Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

valla yase haklısın bazen hele okul varken sabah daha hareketlıymıs dıye sabah calısırdık.bır saat yatıp kalkardım.gercı olcaksa yatmadanda olur yaaa.ıste neyse sabah denedık cok ama olmadı.artık gece calısma yapıcam.sabaha kadar uyuycam.bırde sabah benım canım hıc ıstemez.bıran once olsunda bıtsın dıye dusunerek cok ılıskıye gırdım.ahdı artık bosalda bıtın dedıgım ck oldu.sabahın 6 sına saat kurup kalkıyordum.cok sinir yaaa.bırdaha oyle yapmıycam.sacma bence.ınsan ne zaman ısterse o zaman olmalı.

bırde bır ay ara verdım yaa stressızdım.sımdı yıne calısma olcak dıye stres basladı bende.yanı etkenler ust uste geldı ve ben ıkı gundur bunalımdayım.reglımde bıttı bugun.rabbım yardımcmız olsun

haklısınız kızlar sizleri yalan degil gercekten cok iyi anlıyorum.biz 1 sene korunduk ben hep istedim bebek ama eşim istemedi erken diye 1 sene sonra zorla ikna ettim onu sonrada olmadı işte cok agladım cok üzüldüm.ilk gittigim dr bana dediki benim bir pkolu hastam var 20 sene sonra bebegi oldu dedi.o an kafamdan kaynar sular döküldü okadar üzülmüştümkü ama nette araştırdım hastalıgımın hiç okadar kötü birşey olmadıgını anladım.kendi kendimi tedavi ettim.sorunumun ne oldugunu bildigim için ona göre hareket ettim kendimi üzmemeye calıştım cok dua ettim RABBİMEDE şükürler olsun bebegimi bagışladı bana.inanıyorumki sizlerinde en kısa zamanda olacak ama sadece biraz rahat olun

eve yeni geldik. yarı da işim yok takılım dedim. arada gece de giriom bakıorum kimse yok bi kaç bakıp çıkorum. yarıı n da yani bugün biraz daha adet olmsam kendim de temizlik yapıcam. ağda falan işte geçn de de saç kaş kuafere giitim . ge e kalırsam saç kestirmekle uğraşaşmam sıkılırım kuföre de die düşün. yarın biraz geç a adet olsam ağdalık işim var az. onu yapıcam . sonra da adet olunca i i ce rahatlıcam. adet olcamı bilmek üzmüo beni. 10 günü geçmiştir belirtiler.. gece de olabilirim ya artık bekliom. .

ya burdakı butun arkadaslara cok svındım hamılelıklerıne ama denız sana ve nurberraya cok cok sevındım cunku sız bayagı denemıstınız.cok ama ck sevındım sıze.12. ayda da gelse razıyım gelsın yeterkı bebegım.ama daha fazla bekletmesın saglıkla gelsın ınsallah.

sistit olmustum yaa bırde antıbıytıgımde bıttı bugun.ınsallah ıse yaramıstr o da

bizim de 2 . evlilik yıldönümü ağustosta ya bakalım..20 sin de falan belli olur geebelik gibi gelio belli olmaz belki ama şans adet de hemen olmadım yumurtlama kaçmıcak gibi.. bu sfer daha temkinli çalışıcaz. .

cok saol hazel allah razı olsun canım inan sende hamiş olunca bende cok sevinecem.hatta burda sayfalarca yazacagım hazel hamile hazel hamile diye:dance: :dance: artık deniz yeter yazacak yer kalma diyene kadar.gel bak sen beim dediklerimi uygulamaya calış hem kendini cok iyi hissedeceksin hemde bebişin seninle olacak.öle sabahın köründe saat kurulup iş yapılırmı ilahi hazel biliyorsun performansda cok önemli uykulu uykulu adamdan ne bekliyon.bence sen gece dene.eşine her gün bir kase fındıkla siyah üzümü karıştır ver eline yesin kısss gercekten faydası oluyor.

yase yıne temızlencek sılahını kusanıp beklıycek kırmızıları kötükedihüso

ayyy yasecım gecen ay guldurmstun bızı yaa.bu ayda hazırlıgını yapıp beklıyceksın hee:)))

valla yase ben bazen sana dıyorum benden karamsarsın dıye.ama benım karamsarlıgımda hıc cekılmıyorklava: sızlerde olmasanız kıme anlatıcam.kımle paylasıcam.bız bırbırımız anlıyoruz burda.

ahhh denızcım sen 1 yıl orunmussun.ben 3 yıl ıstemedım bebek.bırıkım yapalım dıye.sımdıde bebegımız bızı bekletıyor.aman 3 yıl bekletmesınde o da bızıeyvahedigeldismile

denızcım bırde ıkınınca spermler dısarı cıkamazkı cunku ayaklarımız havada oluyor.acaba ayaklar ınınce mı dısarı cıkıyor ıkındıgımız ıcın.ben onada dıkkat edeyım o zaman.bnede mum durusu amuda hesını yaptım valla ama olmadı.ama ayaklarımı dıkmek ıcın dıger taraf donerken ıkınınca cıkıyormukı.offf kımısının ayagını dıkmeden de oluyor.

denızcım sıyah cekırdeklı uzum yedırıyorum .sımdı yaz ya kuru degıl ama uzum.onunda faydası olur degılmı.bırde dun gercek bal polen ve arısutu aldık.aktardan degıl kendı kovanları olan bır adamdan.gozumuzun onunde karıstırdı bala polen ve arısutunu.aısutunude gordum.koyu kıvamlı krem rengı bısı.1 damladan fazla yıyemıyormussun agır gelırmıs.sıfa olur ınsallah.bırde kestane balı aldık onunda tadı ılac gıbı.zaten bır cay kasıgından fazla onuda yıyemıyorsun.ılac nıyetıne.ınsallah yararı olur onlarında

sorma hazel dururum dururum en kritik zaman da tenmizlik yapcam tutar kendime. Allahtan da ii denk gelir. bugün markete gitemek zor geldi.sadece özel bölgem var . gecikmeden alıim dedim. diğer yerler lazerli epi. den dolayı çok rahatım..

ahh canımişte suc bizdeki bide korunuruz bence rahmin biraz alışsın hamiş olacaksın.bak valla sen cok stres yapıyosun bence. dr bana yüzüme cok zor dedi bundan kötü daha ne olabilir ama inan senin kadar asla karamsar olmadım ve bir gün Allahın izni ile olacagına inandım ve bekledim.burda hepimiz kader arkadaşıyız bizleri bir birimizden başka kimse anlayamaz bazen yeri geliyorki eşimiz bile anlamıyor
yaaa bak ayakların yukarda olsa bile birazcık ıkınmada spermleri geriitekliyorsun.ben hisserdim bile hiç dışına falan akmazmı senin ne biliyim ani hareketinde falan.sen dikkat et yavaşça kaldır bacaklarını.ölede canım bazen herkez gibi olmaya biliyoruz.sen tetbirini elden bırakma yinede.
hadiiişimdi cooooooooooooook mutlu oluyoruz.içimiz rahat ve cok güzel günler seni bekliyor cok düşünme git rahat rahat uyumana bak

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bende genıtal ve koltukaltı lazere gıdıyorum canım.bacaklara baslamadım.ama cok gereklı.bebegım olursa ondan sonra dıyorum.

biz de geçen ay arıcıdan vbizzat alımıştı eşim karıştırıp vermişti hepsini sabah akşam aç karnına bi tatlı kaşığı yaedim. çok yemek de ii deil arı sütü varsa . ağır çünkü. sonra ara vermek gerek sanırım. bu ay yemicem. bitti zate. hazel duydun mu bilmiom da tahta kaşıkla ye. normal yemek kaşığlı yeme. koca tahta kaşık ucuna alıpğ yemiştik eşimle. ya da dondurma çubukları da ii oluo. yıka yıka kullan . sonra atarsın..

canım ben bir sitede kuru üzüm diye okudum o yüzden öle yaptım sanırım bi farkı olmaz her halde.inş bunların hepsi şifa olur canım.cok güzel olmuş en azından güvenilir.

evet canım plastik yada tahta kaşıkla ye sakın içine metalbişi sokma

kızlar benim cıkmam gerek koşim cagırıyor sizi cok cok öpüyorum.ikinizede iyi geceler.

denızcım sen yat uyu bebıse de ıyı bak .kızlar destegınız ıcınde cok sagolun rabbım gonlunuze gore versın herseyı.

ben oruc tutucam.yuzden 3 bucuk 4 e kadar yatmıycam yıyıp yatarım.kandılde rabbım tum dualarımız kabul etsın ınsallah

benim de tüm bacak koltu altı biiti. artık 1-2 senede bi gider,im bi kaç kere daha. başka yerde problem yok. zate çok da kııllı deilimdir. rahat olsun die. genital bölgeleri düşünmedim. rahat alıorum kendim. bi de diğer yerler gibi görünmüo!!

evet yasecım bızede oyle dedı adam.hatta karıstrdı dedım yaa o tahta cubugu verdı.bırde plastık kasık verdı.evet o da oyle dedı.mesela bu kavanozun yarısına gelınce bı sure ara ver yeme dedı.benım yıyecegımı sandı.esımde bende yıycez ama daha cok o yesın.ınsallah ıyı gelır ve bebegımız gelır

hazel okul zamanı sabah ilişki zor olur tabii de gene de özellikle senin müseait oldun zamanlar da sabah deneyebilirs iniz kritik günlerde . gen e uyursun . sabah uykusu daha tatlı olur. ama çok su içme. onu düşününce de stres oluoz ya tuvalete gidemioz die. e bi kaldı dı takmadımız...

yarın çok gece kalmıım sabah işşkerim var ya hani.. bugün de temizlik düğün çıkardım aradan kısa kısa .. yarın da kendime çalışım..

i i geceler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…