazsan mı hamılelıge engel olur.bunları ıyıce arastr

bnde bu ayllada hamile kalmak istiyorum bu ay ikinci denememiz daha çift çizgiyi göremedik ama hayırlısı baya sabırsızlanıyoruz.20ay oldu evleneli artık zamanı geldi die düşünüyoruz.haimle kalamayan arkadaşlar hemen üzülmeyin korunma yöntemizinden de kaynaklanabilir.geri çekilme yön ile 0-4ay içinde doğum kontrol yöntemi ile korunuyosanız 0-6 ay hatta 1 seneyi buluyo bünyeye göre haplar tembellik yapıyomuş yumurtalamada.

Son düzenleme:
ozge karnım agrıyo der ya hamıeler karın mı agrır kasıkmı ben hamıle olunca karın nasıl agırır ne alaka anlayamadım hıc.karnınmı kasıklarınmı agrıdı canım

HAzel kasık ağrıyor canım karın değil.Aynen adet olakkenki gibi kasık ve bel.YAni adet özelliklerin daha önce nasılsa aynen öle oluyor.Hiççç bir farkı yok.

canım yaa ınternette arastr bakalım.ayrıca dr. larla da ıyıce konus hangısı daha dogru olurmus.dondurunca hamılelıge engel olurmu yoksa dondurmazsan mı hamılelıge engel olur.bunları ıyıce arastr

canım ya interenette de farklı şeyler var ya.bikaç ay daha bekliyeyim bakayım

Akşamada misafirim gelek biraz iş yapıyorum biraz burada dinleniyorum.Ya hazel misafir gelsin istemiyorum bu günlerde.adana cehennem gibi yanıyor.Durduğum yerde üzerimdekiler ıslanıyor.Bu havada mutfakta iş yapmak işkence gibi geliyor.

kızlar gebe bi arkadaşıma doktor demiş gebeken ceviz, fındık, fıstık, badem , kuru üzüm, leblebi, nohut bunun gibi şeler de enerji verdinden yanında bulunsun ara ara atıştır , i i olur demiş..

Bu arada balık yağı içmek nasıl olur. kimi yerde işk zamanlar ii olmaz dio baka yerde ii dio. tabii en iisi doktora danışmak. ben ara ara bitisel tabletlerden kullandım . deişik deişik selenyum da kullanıodum ara ara tabii. vücuduma çok yarrları olduna inanıorum. çünkü kan değerlerim ii çıkıodu hep . eskşlerden çok kansızlık çekerdim çünkü. şimdi gebelik ihtimaline karşı almıorum. doğal daha dikkatli besleniorum. zate folik plusı doktor gebeken de kullanırsın demişti. devam ediorum. önceden d vücudumda yeterli depo besin vardır eminim. İnşallah haftaya kanda da çıkar ve sağlıklı bi gebelik olur tabii inşallah gebesem...

kız yase daha ne beklıyorsun senın yerıne ben catlıyorum valla.neden gıtmedın bugun test yaptrmaya.sen reglıne kac gun kala akıntıyı gormustun canım.demek ıkı defa yumurtladın.yada hanı dr. un demıs ya 3 yumurtan var.2 si ii durumda.onlar catladı heralde.adete yakında dıgerı anca olgunlasıp catladı heralde.ben oyle tahmın edıyorum.ayyy kız sende hamılesın.benım ıcın bır tahmının varmı

guzel83 ilk gebeliğin kaçıncı da oldu? Özel bişi yapmış mıdın o zaman?

Arkidişler bi de yumrtlama zamanlarında özellikle soğanı sumakla yemek yumurta çatlatmaya yardımcı oluomuş. BEN ARADA salatalara sumak koyuyodum özellikle salataya soğan da doruodum.. incir kürü yapıosanız yumurtlama zamanlaronıza gelirse gene tahmini havuç komak i i miş. havucu bizim de yememiz i i miş eşimizin dışında da.. hazel demişti sabah akşam inciri zeytinyağına bulayıp yeniomuş. ben zeytinyağını seviorum o yüzden sade incir yemiştim. zeytinyağını da yemeklerde salatalarda yeterince alıodum..

preseedi de kesinlikle tavsiye ederim kızlar. ben de preseed topiğinden öğrenmiştim..

pekı canım prezervatıfle korunanların kac ayda olur.ben 3 yıl boyle korundum.dogum kontrol hapı bır tane bıle ıcmedım.ama bızım morfolojı % 2 cok dusuk.ondan olmuyor.ınsallah amelıyat ıse yararda 3 ay sonra fayda grurum

yasecım eve gıdınce bende alıcam preseed.eylule preseed kullanıcam.bu ay ovul.testımde yok.yapmıyorum.ylesıne deneme olcak bu ay.zaten olmıycak dıye .bakalım preseed ınsallah bendede ıse yarar

Olabilir evet ya hiç aklıma gelmemişti gebe kaldım büyük ihtimal ama hala da öğreniorum!
Şimdi yumrta 2 tane farklı zamanlrda atılıo mu birbirlerinden bağımsız tabii di mi yabilmiyorumkismile

İkisi de farklı da olbilir ya ben zate yumrtlama akıntısını bu ay farrkedemedim, sölüodum anlamamıştım. ovu testini de sıvı alımını kesmek gerektinden dayanamadım bıraktım nasılsam ilişki oluo her daim die.. sonlara doğru yumrtladım da adetim mi gecikcek diom ama zannetmem ya.. iki yumurta varsa aynı anda atılmaz di mi hazel senin dedin gibi de oluo eminsin di mi. zate ayda 2 kere yumrtlamak demek farklı zamanlarda 2 yumrtanın olması demek dii mi? 2 yumurta varsa aynı anda da atılabilir farklı zamanlarda da öle mi*

gebeyim gibi gelio ya .. hayırlısı vala gitmedim evden pek çıkmadım. şimdiden tüm tedbirleri alıorum ya vay halime görsen yatıom kalkıo falan. sankim biri kımıldamıan dedi. ne se geçen de karnımda rahmimde sanırım bişiler oluodu ya yerleşti mi yoksa. bugün çok iim nedense bişiler yoluna mı girdi bilmiorum. ovu testi sabah idrarıla pozitif çıkıo. sıvı almadan duramadımdan başka yapamıom. ama sabah idrarından mı ne iki çizgi aynı oluo ama çook net olmuo. gebeken de ovu. testi pozitif olurmuş ya. öle oldu sanırım. pozitifti. gebelik testinde bi gelişme yok. gölge gibi. biraz daha net çıksa gidebilirdim belki ama dedim gibi gölge gibi hala. yani çok silik bilem deil. ben gebe moduna girmiş durmumdaım vala. büyük ihtimal pazartesi ya da salı kesinleşir..
eşim de acele etmeyellim dio. heyecanlı ma pek belli etmio. sanırım adet olcam die korkuo. bi doktor var oraya gidicez baştan adamakıllı. kısmet..

ya bıozard senden cok umutluydum allah allahh.canım ınsallah bırdahakı ay beraber hamıle kalırız artık.bızde bırdahakı aya lısteye gırerız ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…