Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

bugün gebelik için kan test mi verdin. geçmişe fazla bakamadım.. yarın belli olcak olan kanda di mi candas?

evet canım.Bugün verdim.Yarın öğleden sonra alcam.İnş güzel haberler alırım.
Aslında durumum anne olmaya hiç müsait değil.
eşimle tayinciyiz biz.
2 yıllık evli, 2 yıldırda ayrıyız.Tayindede umut yok.
belki uğur olur umut olur bize.
İniş hakkımızda hayır olur sonuç ne olursa.

Kızlar ben çıkıyorum şimdilik.
İnş güzel haberler bekliyoruz hepimizden :)

Kızlar ben çıkıyorum şimdilik.
İnş güzel haberler bekliyoruz hepimizden :)

Güzel haberlerle inş. görüşürüz canım. Ben de çıkıcam..
Ekincim bence ovu. testleri güvenilir ama körü körüne bağlı kalınmaz. Yumrtanın çatlaması ne zaman olur belli olmuo sanırım.Sonuçta adet bittikten sonra gecikmeden gün aşırı diğer adete yakın bi zamanda gün aşırı çalışmak lazım.. Adet bittikten sonra yumurtalma olmas da ilişki gerkio bence sperm kalitesi açısında yumurtlama önce geçersiz gibi olsa da spermler çok beklememeli erkekte. 10 gün ilişki yapmayıp 10 günlük bekleyişle erkeğin sprmleri kaliteli olmuo bildim kadarıyla. hazırlanmak bakımında onun için yumurtlama gelmeden de gün aşırıa başlamak gerekio!
Bizim bu ay 4. deneme olcak gebelik için ama biz de önceleri bazı şelere dikkat etmedik gibi gelio bilmeden şans azalıo. Bu ay olassa umarım ağustos eylül gibi olur ya. 7. denemeye geçmeden gebe kalmayıçok istiorum. Bende de sanırım pco var. kistik bi durum ama hafifmiş doktor olabilir engel deil dedi. Vücudun atabilir de zamanla dedi. Sanki benim durumum daha zor gibi ama belli olmuobu işler . Fazla beklemeyebilirim de doğal yollardan kalmaya bak dedi doktor.. İnşallah ben de çok istiorum gebe kalmak..

O kadar güzel anlatmışsın ki... Bu ay söylediklerini harfiyen yerine getirmeye gayret göstereceğim bende.
Canım benim, o kadar içten "gebe kalmayı çok istiyorum" demişsin kii. inan yüreğimin sızladığını hissettim.
Tatlım, sen rahat ol, içini ferah tut. O kadar içten dua ediyorsun ki, ben inanıyorum ki burda hep birlikte o güzel duyguyu yaşayıp birbirimizle paylaşacağız.
Daha sonra birbirimize, kese göründü mü?, kalp atışını duydun mu? Ay tekme attı, ay oynadı diyeceğiz.
Biz kolay kazananlardan değiliz belki ama zor kazandığımız için de kıymet bilenlerden olacağız.
Seni sevgiyle kucaklıyorum. :1hug:

slm ark yumurta catladıgında illaki akıntımı olur benim bu ay olmadı normaldi yani acaba yumurtam halen catlammış olabilirmi ama çatlatma ignasi oldum

genelde iğne olduktan 36 saat sonra yumurtanın çatladığını okumuştum. Sende kasık ağrısı oldumu peki canım.
Yani akıntının yanı sıra kasık ağrısı, çatladığının belirtisiymiş çünkü.

hemde cok fazla oldu canım ayakta duramadım şuanda azaltı ara batıyor ama igneden sonraki gibi deyil.igneden sonra cok fazla agrılarım oldu durumadım dr idecektim nerdeyse ama cok şükür gecti

ben de iğne oldum ama olmadı bu ayda
sağ kasığım çok uzun süredir ağrıyor .
adetimşn 3. günü yarın doktora gideceğim

arkadaşlar merhaba,
ekin, kısmet canım, inşallah gelecek aya mutlu haberlerini alırız.
yasecim, mesajını görünce çok sevindim. Benim içimden de "sperm testi için keşke yumurtlama zamanı geçene kadar bekleselerdi, hiç tavsiyede bulunmak da gelmedi aklımıza" diye geçmişti. Hatta dün düşündüm, arkadan mesajını okudum. Hadi hayırlısı canım.
deniz, bende iğne oldum, çok akıntım oldu. Şeffaf akıntı da oldu, sonra koyu kıvamlı başka tür birşeyde. Ama ilk defa olduğum için nedir doğrusu onu da bilemiyorum. Doktora bir danışsan, ağrılarından da bahsedersin. Merak ettim şimdi.
sevdalinka, inşallah gelecek aya olur canım...

Günaydın kızlar nasılsınız ben izne çıkıyorum 10 gün yokum hepinizi öpüyorum inş. döndüğümde mutlu haberlerinizi alırım herşey gönlünüzce olsun benimde ümidim yok bu aydan ama bişi olursa tatildede olsam haberdar ederim:sm_cool:

sana iyi tatiller canım....bende bu topikte yeniyim...bu aylarda bende çift çizgiyi görmeyi ümit edenlerdenim.inşallah göreceğiz...3.kez klomen tedavisine başladım...

nisa nereye gidiyorsun...bende cuma günü ayrılıyorum...istanbuldasın sanırım...bu yıl bizde istanbulu fethetmeyi düşünüyoruz bakalım...hiç görmedim daha oraları...ve çooooooook merak ediyorum...

günaydın kızlar.
bi şeyler olmuş yine site eskisi gibi ama dün yazılanlar silinmişbilmiyorumkismile

nisa nereye gidiyorsun...bende cuma günü ayrılıyorum...istanbuldasın sanırım...bu yıl bizde istanbulu fethetmeyi düşünüyoruz bakalım...hiç görmedim daha oraları...ve çooooooook merak ediyorum...

canım benim ya ben ist. kaçıyorum çok yordu beni bu yıl:umursamaz: eskişehirliyim ben esk. gidiyorum eşimde zonguldaklı orayada uğrayacağız bakalım bu arad gezmek için ist. çok iyi canım eğlenirsiniz bol bol

oraları hiç bilmediğimiz için biraz zorlanacağız sanırım...bana gezmeye görmeye değer yerleri söyleyebilirmisin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…