Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Hayırlısı olsun canım. Ama çok da bekleme... Senden gelecek haberi sabırsızlıkla bekliyorum. İnşallah güzel haberlerin olur tatlım .a.s.

aminnnn canım..tamam sonucu alır almaz yazıcamm..sen de bizi bekletme..inş güzel haberlerle döneriz cnmm...

canım benim de bugün adetim geçeli 5. gün ve ben de bu sabah aynı sızıyı hissettim cnm ilk kezz..

Kızlar yaa...
Benim kırmızılar gelip gelmeme konusunda çok kararsız kaldı.
WC ye gittiğimde bazan bir damla geliyor, bazen bir damla bile gelmiyor. Onun dışında hiç birşey yok.
Ne oluyor böyleee. anlamadım gitti.

cnm belkide yerleşme kanamasıdır inş hamişsindir :Saruboceq:

izledin mi videoyu cnm?

Aysu'cum, video gerçekten büyüleyici.
Yüce mevlam herşeyi en ince ayrıntısına kadar o denli ince ve o denli detaylı yaratmış ki.
Gelde şükretme.
Allahım sen nelere kadirsin.

canım böyle her zamankinden farklı kanamalar olunca yerleşme kanaması olabiliyor..bence yarını bekle bakalım artacak mı?? eger artmazsa bence dr a görün tatlımm hamilelik olabilir..

ay ekin, sen böyle söyledikçe seviniyorum
inşallah yerleşme kanamasıdır canım, eğer öyleyse zaten çıkmaz idrarda daha. Sen takipte ol demiştim ya, ben hala ümidi kesemedim senden yana. Yani allahım yanıltmasın, ümitliyim yaa :Saruboceq:

sen bence bu hafta sonuna doğru bir kan testi yaptır, duruma göre tabii...

Bu sitede okumuştum yine 4 gün baya baya yoğun adet kanaması görmüş arkadaş, hiçbir belirti filan da yok yalnız sadece 4 gün sürmüş, erken kesildi diye şüphelenmiş, hamiş olduğu çıkmış ortaya...

Ayy inşallah, inşallah :Saruboceq:

yine de strese sokmayım seni tabi, heyecan yaptım kusuruma bakma. Gözlerim filan doldu vallahi :) Olmazsa da yine herşeyin hayırlısı diyelim.

Aysu'cum, video gerçekten büyüleyici.
Yüce mevlam herşeyi en ince ayrıntısına kadar o denli ince ve o denli detaylı yaratmış ki.
Gelde şükretme.
Allahım sen nelere kadirsin.

evet cnm bizde eşimle izledik büyülendik resmen.o gece rüyamda sürekli izlediğim videoyla ilgili şeyler görmüştüm.rabbim hepimize katından birer melek göndersin.

canım, benim idrale çok geç düşüyor ilk gebeliğimde hamile oldugum halde idralde çıkmamıştı..o yüzden direk kan testi yaptırıcam canımm..

anladım tatlım inş hamişsindir.cuma günü güzel haberlerini bekliyoruz.

sana katılıyorum canımmm...
ben de hala ümitliyim çünkü anormallik var..neden bebiş olmasınn..

canım böyle her zamankinden farklı kanamalar olunca yerleşme kanaması olabiliyor..bence yarını bekle bakalım artacak mı?? eger artmazsa bence dr a görün tatlımm hamilelik olabilir..

Canlarım, iyi dilek ve temennileriniz için çok teşekkür ederim. olumunekankayizsmile Bende ümitlenmemeye çalışıyorum zaten.
Benim çok yakın arkadaşım yaşadı bu olayı. Ama onun ki sanırım üstüne görme dedikleriydi.
Geçen seferde böyle olmuştu bende. Yani az bi kanama gelmişti.
Takdir Yüce Allahımın. Allahtan gelen herşeye boynum kıldan ince.

edammm, ekinden sonra senin başına ekşiyeceğim bilmiş ol :))) Sanki senin elindeymiş gibi edaamm edammm edammm hihoyyyt

canım sen yine de dr a görün bencee..benim de böyle bir arkadasımın başına gelmişti dr a gitti hamileydi ama düşük tehlikesi vardıı o yüzden böyle hafif kanaması olmuştu..seninde yarın böyle devam ederse muhakkak dr a görün tatlımm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…