Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

aysıma sen neden kullandın canım.ben hıc kullanmadım.kullansammı acaba.ne guzel allah bagıslasın bu arada

:) inşallah klomende hamile kalabilirim. inşallah aşılamaya gerek kalmaz Allah hepimizi görür inşallah

hazel önce eşin bi tam iyileşsin sperm sayısında, kalitesinde artış olsun ondan sonra.aşılamadan önceki evre klomen.

aysıma bu arada kacıncı denemende hamıle kaldın.esınde sorun varmıydı.benım esımde varıkosel vardı amelıyat oldu 1 ay once.morfolojı % 2 oyuzden olmuyr galıba.bende bır sorun cıkmadı

hayır anatolya bır onu yaptrmadım.ama yumurta takıbıne gıttım.12. gun yumurtam 17mm di.18.gunumde gıttıgımde yenı catlamıs dedı dr. ya 17. yada 18. gunde catlamıs yani.ama progesteron testı yaptrmadım.dr. ıstemedı.yaptrayımmı

aysıma sen neden kullandın canım.ben hıc kullanmadım.kullansammı acaba.ne guzel allah bagıslasın bu arada

canım ben yaklaşık 2 sene önce düşük nedeniyle krtaj olmuştum 1 senedir bebek için uğraşıyodum 4 ay yumurta takibi yaptı doktorum 4.ay klomen ve çatlatma iğnesi yapıldı utmadı doktorum rahim filmi istedi bende yaz sonu çektiririm diye düşündüm bu ay hamile olduğumu öğrendim
rabbiim en kısa zamanda hayırlısıyla sanada nasip etsin inşallaah opuyorumnanaktan

aa bu aradad eşime keçiboynuzu düzenli olarak keçiboynuzu kürü uyguladım ve geçen ay kaplıcaya gitmiştim onunda etkisi olduğunu düşünenler var

ayyyne guzel aysıma yenı bır hamşsin yani.rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın ınsallah.darısı da bıze olsun ınsallah

canım % 2 morfolojıyle umutsuzluga kapılmamak mumkun degıl ama rabbım ısterse olur.ınsallah acız kullarını sevındırır

bende 1.5 ay kecıboynuzu kürü ıcırdım esıme ama faydası olmadı hamılelık uzrenıe.ama hareketlılıge ıyı gelmıs olabılır dıye dusunuyorum.cunku toplam hareketlılık ozelde % 40 ıken tumlabda %54 cıktı .ama ozelde who ya gore morfolojı % 75 ıken tumlabda krugere gore % 2 cıktı.

aysıma keçiboynuuz kürünü nasıl yaptın?

2.5 su bardağı suya 5-6 tane keçiboynuzunu küçük küçük kırarak kaynar suya atıyosun kapağını kapatıp 4-5dakika demliyosun sonra hemen keçiboynuzlarını çıkartıyosun sabah aç karnına 1 bardak kalanınıda akşam içiriyosun eşine
eşim isyan etme noktasına gelmişti kokusundan nefret ediodu ama zorlada olsa düzenli içirdim:KK70:

canım benim eşimin doktoru varikosel ameliyatı olduktan 3 ay sonra değerler yükselir demişti öyle de oldu. morfoloji gene de %1 den %4 e çıkmıştı. eşim mone ve evikap adlı ilaçları kullandı morfoloji % 8e çıktı

X