Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

denızcım ne utanması yaa oyle sey olurmu nıye utanıcaksın kı.rabbım vermedıkten sonra bız ne yapabılırız.ama bu ay galıba guzel allahım sana melegını yolladı.ınsallah

evet geç çıkıyor cnm ama bu kadar geç düşmez sanırım..canım agustos başında ist a geliyorum ordaki dr uma görünücem inş..telle aradım dr umu bebek yoksa strestendir dedi çünkü senin tahlillerin temiz çıkmıştı dedi..ama gelince testlerini tekrarlarız için rahatlar dedi cnmm..

edacım hyırlısı dıycez ama neden bu kadar gecıktıkı acaba gec dollenmemı oldu.eger hamılelık kesın yoksa mutlaka bır dr. a gorun neden bukadar gecıktı dıye

tatlım geç döllenme olabilir bilemiyorum ama benim ümidim kalmadı..ist a gidicem agustosun başında o zamana kadar bekleyip ist daki druma görünücemm..bakalım o zaman ortaya çıkıcakk..

denızcım ne utanması yaa oyle sey olurmu nıye utanıcaksın kı.rabbım vermedıkten sonra bız ne yapabılırız.ama bu ay galıba guzel allahım sana melegını yolladı.ınsallah

inş canım bu gün ignenin 16.günü ve yine pozitif cıktı şimdi kan testi yaptırmaya gidiyorum sonucu alınca hemen yazarım

evet geç çıkıyor cnm ama bu kadar geç düşmez sanırım..canım agustos başında ist a geliyorum ordaki dr uma görünücem inş..telle aradım dr umu bebek yoksa strestendir dedi çünkü senin tahlillerin temiz çıkmıştı dedi..ama gelince testlerini tekrarlarız için rahatlar dedi cnmm..

edacım ihmal etme cnm ama inşallah bebişin seninledir cnm.

inş canım bu gün ignenin 16.günü ve yine pozitif cıktı şimdi kan testi yaptırmaya gidiyorum sonucu alınca hemen yazarım

ahh cnm çok sevindim yaa hadi hayırlısı sabırsızlıkla seni bekliyoruz burda.

bende bugün kan testimi tekrarlıcam bakalım 2 katına çıkmışmı

edacım ihmal etme cnm ama inşallah bebişin seninledir cnm.

ahh cnm çok sevindim yaa hadi hayırlısı sabırsızlıkla seni bekliyoruz burda.

bende bugün kan testimi tekrarlıcam bakalım 2 katına çıkmışmı

saol canım inş hayırlı haberlerle gelirim inş sende inş güzel haberler verirsin.saat 2 de alacam sonueyvahedigeldismile eyvahedigeldismile

denizzzzzzzzz çok heyecanlandım ya bak gebelik testi pozif diosun. ikinci silik midi yoksam daha mı koyu? Ay dün aysulan meraktan yere göğe sığamadık. İnşallah bugün de senden gelir bebek haberi ya.. Kalbim küt küt atmaya başladı deniz inanmıcaksın..

denizz öle arası mı hastaneye gitmio musun? pc yi bırakıp gitmişindir umarım. Çatlıcaaammmm.....

denizzzzzzzzz çok heyecanlandım ya bak gebelik testi pozif diosun. ikinci silik midi yoksam daha mı koyu? Ay dün aysulan meraktan yere göğe sığamadık. İnşallah bugün de senden gelir bebek haberi ya.. Kalbim küt küt atmaya başladı deniz inanmıcaksın..

inş canım yaaa rabbim buraya güzel haberler yazmayı nasip eder inş.cok saol yanımda oldugun için heyacanımı anlatamam içim içime sıgmıyor.ama cok korkuyorum hayırlısı olur inş

denizcim hayırlı haberler bekliyoruz cnm
kızlar ben çıkıyorum test yaptırmaya 2 saat sonrada sonuç alıcam öpüyorum hepinizi Şeniz

ponnispon nasılsın canım.?. Doktora bida ne zaman gideceksin? Kan değerlerin için ne dedi doktor? Dinlen biraz tekrar başlıcaz çalışmalara. Bi arkadaşım kürtaj olmuştu doktor rahmin daha da temiz oldu. kan değerlerin ii oldunda istediğin zaman başlayın çalışmalara demiş. ve arkadaşım kürtaj olduktan 2 ay sonra tekrar gebedi. çalışmalara başlayın derim. tabii doktor başka bişi derse bilemem tabii de size burakırsa..

yase ponipson kürtaj ı oldu canım?

evet canım maalesef dün sabah oldu. geceden kanama olmuş. sabah da alınmış. kese fazla büyümediği için bebğin kalbi durmuş sanırı. Geçmişe de bakabilirsin fırsatın varsa sanırım dün yazılanlarda olucak.Kısmet deilmiş.

sen neler yapıosun? Benim de günüm yarın ama adet olcam. Test yapım dedim yarın sabah ama yapmıcam ya belirtierim var adet yönünde yakında olurum . ooof of..

ayy gene bi ben kaldım topikte!

denizz seni bekliorum ya. Camları silicem perdeleri yıkıcammmm. güzel haberle gelirsen daha bi şevkle yapıcam. Hadiiiii....

ayy gene bi ben kaldım topikte!

denizz seni bekliorum ya. Camları silicem perdeleri yıkıcammmm. güzel haberle gelirsen daha bi şevkle yapıcam. Hadiiiii....

ayyy canım benim eger hamiş olursam gece gündüz sizlere dua edecem canım rabbim inş en kısa zamanda seninde yüzünü güldürü gerci daha kesin deyil ama umut dünyası işte rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin

ponnispon nasılsın canım.?. Doktora bida ne zaman gideceksin? Kan değerlerin için ne dedi doktor? Dinlen biraz tekrar başlıcaz çalışmalara. Bi arkadaşım kürtaj olmuştu doktor rahmin daha da temiz oldu. kan değerlerin ii oldunda istediğin zaman başlayın çalışmalara demiş. ve arkadaşım kürtaj olduktan 2 ay sonra tekrar gebedi. çalışmalara başlayın derim. tabii doktor başka bişi derse bilemem tabii de size burakırsa..

iyim çok şükür.üzülmüyorumda artık demekki hayırlı buymuş ya özürlü bir bebek olsaydı daha zordu o yüzden şükrediyorum.1 hafta sonra kontrolüm dr 3 ay hamile kalma dedi.kürtaj sonrası çabuk hamile kalabilirsin dikkat et dedi.bizde ertelik 1 yıl daha seneye mayısta başlıyacağız çalışmaya öyle karar aldık eşimle.bu benim için büyük tecrübe oldu artık siz hamile kalınca size yardımım olur belki :)

iyim çok şükür.üzülmüyorumda artık demekki hayırlı buymuş ya özürlü bir bebek olsaydı daha zordu o yüzden şükrediyorum.1 hafta sonra kontrolüm dr 3 ay hamile kalma dedi.kürtaj sonrası çabuk hamile kalabilirsin dikkat et dedi.bizde ertelik 1 yıl daha seneye mayısta başlıyacağız çalışmaya öyle karar aldık eşimle.bu benim için büyük tecrübe oldu artık siz hamile kalınca size yardımım olur belki :)

Evet canım her zaman güçlü olmak gerek. Her şede vardır bi hayır. Kürtaj sonrası daha çabuk gebe kalınabilio sanırım da kalmanın da bi zararı yoktur di mi? Doktor istemedinizi sölediniz için mi kısa zamanda böle dedi!?!

X