Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlarrrr HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
DEGERİM BİRAZ AZCIKMIŞ TLF ÖGRENDİM ŞİMDİ DR KONUŞMAYA GİDİYORUM GELİNCE AYRINTILI YAZARIM

DEGERİM BİRAZ AZCIKMIŞ TLF ÖGRENDİM ŞİMDİ DR KONUŞMAYA GİDİYORUM GELİNCE AYRINTILI YAZARIM

dün aysulan bugün senlen göbek atıcaz alkisalkisalkis

deniz lütfen bana başından beri yazar mısın ilk testlerin nası çıkmıştı. kist pco oldunu ne zaman öğrendin. ilaç kullanmaya falan tedavi olaylarını yazar mısın ya. bende de kist var ya beni de aydınlat nolur.. 1 yıl dolmuş mudu ilaç falan kullandın. eşinin durumu nasıldı? sperm testi falan olmuş mudu? daha aklıma gelmeyenleri yaz nooluurrr. Ben de inşallah burda sizinle gebe haberleri verip paylaşmak istiorum..

ayssuuuuu naptı acaba? aysu sen de yaz nolur. gebelik sırasındakilere tecrübe olsun sizlerden.

kızlar ya dua edin bizlere anne olucaksınız hayırlısıla. Hayır dua edin. İnşallah ikiniz de sağlıkla gebelik geçirip bebeklerinizi kucağınıza alıcaksınız..

cinsiyet tahminlerim

nurberra erkek

ramiznur kız

deniz erkek

aysu kız

Rabbim hayırlısını versin tabii cinsiyet önemli dei,l aslında. Benimki bi tahmin. Yanlış anlamyın.. Coştum geeenee benn..

Kızlar ben de size yakınlarda yeni adet tarihini vericem. Sivilceler de belli etti bi de. göğüsler falan da şişti. Kısmet..

denizz çok sevindim canım.içim bi tuhaf oluyo böyle üstüste güzel haberler aldıkça.inşaallah bizim de yakındır o günler. bu arada benim de göğüsler ağırlaştı.reglim geliyorum diyor.

denizz çok sevindim canım.içim bi tuhaf oluyo böyle üstüste güzel haberler aldıkça.inşaallah bizim de yakındır o günler. Bu arada benim de göğüsler ağırlaştı.reglim geliyorum diyor.

canlarım cok tşk ederim sizler için bol bol dua edecem

Geçmiş olsun canım bende kürtaj olmuştum.Şimdi yeniden deniyorum.40 gün kadar sonra adet olursun.Ondan sonrada en 3 ay korunmak gerekiyor.Zaten rahimin kendisini yenilemesi için en az 6 ay geçmesi gerekiyormuş.HEr şeyde bir hayır vardır deyip dua edip beklemek gerekiyor.Birde bu psikolojiden çabuk kurtulmak gerekiyor.Allahım tekrardan sağlıklı bir çocuk kucağına almayı nasip etsin.

degerim 191.15 daha 2 haftalık falanmış sizce iyimi.cumartesi yine test yapacak dr degerlerim ikiye katlanmışmı diye rabbim hayırlısını versin inş en kısa zamanda sizlerede nasip eder:dance:
:dance: :teytey:

deniz çok sevindim canım ilişki nasıl olmuştu bahsetsene biraz canım banada dua et denizcim ne olur.

ayyy çok sevindim valla denizcim.rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasib etsin inşallah.
son adet tarihin ne zamandı cnm?

cnm dualarım hep sizlerle rabbim tez vakitte hayırlı sağlıklı evlatlar nasib etsin inşallah.

degerim 191.15 daha 2 haftalık falanmış sizce iyimi.cumartesi yine test yapacak dr degerlerim ikiye katlanmışmı diye rabbim hayırlısını versin inş en kısa zamanda sizlerede nasip eder:dance:
:dance: :teytey:

denizcim aynıyız sanırım benimde salı günü 152.9 çıkmıştı
bugünki sonucum ise 536

saol canım inş sende saglıklıca kucagına almayı nasip etsin rabbim inş benim degerimde yüksek cıkar cumartesi günü.sevinçten elim ayagım tutmuyor.

Denizcik; süper bi haber:teytey:
anamda anam 2 haftalık anneymiş,Rabbim nazarlardan ,kem gözlerden korusun seni.Güzel ve kolay hamişlik yaşatsın sana:CüvCüv:

deniz kuru üzüm ne işe yarıyor canım?
canım sperleri güçlendiriyor valla 1 hafta yedirdim sadece yerinde duramıtordu biz günde 2 ilişkiyi zor yapardık ama üzüm yerken günde 3 kere falan oluyordu

Denizcik; süper bi haber:teytey:
anamda anam 2 haftalık anneymiş,Rabbim nazarlardan ,kem gözlerden korusun
seni.Güzel ve kolay hamişlik yaşatsın sana:CüvCüv:
aminnnnnnnnnnnnnn canım herkeze nasip etsin.

birde hayıt tohumu ne işe yarıyor nereden duymuştun canım?
ben int araştırdım bi araştır istersen cok faydalıymış sadece 15 gün falan içmiştim.

hazellll ne olur beni listeye ekle o listede adımı görmek için ne kadar dua etmiştim

deniz hayırlı olsun. Değerin i i. Cumartesi artışı da görücez inşallah. Her şe yolunda gider umarım. Çok uğraştın semeresini aldın. Sıra bizlerde inşallah..

kızlar ben çıkıyporum bugün eşimin ailesine söylicez cumada benim aileme.onun için internetten karakalem bi bebek resmi buldum fotoğrafçıda bastırcam küçük boy zarflara koycam ve herkese vericez tepkilerini çom merak ediyorum.şimdi gidip onları hallediyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…