Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

oraları hiç bilmediğimiz için biraz zorlanacağız sanırım...bana gezmeye görmeye değer yerleri söyleyebilirmisin canım

canım benim ne zaman geliyorsunuz ben çamlıcada oturuyorum çamlıca da çay kanlıcada yoğurt kız kulesine bakarak çekirdek vapur eşliğinde eminönüne giderek balık ekmek mısır çarşısı sultanahmet biraz daha tarihi olsun dersen gülhane parkı yerebatan sarnıcı saymakla bitmez ama döndğümde gelmemiş olursan sana bir liste hazırlarımolumunekankayizsmile

Günaydın kızlar nasılsınız ben izne çıkıyorum 10 gün yokum hepinizi öpüyorum inş. döndüğümde mutlu haberlerinizi alırım herşey gönlünüzce olsun benimde ümidim yok bu aydan ama bişi olursa tatildede olsam haberdar ederim:sm_cool:

ii tatiller cnm bol bol gez.inş güzel haberlerle dönersin.

günaydın kızlar.
bi şeyler olmuş yine site eskisi gibi ama dün yazılanlar silinmişbilmiyorumkismile

evet ya yazılanların hiç biri yok malesef

selam kızlar nasılsınız?
hazelcim hiç gözükmemiş.nerelerde acaba*inş kötü bişiler yoktur.

faran nasılsın cnm
kalp atşlarını gördünmü çok merk ettim seni ya şimdiözeldn yazıcaktım burda görünce hemen yaziim dedim nasılsın cnm benm halsiik hat safhada ama sonsuz şükürler olsun meleğimii olsunda artık değer

SLM KIZLAR BEN GELDIM.yaaa esımın şişliği yıne olusunca ıyıce canım sıkıldı.zaten demıstım sıze cts arkadaslar gelcektı.geldıler ıste.pazar gunude kaldılar.şişlik hala olunca agladım dayanamadım.bırde herseyın stresı oldu galıba.kımseye soylemedım.kendım halletmeye calıstım amelıyattı denemelredı falan.arkadasta sen burda yalnız kalma dedı.zaten pzt kontrole gıtcektık.arkadaslrla cıktık.onlar zaten ıstanbulda oturuyor.bızde kalın bısı olursa ordan gelmenız daha zor olacak dedı.bızde dr.a gıttık.yag nekrozuymus.vucut yapıyormus.derı kendını yenılemeye calısırken yag bırıkıyormus derı altında.neyse dr. sırıngayla cektı o sıvıyı ama cektıgı gun yne olustu.zaten bı sure byle devam edebılır yada bırdaha bırıkmeyebılırde demıstı.ama oyle olunca arkadasta kalmaya karar verdık.pers yıne gel dedı dr eger sıserse bızde sısınce kaldık ıste.bugun geldık eve.artık annemın yanına gıdıcez .dr. bugun artık ıyılesıyor demıs.sıvıyıda cekmemıs .zaten yanlarıdan ınmeye baslamıstı bakalım ne zaman bıtıcek .ben ıltıhap dıye ck korkmustum ama degılmıs.neyse bunu da atlatıcaz.bızım amelıyat olalı 2 hafta oldu.esım rahat hareket edıyor artık ama sıslık baskı yapıyormus arada.gecseydıde kurtulsaydık.valla agustos calısmalarına yetısebılecekmıyım bılemıyorum.gercı 2 hafta var daha ama ınsallah agustosa yetısırız.nerde dandik bısı var benı bulur zaten

faran nasılsın cnm
kalp atşlarını gördünmü çok merk ettim seni ya şimdiözeldn yazıcaktım burda görünce hemen yaziim dedim nasılsın cnm benm halsiik hat safhada ama sonsuz şükürler olsun meleğimii olsunda artık değer
canım benim daha yeni gördüm mesajını.
evet canım bu hafta doktor gördü kalp atışlarını hamdolsun, ama karından ultrasonla bebeği görmekte biraz zorlandı. sanırım henüz miniminnacık. haftaya bir daha gidicem, belki o zaman ben de görebilirim kalp atışlarını.
sen neler yapıyorsun, yakın zamanlarda var mı kontrolünüz?
halsizlik bende de çok canım. iş yerinde ne kadar zor oluyor anlatamam. ama hamdolsun yine de. Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin..

Arkadaşlar bir sorum olacak. Bizim morfoloji problemimiz var %6. Benim adetlerim düzenli ve yumurtlama problemim de yok. fakat doktorumuz yine de yumrta takibi ile gebelik tedavisi uyguluyor. Yani klomen ile. En fazla 3 ay deneniyormuş bu yöntem. Bizim 2. ayımız. Fakat benim zaten yumurtlama problemim olmadığı için bu yöntemin işin yarayacağı hakkında şüphelerim var. Aranızda bizim gibi bir problemi olup, klomen ve benzeri ilaçlarla hamile kalan var mı acaba çok merak ediyorum?

Teşekkürler,

hazelcim bak önemli bir şey değilmiş canım, sen içini ferah tut. Rabbim en kısa zamanda eşine şifa nasip etsin inş. kendini yıpratma güzelim, her şeyin hayırlısı olsun inş. çok yoruldunuz ama sefasını da doyasıya süreceksiniz inş.

sagol farancım ınsallah tam duzelsın artık yaa.senın bebegının kalp atıslarını duymana cok sevındım.rabbım saglıklı bır sekılde kucagınada almayı nasıp etsın.

bvn ve ramıznur cok tebrık ederım kızlar rabbım sızede bebeklerınızı saglıklı bır sekılde versın

pretty eklıyorum canım.
murebdu kırılmıssın canım ama okumadımkı bugun yenı gırdım sıteye.ekledım senıde kırılma olurmu

nedenkı edacım

salı günü dr a gittim dr içeri girer girmez bilgilerimi alırken ilk gebeliğin mi dedi ben de hayır 6 ay önce bir gebeliğim daha oldu ama kalp atışları durdu dedim..dr daha muayne etmeden, test yapmadan sen de kan pıhtılaşması var hamileysen doğuma kadar her gün iğne vurulacaksın dedi..ben dr kendimi ifade etmeye çalıştıkça dr sözümü kesti..benim ilk hamileliğimde ben de bir sorun çıkmadı bebekte gelişim geriliği vardı ama dr dinlemedi bilee..böyle dedikten sonra sinirden ağladım dua ettim inş hamile değilimdir diyee..kan testimde negatif çıktı yanlız bugün 8. günüm ve hala adet olmadım ve belirtilerim hala daha devam ediyor..

salı günü dr a gittim dr içeri girer girmez bilgilerimi alırken ilk gebeliğin mi dedi ben de hayır 6 ay önce bir gebeliğim daha oldu ama kalp atışları durdu dedim..dr daha muayne etmeden, test yapmadan sen de kan pıhtılaşması var hamileysen doğuma kadar her gün iğne vurulacaksın dedi..ben dr kendimi ifade etmeye çalıştıkça dr sözümü kesti..benim ilk hamileliğimde ben de bir sorun çıkmadı bebekte gelişim geriliği vardı ama dr dinlemedi bilee..böyle dedikten sonra sinirden ağladım dua ettim inş hamile değilimdir diyee..kan testimde negatif çıktı yanlız bugün 8. günüm ve hala adet olmadım ve belirtilerim hala daha devam ediyor..
keşke bir idrar testi yapsaydın kendin

X