Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Hazelci bu son yaptığımız test biraz farklı yazıyo sperm hareketleri diyo:hızlı ileri hareketli:%45 yavaş ileri:%29 yerinde hareketli:%12 hareketsiz:14 pH8.0 yuvarlak hücre: 5ml olması gerekli bizde 300.000 başka degerler de var tabi ama ben bunları yazıyorm.

hılalcım nasıl olayım.bendede dunden berı bunalımlar var.hıc hamıle kalamıycakmısım gıbı gelıyor.kafayı yıyorum.baskalarının bebeklerı ruyalarıma gırıyor.opuyor kokluyorum.ne guzel bır duygudur rabbım bızede nasıp et ne olur

canım ya seni çok iyi anlıyorm. umuyorum bizde birgün anne olacaz.:emir_bebek:

kızlar yarın kandıl dua edelım bol bol bırbırımıze .ben allah kısmet ederse bu gece oruca kalkıcam.uyumıycam zaten 4 e kadar.rabbım bızede saglıklı ve hayırlı evlat verır ınsallah bır ıkı aya kadar

Hazelci bu son yaptığımız test biraz farklı yazıyo sperm hareketleri diyo:hızlı ileri hareketli:%45 yavaş ileri:%29 yerinde hareketli:%12 hareketsiz:14 pH8.0 yuvarlak hücre: 5ml olması gerekli bizde 300.000 başka degerler de var tabi ama ben bunları yazıyorm.

1cc de 300.000 sperm mı var canım anlamadım.5 mılyonmu olması gerekır onu mu demek ıstedın.canım bırde asılama ne kadara maloldu sıze.

bızde amelıyat oncesı son sperm tetınde 1 cc de 18 mılyon.ılerı % 26 yavas % 28 idi.ama morfolojı % 2 cok dusuk yaa.ondan yumurtayı dolleyemıyor heralde.dahada cok beklerım ben yaaa:gitme:

canım ınsallah asılaman tutar da hepımıze umut olursun

offf hazelim of senmibenmi:KK43:((((

canım niye kendini bu kadar sıkıntıya sokuyorsun bence biraz güzel şeyler düşünsen daha rahat olacagına inanıyorum.tabi regl olamamak insanı geriyor dönem dönem bu tarz şeyleri bende yaşadım ama içim hep rahattı.o yüzden kendini boştan yere sıkıntıya sokma herşeyini biraz oluruna bırakmaya calış eminin her şey en kısa zamanda yoluna girecektir

denızcım nasılsın canım.bebısın nasıl

iyiyim canım sen nasılsın durumlar nasıl gidiyor.gecmişi cok fazla takip edemiyorum eşin nasıl oldu.bebişte sanırım şuanda iyi herhalde bende pek fazla bilmiyorum perşembe tekrar kontrol kan degerim yükselmişmi diye bakacak dr.inş bi sorun olmaz

esım ıyı canım cok sukur.hatta bugun yaramazlıgımız bıle oldu:kedi:

ben korkuyordum dıkıslerın altındakı yag tabakasından dolayıılıskı esnasında agrı olur belkı dıye ama olmadı.buna ck sevındım tabı.sukur yani.ama tabı bunalım takılıyorum ya benım cocugum olmazsa dıye.bende ıstıyorum:çok üzgünüm:

esım ıyı canım cok sukur.hatta bugun yaramazlıgımız bıle oldu:kedi:

ben korkuyordum dıkıslerın altındakı yag tabakasından dolayıılıskı esnasında agrı olur belkı dıye ama olmadı.buna ck sevındım tabı.sukur yani.ama tabı bunalım takılıyorum ya benım cocugum olmazsa dıye.bende ıstıyorum:çok üzgünüm:

ahhh canımmm kıyamam sana morelini hiç bozma Rabbim okadar büyükkü en kısa zamanda sana melegini yollayacak bak içime doguyor.ama gercekten sizin için cok dua ediyorum isimlerinizi teker teker sayıyorum.hazelcigim biliyomusun her şeyden önce inanmakkk.gercekten bunu cok yerde okurdumm nasıl olacakki diye düşünürdüm.bu ay rabbime cok inandım cok güvendim.güvenimi boşa cıkarmadı.dua ederken rabbim bana bir bebek ver deme.nasip ette.senin rızan ile rabbim de ben bu ay bu şekilde dua ettim.ilk defa bu ay içim okadar ferahtıki anlatamam birde kardeşimin dügünün telaşı vardı o yüzden düşünmeye fırsatım bile olmamıştı.bence keramet cok takmamakta sen elinden geleni yap kalbini ferah tut gerisini rabbime bırak.
en kısa zamanda sen buraya bende hamiiiiiiiiiiiiiiiiileyyyyyyyyyyyyimmmmmm diye yazacaksın.

canım yaa allah razı olsun.ne bıleyım canım okuyorum burda boyle ıyıce karamsarlasıyorumbırde cevre baskısı var.her goren hadı sen daha yapmıyormusun demıyorlarmı.ıyıce bunalıma gırıyorum.sankı pasta yapıyorsun.oyle kolaydı.ne bıleyım dahada uzuluyorum ıste.ne gzel zaten ınsan kafasına takmadıgı zaman gelıyormus bebegı.bak sana vesıle olmus ıste ne guzel.nasıp et dıyorum zaten canım yaaa.hep dua ederken rabbım sen saglıklı ve hayırlı evlatlar nasıp et dıyorum.kısmet ıste.senınde bebegın saglıkla gelsın ınsallah canım.

canım yaa allah razı olsun.ne bıleyım canım okuyorum burda boyle ıyıce karamsarlasıyorumbırde cevre baskısı var.her goren hadı sen daha yapmıyormusun demıyorlarmı.ıyıce bunalıma gırıyorum.sankı pasta yapıyorsun.oyle kolaydı.ne bıleyım dahada uzuluyorum ıste.ne gzel zaten ınsan kafasına takmadıgı zaman gelıyormus bebegı.bak sana vesıle olmus ıste ne guzel.nasıp et dıyorum zaten canım yaaa.hep dua ederken rabbım sen saglıklı ve hayırlı evlatlar nasıp et dıyorum.kısmet ıste.senınde bebegın saglıkla gelsın ınsallah canım.

bak hazelcigim senin şuanki psikolojini cok iyi anlıyorum.benim eşin evlerinin tek cocuguydu.kayın validem de üvey kendi torunlarını kayın babama okadar cok benimsetmiştiki ben kayın babamın evine misafir gibi gider gelirim.her gittigimde de kendi gelinleri torunları olurdu kayın validemin.o cocukları ballandıra ballandıra bir severdi hiç unutmam nispet yapar gibi.eşimde cok üüzülürdü.halar yengeler hadi sende yapsana ne bekliyosun her gördüklerinde yokmu daha der dururlardı sanki ben hamile olsam söylemeyecem her keze ilan ederim zaten bilmiyomuş gibi sorarlardı.cok üzülüyordum.ama anlık evime geldigimde herşeyi unutuyordum.ama baktım kendimi üzmekten başka yaptıgım birşey yoktu.hiç takmadım sonradan banane ne derseler desinler derdim.elimden bişi gelmiyordu cünkü.canım bence sende böle yap bazı insanlar okadar cahilki karşısındaki insanın ne hissettigini düşünmeden konuşa biliyorlar.kendini zme lütfen bak ne güzel calışmalarada başladınız bence daha cok ümitlenmen sevinmen gerikirken kendini karamsarlıga veriyorsun.bence artık kendini toparlaman lazım kendine yeniden cok güzel bir sayfa acıp morelini düzelttikten sonra bebişine kavuşacagın günlerin hayalini kurmalısın.gece gece cok konuştum ama inan seni bu şekilde görmek cok üzdü beni

sagol canım yaaa .aslında cevremdekı ınsanlar benım daha calısma yaptıgımı bılmıyorlar.daha dusunmuyoruz dıyorum mecburen.belkı olmadıgını bılseler oyle demezlerdı.bılemıyorum.ama bu benım canımı cok acıtıyor.onceden bebeklere bu kadar dıkkat etmezdım.sımdı ıse yolda yururken her gordugum bebege kafamı cevırıp cevırıp bakıyorum.kafayı yıyorum galıbasempatiksalakcinni

ruyamda hep bebekler goruyorum.hep beyaz gıyınmıs oluyorlar.sevıyorum onları ama hıcbırındede benım degıl hep baskalarının bebeklerı oldugunu bılıyorum.ama ruyada olsa o duygu cok guzelmıs.

bak canım gel seninle bir anlaşma yapalım. kabul edersen.
seni cok iyi anlıyorum cünkü senin yaşadıgın şeyleri ben tam 2 senedir yaşıyorum.
şimdi artık bunları siliyorsun ve bu siteye cok fazla takılmıyorsun inan bana buralarda yazdıkca okudukca daha cok takıyosun.ara ara girmeye calış.kafanı dagıtacak şeyler yap ne biliyim arkadaşlarınla falan sadece 1 ay senden rica ediyorum aklına bebek geldiginde hemen kafandaki düşünceni degiştirmeye calış.başka şeylerle meşgul ol.regl olduktan sonra yumurta takibine git cok faydasını göreceksin eminim.eşinle ilişki sırasında bebek düşünerek yapma kafanı boşalt zevk almaya bak.için rahat olsun ohhhh bu ay bebişim geliyor de içinden.ilişki oldugunda ayaklarını duvara dikerken sakın ıkınma yavaş yavaş hareket et yarım saat durmaya calış.eger maddi durumun varsa preseed kullan derim sperm azlıgı için süper 1 tane sperm bile olsa onu saatlerce koruyabiliyor ve rahme cabucak ulaşmasına yardımcı oluyor.ayakların duvarda yarımsaat dikili kaldıktan sonra hangi tarafında yumurtan varsa otarafına yat ve bacaklarını karnna dogru cekip uyu.ve bol bol dua et emin coook faydası olacak.

Son düzenleme:
haklısın canım.bunlar dogru seyler.hele kk ya takıldıgımda daha cok takıyorum evet.ama yınede merak edıyorum elım gıdıyor ıste bu sıteye:))) preseed almayı dusunuyorum gıdınce artık.sımdı ıstesem buraya gelcek.annemler o ne falan dıye sorcak.yalan soyleyemem .ee ne oldugunuda soyleyemem.bu ay preseedsız calıscazda dıer aya alıcam.ayakları duvara dıkerken ıkınma dedıgın nasıl yanı canım onu anlayamadım.ne olur kı ıkınırsamCADIARZU

sen kullanmısmıydın preseed bu ay.evet ben hıc ılıskı sonrası uyumadım.2-3 saat yattıgım oldu ama uyumadım.belkı uyusam aklıma gelmez belkı dollenır yumurta.bır onu yapmamısım.dur onuda yapayım:))) ayy canım yaaa allah razı olsun destek oldun bana.rabbım bebegını korusun mutlulugunuz kat kat artsın sızınde ınsallah.

hazelcim çevreyi takma bu kadar . zate sen istediğin ve daha gelmediği için üzüşüorsun. çevre de tuzu biberi oluo! onlar her evliye derler ya ister 5 aylık evli ol ister 5 yıllık. yaşın da genç . eşinin yaşı da çok yaşlı olsanız tamam dicem çevra baskısı da ii ce morali bozar. ama ben mesela çevremde diyen olsa da dicekler tabii diorum arada illaki çıtlatanlar olcak. yeri gelio ben de yapıorum. ben mesela onlardan deil de kendim çok istediim için takıorum bazen senin gibi. o kadar da normal. ister istemez bunalım olabilioruz. ama bunun devamlı olmaması önemli denizin dedi gibi.. ameliyat steres yaptı sen de. artık eminim bi kaç güne daha i i olacaksın. ama bak lütfen adet olma zamanın da yaklaştığında sonuç olumsuz da olsa normal karşıla ki gerçekten normal. daha bak başlardayıoz denemelerin. 1 yıla kadar da hep başlarda olcaz. bir yıl dolsa o zaman ne olur bilemem ama en azından bu denemeler de rahat olmak lazım. ben de yapıorum bazen senin gibi ama denizin dedikleri çok doğru illaki ,lişki de b,le bebek için her şe dioruz. biraz kendimizi düşünsek bebekler bize süropriz yapıcak belkimm...

saol denizcim ya hazel gibi ben de yapıorum ona diom ama ben de yapıorum bazen maalesef. dediklerin çok doğru. bilsek b,ile tekrar bi yerden öğüt almak kulağa küpe oluo canım saol..

seni deçok merak ediorum. gebelik sürecini. sağlıkla devam eder inşallah. sen de bizim gibi çok istedin. Allah yüzünü güldürdü. iNŞALLAH SIRA BİZE GELİCEK..

bak hazelcigim bende önceden ayaklarımı duvara dikerdim katta amuda bile kalkardımkaydirigubbakcemile3 ama önemli olan ne kadar ayaklarımızı tavana dikmek deil dikkat etmek .ıkınma derken kalkmaya calışırken falan ıkınırsınya o sıra sperlerin cogu dışarı cıkıyor.yani rahme gitmeye calışan spermleri bile farkında olmadan ıkınarak dışarı itiyoruz bana bunu nette bir stede bir arkadaş tavsiye etmişti sende öle yap.
evet bende bu ay preseed kullandım yurt dışında akrabalarım vardı onlara getittirdim.orda daha ucuz 20 30 euro gibi.eger netten sipariş verecek olursan iyice araştır her yerde 130 tl bazı sitelerde 60 tly kadar bulabirsin.
ilişkiden sonra sakın temizlenmeye falan calışma bırak ölece yat rabbim affetsin keyif için yapmıyoruz.hiç takma bebişin sanki bu ay gelecekmişgibi mutlu ol öle düşün valla ben öle yaptım.pkoluyum biliyosun bunu bile sorun yapmadım asla.bir ayrıcalık olarak düşündüm.
saol canım allah sende de razı olsun nedemek bir parca yardımım olduysa cok mutlu olurum.güzeldileklerin içinde cok tşk ederim.rabbim ennnnnnnnnn kısa aaaaaa zamanda da sana nasip etsin.evinizden cocuk hah kahaları hiçççççççççççççç eksik olmasın

X