Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

yaseci zaten testler hemen belirginleşmo 2-3 günü buluo belirginleşmesi boşuna moralini bozma yani...
kızlar bende bugün doktora gittim kanamam kalmadı gibii bebekte görünüo gibi dedi doktor ama tam net göremedik vajinal bakmam lazım tam görmem için dedi onu da biz istemedik pek öyle olunca bakmadı hala evde yatıorum
inş haftaya hem bebeği hem kalp atışı görürüz...AMİN..

ramiznur son regl tarihin ne zamandı. benim 27 haziran. belkş önce de sormuşumdur.

hemen belli olmuosa ii dün sabahkinden bi farkı yok. regl tarihim geçeli 1 hafta oldu ve çok silik bile deil ikinci çizgi. çok açık yan,i çok gölge gibi. inş. belirginleşir yakında..

ben de son adetime göre 6 haftanın içindeken gitmiş olucam doktora.

bu arada kızlar ben arada bi ağzıma karanfil atıodum. ya da demledim çaya atıodum. onun da bişi lere yararı vardı . tam hatırlamıorum ama. bir de çamfıstığı yiyodum arada ama onu elma portakal vb. meyve sebze de olabilir başka belki.ben kafama göre ara ara aklıma geldikçe yapıodum bunları. çoğu gün unutuodum ama!! deniz siyah çekirdekli siyah üzüm demişti erkekler için onu da bi yerde okumuştum bayanların da yemesi ii miş hani gebelik için ama tabii abrtmadan. eşinize yedirin bol bol. ben de regl olsam üzüme geçicektim eşime özellikle. bu ay keçiboynuzu yapmadık. başka şeler yedirdim eşime. önceki sayfalarda var!..

gebelerde de şunu sölemek istiorum fazla maydonoz ve kerevizden uzak durmak gerekirmiş. bir de bi topikte okudum doktor gebeliğin ilk zamanları marketlerdeki o cihazlı ses çıkaran şeden geçmemeye çak-lışın demiş. ben bu marketi geçtim bakkala bile gitmiom. gebe miyim regl mi olcam derken . tedbirli oluorum. kimse de bilmio bilmicek de eşimden başka . gebelik varsa bilmiorum ..

çörekotu ve siahüzüm çekirdeği dişte zerek yemek i i denioo.

gebesem kesin eğer çok belirti var vücut alıştığı için mi acaba . öledir muhakkah ama kendimi dirayetli sanırdım . ya vücudum çok tepki verdi. adet belirtilri gebelik hepsi karman çorman oldu. hala da wc ye giitimde regl oldum da gittim sanıorum. mahvoldum p. tesiden beri.gebelik varsa die de bol bol dinleniorum. dışarı çımıorum özellikle. ben de bi de kist vadı. o zaman düşük riski olurmuş. ortda kesin bi şi yok. ben silahları kulandım tedbir tedbir. belki de ii dir belirtiler. bi lelerin yolunda gittiğin, gösterio olabilir. karnımda rahmimde ara ara bi kıppırtılar oluo. vajinaa devamlı nemli ve bi genişlik var gibi yumuşaklık anlamadım. Acaba ben nie bu kadar sarsıldım. halsizlik iştahsızlık mide bulantısı psikoloji de etkiledi beni ama yoksam. gebelik var da bi de ikiz olmasın olsa ne sevinirim tabii tek de olsa hiiççç farketmez. Rabbim hayırlısını versin. son adetimin 5. günü doktor 3 yumurtam oldunu ve 2 sinin i i oldun sölemişti . sonra takibe gitmedim 21. gün testi olmad. o yumurtlar güel gelişti ve 1 ya da 2 tanesi döllendi sanırım . zate doktor 2 tane isini ii görmüştü..

benim yaşadığım şelerin gebelik de oldunu ve normal oldunu da sölemiş doktorlar. regl olcakmış gibi olmak falan mesela. hayırlısı..

kızlar bi de şişkinlik ayıptır sölemesi gaz da oluo. dünde iştahım yoktu süt içmeye çalıştım sonra akşama ishal oldum fenalaştım yattım erkenden geçti sonra. geçende de olmuştu. bugün baya iim önceki günlere göre yiyorum bişiler artık.. bi de günde 1 lt süt içicem artık. folik plus kullandımdan ve kan değerlerim de i i oldundan rahat içim. bol bol su içiorum.

bilenler var mı bebk aspirini almamda bi sakınca olur mu? doktor aspirin de verebiliomuş gebelere kişiden kişiye ilaçlar da deişio ama coraspirin mi bişi okumuştum bi yerde..

peki yase canım idrar testinde adetten 6 gün öncede belli olmaz mı acaba?ne dersin?YAsecim çok emek harcıyoruz Allahım inşallah hepimizi bebeklerine kauşturur.

yase canım sen yumurta takibi mi yaptırmıştın.Gidip doktora ben yumurta takibi yapırmak istiyorum mu diyorsun canım.

zannetmiorum güzelcim adetten 6 gün önce çok erken ki adetin hemen bititminde yurtlrmrn lazım ki belli olsun. ama benim adt gecikince belli oldu. 5-6 gün sonra o bile beelli belirs,z silik bile deil. ama kanda çıkar. kan testi hemen yaptırma bekle boş yere bi tüp kan verme. gebelik varsa zate o zaman bakrlar! Aspririn almıyım o zaman evet gerek de yok zate..

Yasecim sende kendine dikkat et.İş yapma sakın.Bol bol dinlen ve sana tavsiye kimseye söleme.KAlp atışlarını duymadan kimseye söleme.Sadece eşin ve sen bil.Akrabalarına ailelerinize söleme tabi bu benim fikrim.

güzelcim benim eğer gebesem ilk gebeliğim olucak.mart ayında bebek yapmaya karar verdik ve 4. denememizdi. ben adet olup 5. geçicemden emin gibidim nerdese ama regl olmadım. hazır tatildeken dedim bi gidim doktora gitmicektim aslında martta folikplus için doktora gittim nasıl kullanım die. folikplusu verdi kullan dedi başka bişi yapmam gerekir mi dedim gebe kalmak istiorum başlıcaz dedim. adetlerin düzenli mi dedi düzenli dedim. başka da bişi gerekmez dedi göndrdi. ben de pek bilmedimden tabii tıpış tığış döndüm. ha bi de 1 yıl devam edin sters yapma dedi. kan değerlerim de o zaman normal doktor muayenesinde normaldi ama o kadın doğumcu deildi ne se. sonra 3 dür olmuo tatile girdik gittim temmuzun hemen başı başka bi doktora hiç ultrasonda bakmamıştık. gerek olcak bi şikayetim yoktu. ben de bu siteden edindiğim bigilere göre dedim bakın şeime rahmime yani nese baktı ultrsassonda list dedi tabii ben şok. ama mühim olmayan bişi miş. çünkü akabinde yapılan bütün testler normal çıktı. ben de o sırada reg lidim zate 4. dnemye geçicekt,k geçtik te. sonra ilk gittim doktor ultrasonda nie bakmadı die sitem ediodum . doktora geç olmadan gititime sev,ndim tabii. kist olunca soğan kürü yaptı dikkatlice b,lsedim daha önce yapardım dedim kendi kendime. bu ay ii çalıştık. regl olcam derken sanırım gebeyim ve bilinki gebesem kesin regl belirtileri varsa da son ana kadar gebe olabilirsiniz. hiçç aldanmayın benim gibi. adetiin 5. günü tkrar baktırdım doktor 3 tane yumurta var ve 2 si i i görünüo demişti. sanırım kistik durumda vücudum fazla üretim yapıo. gelişemoio yumurtalar ama doktorar normal yolla gebe kalırsın bekle dediler hiç bişi yapmadan gönderdiler gene sanrım artı 4. ayımda yumrtalarım olgunlaştı yeterince bu ay çok streslidim ama bi yandan da gıdalarımı almıştım. yumrtlarım için!!. adetin 5. gününden sonra asıl takip yumurtlama zamanlarında yapılıo ama üşendim gitmedim. doktorlar bana çok erken die gerek görmediler ama gitsedim bakcaklardı gene. sonra dedim 21. günü testi yapttırım . gene doktorlar ben istedim için bakcaklardı. gittim izne çıkmış doktor kaldı. çok da mühü deildi zate!!!

Rabbim emeklerimizi boş çıkarmasın. Kucaklarımızı doldyrsun . Amin..

güzelcim uzun oldu ama kısacası seb hemen kan testi yaptırma derim. bekle regli geçsin regl olursan da doktora bence bütün tetkitleri yaptır ve adetliken de mutlaka ultrasonsa baktır. sonra da ggit yumurta takibi falan. ve eşin de sperm testi yaptırsu-ın. doktorlar rahat oluo . arenesini çeken biz oluoz. ben bile ilk giitim doktor bakmadı die kızmıştım ana göre beslenirdim die. ne se bi de kürtaj geçirmişin git mutlaka ama inşallah gebekalmışıdır canım. sen adetin geçerse evde gebelik testi yap bekle bi kaç gün sonra git doktora...

Yasecim sende kendine dikkat et.İş yapma sakın.Bol bol dinlen ve sana tavsiye kimseye söleme.KAlp atışlarını duymadan kimseye söleme.Sadece eşin ve sen bil.Akrabalarına ailelerinize söleme tabi bu benim fikrim.

AAh canım benim kesinlikle senin gibi düşünüorum . Kalp atışalrını duyduktan sonra bile hemen sölemicez. bakalım soranlara da yok divez tabii. ama düşünüoz bakalım deriz . sonra da sürppriizzzzzzzzzzzzzz. olur biter. kimseye hesap vermek zorunda deiliz. kimsenin kızmaya yermeye hakkı yok. inşallah bakalım hayırlısı. şimdilik sizler ve eşim b,lio. ama tabii kan testiolunca kesin olucak. ben de evet evden pek çıkmıorum özellikle dinleniorum bol bol. yavaş yavaş iş yapıorum.

ben gebelik kesinleşmeden silahlarımı kuşandım tedbirliim şimdide.n.

güzelcim sen gebe oldunda soranlara nasıl cevap vericeksin???? bira zkopya ver.zate zırp pırt sorulmaz bana pek soran olmuo da. ne se sonra da gebeiz işte. öle geçer gider. Allah kısmet edrse ağustos sonu 2. evlilik yıldönümümüze 2 aylık gebe olrak giricem. İnşallah..

guzelci sanırım ilk gebeliğin kürtaj oldu. sen heme sölemiş midin nasıl olmuştu durumların ne zaman alındı bebek..

yaseee çok sevndm cnm tebrikler inş kandada kesinleşicek tatlım
buarada hazelim nasılsn ben giremyorm kızlar kusura bkmayın ama hep duamdasınız hazelcm inş sendende duyucam güzel haberler

yaseee çok sevndm cnm tebrikler inş kandada kesinleşicek tatlım
buarada hazelim nasılsn ben giremyorm kızlar kusura bkmayın ama hep duamdasınız hazelcm inş sendende duyucam güzel haberler

saol tatlım inşallah haftaya netleşecek. senin kaç haftalık nasıl gidio gebeli? Sınav nasıldı?

saol tatlım inşallah haftaya netleşecek. senin kaç haftalık nasıl gidio gebeli? Sınav nasıldı?

hamdolsun cnm inşş iidir herşey kntrole var epey,9.haftamız bitiyo inş buarada sınav ii değldi cnm ama olsun hayırlısı ne ise o olsun kan sonucun ne zaman belli olcak tatlım

yasecım gaz oluyor zaten hamılelıkte.sen bence kesın hamılesın.:CüvCüv:

nurberracım ıyı olmaya calısıyorum canım.bugun 11. gunum.6-8 ve 9. gunlerde calısma oldu.9 ve 10. gunlerımde cok yapıskan akıntım geldı.cektıkce uzayan.ama ben gec yumurtluyorum normalde.15 yada 17. gunlerde.oyuzden daha catlamamıstr dıye dusunuyorum.calısma yapıcaz yıne her aksam yada gun asırı.ınsallah tutar bu ay.cok dua edıyorum.rabbım elbet kabul eder.ama bazen cok umutsuzluga dusuyorum.bızım morfolojı % 2 cok dusuk.oyuzden olması cok zor.ama rabbım ısterse % 0 la bıle olur ama ıstese keske.benım de sevınmemı ıstese.

fırstçüm uzulme canım tek tuple hamıle kalan cok.oyuzden sıkma canını.hem esının degerlerıde yukselır artık bıkac aya ınsallah.sonrada gelır bebıslerımız.bende beklıyrum.umutsuzum ama allahımdan baska guvencem yok.bırgun bızımde yuzumuz gulecek ınsallah.rabbım buyuk:Saruboceq:

sen ıyısın degılmı nurberracım.bebegın buyumus bıle rabbım korusun.saglık versın ınsallah

ramıznur bebegı gordugunuze cok sevındım.ınan cok dua ettım kandıl gecesındede.ınsallah saglıklı bır sekılde sende kucagına alırsın yavrunu.

murebdu ıyı tatıller canım.ınsallah sende ıkıncı yavruna hamıle kalırsın en yakın zamanda

ozgecım bana hamılesın gıbı gelıyor ama ınsallah yanlıs tahmın degıldır.

saol cnm duan için.cnm lütfen ümitsiz olma ben tam bir yıl sonunda aldım bu haberi Mevl bizim için en uyğun vakti biliyo tek yapılcak şey sabırla dua etmek olucak inş gör bak imtihanlarımızı kolay eylesin Allahım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…