Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

selam kızlar.. ben aslında umutsuzum çünkü pcos luyum.. ama adet gecikmelerim fazla olmaz yani 6-7 ayda bir 10 gün gecikir okadar. bu ay 18inde olmam gerekiyordu ama yine gecikme var. acaba bu sefer hamile olabilir miyim diye içim içim yiyor

yase canım ne tup bebegı yaa dur bakalım.daha en az bır yıl denıycez bak bu ay bende 5. denememı yapmaya baslıycam.aynıyız yanı.sonra 1 yıldan sonra asılama yaptırırız olmazsa bıkac asılamadan sonra tupbebek olur.daha ck erken.

nıye oyle dıyorsun pco olupta hamıle kalan cok var.sgan suyunu dnedınmı.denemedıysen bır dene

life city eger yumurtlama donemındekı ılıskınden 10 gun gectyse en az cıkar

ayın 11 i yumurtlama günümdü.
yani yarın sabah yapsam11. gün oluyor
en iyisi bi denim.
evde test var nasıl olsa

nıye oyle dıyorsun pco olupta hamıle kalan cok var.sgan suyunu dnedınmı.denemedıysen bır dene

evet ben de burda okudum çok arkadaşımız buna rağmen hamile kalmış.. ama adet gecikmesi olduğunda her seferinde yine de umutlanıp hayal kırıklığına uğramak çok kötü. gerçi doktorum %50 doğal yollardan hamile kalma şansım olduğunu söyledi şimdilik tedavi istemedi.
soğan suyuna da yeni başladım inşallah faydasını görürüm

bunu nerden anladın ovulsyon testylemı yoksa yumurta takıbıne mı gıttın.kesın 11 i yumurtlama gununse yarın cıkar ama negatıf cıkarsa moralın bozulabılır.cunku hamıle olupta 3-4 gun once negatıf cıkanda cok oluyor.ınsallah hamılesındr canım

Evet kızlar haklısınız da eşimin yanına bugün tüp bebek merkezinden gelmişler. Anlatmışlar . bi de eeşimin arkadaşlarından çok bekleyenler oldu. biri dio doktorklar doğal ilaç tedavi die die 6 yıl beklettiler 1 yıl bahane diolarmış. tüp bebk olmuş sonra. 5 ağustosta sperm testi olcaktı. o da önemli galiba da. bi de tüp bebek de en güçlü sperm oluo ya ondan. benim bi öğrenci tüp bebek erkek zehir gibi. bu da belli olmaz ama eşim tüp bebeği daha gebelik düşünmeden diodu ölesine.. biz de ilkbahar aylarında başlamıştık çalışmalara. öle bi telefonda bahsetti de. çok mu pahalı emekli sandığı karşılmaz mı.

yok cnm ama belirtiler onu gösteriyodu.
bide ben günü gününe oluyorum adet.
yani çok düzenli.
27 günde bir
o yuzden 11 i diyorum

ama zaten 5 ağustosta sperm testi olcak. ben üni. hastanesine kiste baktırcam. ne kistimiş 2 doktor bişi demedi. boyutunu sorsam belki derdi ama diyebilrdi gene. belki o konuda aleti yoktu çok işin ehli doktor deildi. ama bana rutinlere daha çok bakı o gibi geldi. ne se ağustos eylül denemlerin de olmassa belki düşümürüz tüp bebeği ya napim kist olunca böle kafam çok karıştı. gene takkmaya başladım. bi de spermler testi ii çıkmassa heemen düşüne biliriz de tabiii. boşa kürek sallamamış oluruz gibi gelio...

yok cnm ama belirtiler onu gösteriyodu.
bide ben günü gününe oluyorum adet.
yani çok düzenli.
27 günde bir
o yuzden 11 i diyorum

Canım ben 25 gunde bır regl olurum normalde benımde 11. gunde falan yumurtamın catlaması gerekır ama 15 yada 17.gunde catlıyor.bunu neden soyluyorum testte cıkmayabılır moralını bozma dıye.ama ınsallah cıft cızgı gorursun ve cok mutlu oluruz burda ınsallah.zaten evde testın varsa dıger gunlerdede yaparsın

ayyy yase dur bakalım belkıde esının sonucları cokıyı cıkacak.benden daha karamsarsın .:)))) canım bı test yaptrsın sonra dusunursunuz ne yapacagınızı ama ınsallah hepımız en kısa zamanda dogal yollardan saglıklı ve hayırlı evlatlara hamıle kalırız

edacım hyırlısı dıycez ama neden bu kadar gecıktıkı acaba gec dollenmemı oldu.eger hamılelık kesın yoksa mutlaka bır dr. a gorun neden bukadar gecıktı dıye

ayyy inş canım yazma zaten bende emin olayım valla gecen seferde böyle oldu cok utandım yine aynısı olursa ama gercekten yani 15.günü ignenin etkisinin bittigine inanıyorum.yarın idrar testi yaoıyım evde yine cift cizgi cıkarasa hemen gider kan testi yaptırırım

bence canım sana katılıyorum en azından 1 sene bekle baktın olmuyor ne istersen yap

jbys canım sen benim kader arkadaşımsın bende pkoluyum senin kacıncı denemen bu.bende sogan kürünü kullandım regl cok düzensizdi ada cayı ve sogan kürü sayesinde düzene girdi.hiç deyilse buna yaradı yani bence hiç kesme devam et

denizim galiba hamilesin
benimde belirtilerim aynıydı
ovülasyon testimde çift çıkmıştı
hadi hayırlsıı bakalım
şu temmuzun son günlerinde sevindir bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…