Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

günaydınnn kızlarrr...
18 gün gecikmeden sonra dün akşam adet oldumm..
yeni adet tarihim 25 agustos hazelcim ekleyebilirsinn..

günaydınnn kızlarrr...

günaydın canım
niye okadar gecikti adetin canım
hiç böyle oluyomuydu????

kızlar bu arada herkesin kandili mübarek olsun
birbirimize dua edelim lütfen
başkasından gelen dua daha çabuk kabul olur
rabbim bu mübarek günde bizlere hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Günaydınnn güzel hamişler ,hamiş adayları,
Temmuz ayı ne kadar bereketli olmuş,maşallah daha şimdiden 6 tane hamişimiz olmuş.Ağustos ayında daha çok çıkar inşallah:KK70:
Berat Kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar,doğumlar ölümler,kazançlar,kazalar belalar bu gece yazılırmış,Allahım gönlünüzden geçen muradları gerçek etsin inş.Anne olmak için yanan yürekleri, anne olmanın sevinciyle soğutsun inşallah.Dua ile kalın.

günaydın herkese,
berat kandilinizi kutluyorum arkadaşlar.bugün inşaallah hakkımızda en hayırlı şeyler yazılır.bir sürü sayfa vardı valla oku oku bitiremedim.
bu hafta regl olmayı bekliyorum.bugün 25.günüm.cildim çok güzel (her adet döneminin aksine)göğüslerim geçen hafta acıyodu.dün bugün normal.artık bedenimi anlayamıyorum.neyi anlatmak istiyor.
hayırlısı bakalım.

kızlar mrb..
herkesin kandili mübaek olsunn..
kızlar bugün doktora gittik kesem 10mm olmuş büyümüş yani ama henüz daha bebeği göremedik,bide hafta sonundan beri kahverengi akıntım var kızlar kese etrafında kanama var dedi doktorr
yani kızlar hem boş kese olma ihtimalim var hemde düşük riskim var.evde yatıp dinleniorum bide iğne verdi doktor
bugün 6+2 oldum ama umudum çok azaldı..:1no2::1no2:
çarşamba günü tekrar kontrolüm var kızlar..
Allahtan hayırlısını diliyorum...:Saruboceq::Saruboceq:
birbirimize duayı unutmayalım kızlaarrr..
dualarınıza ihtiyacım varr...

Hayırlı kandiller. Rabbim hepimizin kalbine göre verir, hepimize hayırlı sağlıklı bebek verir inşallah.

Beni de aranıza katın :) Bu ay ilk denemeye başladım.

kızlar mrb..
kızlar bugün doktora gittik kesem 10mm olmuş büyümüş yani ama henüz daha bebeği göremedik,bide hafta sonundan beri kahverengi akıntım var kızlar kese etrafında kanama var dedi doktorr
yani kızlar hem boş kese olma ihtimalim var hemde düşük riskim var.evde yatıp dinleniorum bide iğne verdi doktor

canım ya sakın böyle bir haberle üzme bizi.Rabbim bugünün hayır ve manevi kazancıyla inşallah gönlünün güzelliğini verir sana.Duamda varsın inş canım.Dikkat et kendine hayırlı kandiller...

günaydın herkese,
berat kandilinizi kutluyorum arkadaşlar.bugün inşaallah hakkımızda en hayırlı şeyler yazılır.bir sürü sayfa vardı valla oku oku bitiremedim.
bu hafta regl olmayı bekliyorum.bugün 25.günüm.cildim çok güzel (her adet döneminin aksine)göğüslerim geçen hafta acıyodu.dün bugün normal.artık bedenimi anlayamıyorum.neyi anlatmak istiyor.
hayırlısı bakalım.

Artık güzel bir oğluş haberi gelir inşallah:emir_bebek:
erkek anne cildini güzelleştirir derler ya orda oğul dedim, söyleyene değil söyletene bak derler.Güzel haberler getir bize inşallah:CüvCüv:

s.a canlarım benide aranıza alırmısınız bilmiyorumkismile

hoşgeldin cnm aramıza.inşallah en kısa zamanda sende hamiş olursun.

deniz hanım , aysu hn , ben arastırma yapmıstım uzun zaman ve yeni bizim gelinimizinde bebegi oldu , o dönemde bebek dogum uzmanı Chinagir bey var duymussunuzdur , anne karnında bebek dogum uzmanı , ve işinde cok iyi , bir ara ona gitmişlerdi , adam Cevizi cok önermiş , balık yiyemiyorsan ceviz ye omega 3 içeriyor , bebegin beynine sinir sistemine cok iyiymiş . sizde bol bol yiyin , ayrıca sut peynir , ama pastörize kullanın , haftada bir kez mutlaka kırmızı ve beyaz et tuketin , ayrıca mercimek de cok faydalıymıs , yemegini yemeseniz bile corbasını için ... ben size daha cok yazarım bu konularda gelinimiz sayesinde biraz tecrube edindim ..Allahım bebeginizle saglıkla gunler versin ..

çok saol cnm ben cevizi hiç sevmem ama yemeğe çalışıyorum.

slm kızlar 6 yıllık evliyim bunlar benimde başımdan geçti sizinle paylaşmak istedim.bende kontrol hapı kullanıyordum ve bırakınca hemen hamile kalacam zannettim ama olmadı.eşimin varikosel ameliyatı olması gerekiyordu bizede aynı şekilde devlette değil özelde tavsiye edildi.bi tanıdığımın Ankara'da özel hastanesi vardı ve ona danıştım kesinlikle devlette olan aletlerin özelde olmadığını söyledi ve bizi özele teşvik etmeye çalışan doktoru baştabibe şikayet etti. neyse ameliyat oldu ilaç tedavisi uygulandı.sperm sayısında pek bir değişim olmadı ama zaman içinde nornal yolla çocuk olabilir dediler.oda ignelerle günlük doktora gitmen gerekiyo düzenli bir şeekilde doktor kontrolünde olmalı bazı şeyler yani uzun iş.aradan 3 sene geçti maddi yönden doktora gidemedik. şimdi aşılama yapıyoruz.bugün yumurta çatlatıcı iğnem vuruldu. pazartesi aşılama yapılacak umarım tutar.aşılama öncesi tedavi çok kolay geçti umarım sizinde bir an önce tedavileriniz sonuç verir.ve hepimiz bebişlerimizi kucağımıza alırız.

hoşgeldin cnm inşallah aşılaman tutar sağlıkla gelir bebeğin.

slm kızlar bende 1 senedir uğraşanlardandım amudada kalktım klomenle çatlatma iğneside kullandım tam rahim filmine gelmişti sıra 3 ay ara vermiştim doktor kontrolüne tabi bu arada keçiboynuzu kaynatıp içirdim eşime ayrıca geçen ay kaplıcaya gitmiştim sanırım onlarında faydası oldu 4 haftalık hamileyim rabbim isteyen herkese versin inşallahh...

hayırlısı olsun cnm rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin

Bende 3 aydır denemelerdeyim..Geçen sene büyük çaplı bir miyon ameliyatı geeçirdim..Geçen gün kanallarda mı sorun var diye doktora gittim..Ben kanallarda sorun olduğunu düşünmüyorum dedi...Testler de normal,yumurtalarda da gelişim güzel dedi..3 ay daha bekleyelim dedi..Bakalım...Bebek isteyen herkezin hakkında hayırlısı olsun...

hoşgeldin cnm aramıza inşallah tez vakitte gelir bebeğin

günaydınnn kızlarrr...

cnm benim ya neden bu kadar gecikti acaba?sen genede bi doktora git cnm hayırlısı olsun inşallah bu ay gelir bebeğin.

kızlar mrb..

ramiznurcum çok dikkat et kendine cnm ltfen yat dinlen sakın kalkma.bugün bol bol dua et cnm inşallah bebeğin seni bırakmaz hiç.

Hayırlı kandiller. Rabbim hepimizin kalbine göre verir, hepimize hayırlı sağlıklı bebek verir inşallah.

Beni de aranıza katın :) Bu ay ilk denemeye başladım.

hoşgeldin cnm hadi hayırlısı cnm inş bekletmez bebeğin seni.

selam kızlar
hepinizin berat kandili mübarek olsun.ben geçen kandilde çok dua etmiştim bebeğim geldi rabbime şükür.bugünde sizler için dua edicem kızlar rabbim en kısa zamanda sizlerede nasib etsin.
haftasonu burda olmayınca baya muhabbet olmuş

hazelcim öncelikle allah orucunu kabul etsin cnm.ama lütfen kendini bu kadar yıpratma cnm bol bol dua et tatlım benimde dualarım sizlerle.lütfen üzme kendini cnm benim.

Artık güzel bir oğluş haberi gelir inşallah:emir_bebek:
erkek anne cildini güzelleştirir derler ya orda oğul dedim, söyleyene değil söyletene bak derler.Güzel haberler getir bize inşallah:CüvCüv:

canım ya keşke öyle olsa.ben sanmıyorum ama inşaallah şaşırtır beni.:emir_bebek:

kızlar mrb..

dualarım seninle.inşaallah korktuğun gibi olmaz .Herşey yolunda gider.

Kandiliniz mübarek olsun kızlar..

Aysucum döndünüz mü İstanbul' a. Bebeği duyunca naptılar!?!

Edamm aadet olmuş. Rahatlamışşsındır canım. Bi kere gecikmeden bişi olmaz. Tekrarlamassa bu kadar uzun i i olur tabii bida. Diğer ay için bol şans canım..

Kızlar ben de bugün adet olurum die bekliom 29. günüm. Sıkıntı yaptı artık. Bugün olmıcam mı ne. Olmadı yarın olim artık ya sperm testi için kritik zaman geçti. 5 ağustosta testimiz. Daha yumurtlama zamanım gelmemiş olcak. Kafam rahat çalışıcaz kısmetse..

Ramiznur normal mi dio doktor. Kahverengi akıntı kanama ya dikkat et. Hem kanama oluo az die de bebeğe bi şi olmaz. Düşük riski için fazla hareket etme. Devamlı yat. Uzanma, ipe çamaşır asma ellerini uzatarak yapmamaya çalış. Gebeliğin ilk zamanlarda doktorlar ani hareket vb. yapmayın diolarmış. Hani ben de etrafımda bizzat duyduklarımdan diorum. Daha yeni bi tanıdığım. Gebe oldunu öğrendiğinde 15 gün ev işi bile yapmıcaksın fazla ayakta kalmıcaksın demiş. Her hal kese tutunsun i i ce die. Rabbim hayırlısını versin..

slm kızlar kandılınız mubarek olsun.rabbım gonlumzdekını hakkımızda hayırlı eylesın ınsallah.tum dualarımızın kabul olması dılegıyle.

aysucum allah razı olsun canım.lutfen dualarımızı bırbırımızden esırgemeyelım.

ramıznurcum ınsallah bebegını en kısa zamanda gorursun.ınsallah saglıkla kucagına alırsın.ınsallah canım.

kızlar rabbım hepımıze saglıklı ve hayırlı evlatlar nasıp etsın ınsallah.amin

slm kızlar kandılınız mubarek olsun.rabbım gonlumzdekını hakkımızda hayırlı eylesın ınsallah.tum dualarımızın kabul olması dılegıyle.

aysucum allah razı olsun canım.lutfen dualarımızı bırbırımızden esırgemeyelım.

ramıznurcum ınsallah bebegını en kısa zamanda gorursun.ınsallah saglıkla kucagına alırsın.ınsallah canım.

kızlar rabbım hepımıze saglıklı ve hayırlı evlatlar nasıp etsın ınsallah.amin

amin.

X