Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Allah hepiniz hakkında en güzelini en hayırlısını nasip etsin''hz zekeriya'ya nasip ettiği gibi temiz bir nesil nasip etsin''.
Gücü herşeye yeten Rabbim bizi sevindir.bizi ümitsiz çaresiz bırakma,senden başka kimsemiz yok.Bize hayırlı sağlıklı güzel ahlaklı evlatlar nasip et.Sen duaları işitensin.yüreğimizden gelen bu ortak duamızı bu mübarek günde kabul eyle.Sana sığındık Ya rabbi.Şüphesiz sen en doğruyu bililirsin.Hakkımızda en hayırlı neyse şüphesiz sen bilirsin.Hayırsız olanı istemekten sana sığınırız.Evlat hasretiyle yanıp tutuşan arkadaşlarıma bana bütün isteyenlere hayırlısıyla temiz salih evlatlar nasip et ya Halık,Ya Rahman,Ya Rahim,Ya Kadr,Alim....

döndüm cnm herkes çok şaşırdı valla annem hala şoklarda cnm ya görsen varya hepsi aptal aptal suratıma baktılar

aysucum biraz daha sölemesedin de şöle karnın belli olmaya yakın sölesedin nolcaktı acaba! 4-5 ay sonra anne oluorum die. Zaman kısalmış olurdu? O zaman daha da şaşırırlardııı...

aysucum biraz daha sölemesedin de şöle karnın belli olmaya yakın sölesedin nolcaktı acaba! 4-5 ay sonra anne oluorum die. Zaman kısalmış olurdu? O zaman daha da şaşırırlardııı...

valla cnm bende bi karın varki zaten 4 aylık hamile gibi :)
kızdılar zaten bana neden öğrenince sölemedin diye.

ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme[/COLOR]
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Anatolya20---------------------22 Temmuz-------------? deneme
Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme
Tugok----------------------------23 Temmuz--------------6.deneme
melike---------------------------24 Temmuz--------------1. deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme

günü geçenler çok neler yaptınız kızlar?
belirtiler yokmu?

ben çıkıyorum kızlar pazara gidicem evde hiç sebze kalmadı.
görüşürüz hepinizi öpüyorum kaydirigubbakcemile3

Teşekkür ederim arkadaşlar.

Benim ilk deneme demiştim ve muhtemel adet günüm 7 Ağustos :) İnşallah Rabbim aratmaz bizi.

aysucum yapmıştım negatif. ölesine yapy-tm canım yapmıcaktım aslında. adet belirtilerim var uzun zamandır. bugün 29. günüm bugün olurum diordum. olmasam da artık yarın olurum 30. günde ama yarın sabah bi test yapıcam. negatif olucak ama testin doğruluğunu bir kez daha görürüm.. bi ay 26. günde olmuştum. vücudum dengelio sanırım.. ben ağustos çalışmalarına başlamak için sabırsızlanıorum. eşimin sperm testi olcak perhiz olcak 3-5 gün o yüzden regl min hemen gelmemesi i i oldu.. Yumurtlamayı kaçırı mı yız derdii kalktı artık.ç. O yüzden seviniorum bile. ama ertık bugün olmasam da yarın olim diorum. pazar gece ilk ilişki olcak öbür perşembe de testi olcak eşimin. tam temizlenmemiş olsam da yapıcaz artık. benlen yapıp gitmesi adamakıllı daha i i olur. kendi kendine yapmasından. nadir de olsa adet bitmeden de yapmak i i die duymuştum. hem daha iii temizlenir belkim. bi yandan da yararı olur belkim farketmesek de. Vardır her işte bi hayır. normalde yapmamak gerekir yapmıoruz da ben temizlenmeden ama mecburietten olcak. belkim temiz olurum bilemiorum..
Diğer adet zamanım yaklaştında heyecan başlıcak.. son 3 aydır adet olcamı çok önceden hissdeirum, anlıorum. önümüzdeki at hissetmemeeye çalışıcam yaa... Her zaman da böle hisstmem belirgin hafif olur. sessizce gelir reglim.. bi regl olim de her şe yeni bi umutla sil baştannn. Rabbim güldürür inşallah beni de..

amin canım amin.rabbim hz. Muhammed (S.A.V) in aracılıgıyla dualarımızı kabul etsın ınsallah

Teşekkür ederim arkadaşlar.

Benim ilk deneme demiştim ve muhtemel adet günüm 7 Ağustos :) İnşallah Rabbim aratmaz bizi.

canım ılk sayfada lıstemız eklerım senıde.rabbım yuzunu guldurur ınsallah

selam kızlar ben geldim
nasılsınız

hosgeldın canım

kızlar nabersiniz?aysucum sana bişey sorucam.benden 2 gün önce çok çok açık kahve bişey geldi ama kahverengi bile denemez sanki akıntının biraz koyu rengi gibi sonra o kesildi zaten 2 kere gelmişti.dünde koyu sarı akıntı geldi bugünde aynen devam ediyo.çok yoğun bi akıntım yok ara ara geliyo.sendede böyle bişey olmuşmuydu.bu arada 3 günüm kaldı adete.hala adet ağrım yok.batmalarım devam ediyo ara ara.bazen hafif bazen şiddetli.

iyiyim ozgecım.bugunu degerlendırmeye calısıyorum.rabbım hepımızın dualarını kabul eder ınsallah.sen nasılsın

biozard canım hmıle olma ıhtımalın ck yuksek ınsallahta oyledır.bır test yapsana cıkar belkı

ne bileyim hazel iyimiyi kötümüyüm anlayamıyorum.Adet günüm yaklaştıkça sitreli olmaya başlıyorum.Bugünlerde keyfim yok.Bir bebek bana iyi gelecek.Beklemekten sıkıldım

Kızlar ben daha adet olmadım. 29. ünüm oldu. Enfazla 30. günde oldumu biliorum. Yarın da olmasam artık şaşırıcam ya. Ben de olmaz pek 30 günü geçmez. Hadi diyelim 32. günü buldu. Ondan sonrası garip gelicek bana. Acaba diorum adete yakın yumrtladım mı? Olabilir mi? Ayda iki kere ya da bi kere adete yakın olur mu? Normal mi böle bişi? Ama aşırı derecede adet belirtilerim var. Bugün WC ye gidiorum tamam geldi die b,işi yok. Kasıklarım da baskı oluo. Doktor da adetin 5. günü ultrasonda 3 yumurta görmüştü. 1 i kistik olandı sanırım. 2 si i i demişti. Sonra yumurta takibine falan gitmedim. Nietlidim ama gitmedim, kaldı. 21. gün testi de doktor izindedi o da kaldı. aklıma da takıldı geçen gün adet olcam derken duşa girdikten hemen sonra veyaz bi akıntı vardı. Islanınca nasıl bişi anlamamıştım. Sonra devamını göremedim belki. Sperm desem ilişkiye gireli 3 gün olmuştu ki o zaman ertesi günü bile spermler pek gelmedi vajinadan. Adete yakın da ilişkiyi bırakıoduk ne olr ne olmaz gebelik olursa die. Her ne kadar adet belirtilerim olsa da bırakıoduk. Ama olmayınca hafta sonu sanırım ilişki olmuştu. Nasılsa adet olucam gebelik yok die. Acaba yumurtladım da denk mi geldi diorum . O zaman ilişki olduna bırakmıdıma çok sevinicem. Çünkü gebelik testinde çıkardıya bu geç döllenmese çıkmaz tabii. İki kere mi yurtladım acaba. Ama her tarfım şiş. Adet belirtileri. Gebe olmadımdan hiç tecrübem yok tabii. İkisinde de aynı belirtiler diolar ya ben adet olmaya alışkın oldumdan hiç gebelik die düşünmüordum. Artık daha da adet olmasam düşünücem ya.

Kızlar aklımda hiç yoktu böle şeler birden geldi. Heyecanlandım korktum aaaaa dedim kendi kendime böle bişi olabilir mi die.. Eşim de dio senin adetin gelmemiş mi yani zamanı. Ben de dur bakalımrandevula çalışmo rahmim. Bu aralar olcam işte diodum. Adet olcamı söleyeli eşime 12 gün rahat olmuştur!

Eşim da duaya gitti. Ben de adet olcam mı die WC ye gidiorum..

Kızlar ya gene uzun ve karışık yazdım. Ne diosunuz.. 29. gün bugün. Normal aslında. Yarın 30. gün de olabilirim. O da normal de. Ama daha ilerisi kasar beni. Bu arada yazmayı unuttum. Göğüs uçlarım da çok hassalaştı. Şişer adete yakın ama geciktinden mi hassaşlaştı ne oldu anlamadım. Diorum eşime Rabbim mi söletti ya adet de olmadın hamile misin yoksa diodu. Ben içimden kızmıştım bi de kolaydı die.. Kötü niyetle deil tabii ama 2 hafta olcak nerdese adet belirtilerim var diip duruorum. Sizi de bunalttım üstelik böle die die.. Adet olsam da üzülmicem. Zate bekliorum ama şaşılcak bi durum ya gebesem die korkmaya başladım. Öle bi his geldi. Korkum hiç ihtimal bile vermedimden bu ay. O yüzden. Belirtilerden ötürü yani. Gerçi güzel de çalıştık. Sperm testi olmıcanı anladımızdan ilişki de aksamadı. Acaba ağustosta aksar mı derken adetim gecikince ağustosta aksamıcak. Şanslıız o yüzden. 5 Ağustosta olcak. Yumurtlamama denk gelmicek yane. Eeee gebe deilsem tabeee.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…