Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

edammm, ekinden sonra senin başına ekşiyeceğim bilmiş ol :))) Sanki senin elindeymiş gibi edaamm edammm edammm hihoyyyt

ayy valla ekşiyen ekşiyenee :))
canım ben de cuma gidicem sanırım cumayı geçirirsem ekşeyebilirsinn kaydirigubbakcemile3

canım sen yine de dr a görün bencee..benim de böyle bir arkadasımın başına gelmişti dr a gitti hamileydi ama düşük tehlikesi vardıı o yüzden böyle hafif kanaması olmuştu..seninde yarın böyle devam ederse muhakkak dr a görün tatlımm..

Haklısın canım,
Kesinlikle ihmal etmeyeceğim. Uyarın için teşekkür ederim.

ben oldum canım hemde 2 gün erken oldum.Edamm ya sen ne yaptın neler uyguluyorsun gün aşırı mı çalıştın?Ben kürtaj olduğumdan beri aylar geçti neden olmadıki tekrar anlayamıyorum oysa ilkinde ilk ayda olmuştu.

Arkadaşlarım,
Hepinize iyi akşamlar diliyorum. Benim kociş gelmek üzere. Masayı hazırlayayım.
Hepiniz Allaha emanet olun.

ben oldum canım hemde 2 gün erken oldum.Edamm ya sen ne yaptın neler uyguluyorsun gün aşırı mı çalıştın?Ben kürtaj olduğumdan beri aylar geçti neden olmadıki tekrar anlayamıyorum oysa ilkinde ilk ayda olmuştu.

canım ben kürtaj olalı 6 ay oldu ama bu ay ilk denememiz 5 ay korundum canımm..hiç birşey uygulamadım tatlımm..sadece yumurtlama günlerinde her gün çalıştım ama tuttumu bilemiyorumm..

canım ben kürtaj olalı 6 ay oldu ama bu ay ilk denememiz 5 ay korundum canımm..hiç birşey uygulamadım tatlımm..sadece yumurtlama günlerinde her gün çalıştım ama tuttumu bilemiyorumm..

İnşallah tutumuştur canım.Acaba kendimi daha toplayamadım mı bilemiyorum.Yada üşüttüm mü bilemiyorum.Gerçi antibiyotikte kullandım ama kürtaj olduğumda kıştı işte böle aklıma bir sürü saçma sapana fikir geliyor.offf offff

İnşallah tutumuştur canım.Acaba kendimi daha toplayamadım mı bilemiyorum.Yada üşüttüm mü bilemiyorum.Gerçi antibiyotikte kullandım ama kürtaj olduğumda kıştı işte böle aklıma bir sürü saçma sapana fikir geliyor.offf offff

ben ocakta kürtaj oldum cnmm..ilk denemede hamile kalmıştım dr un dediğine göre yumurtalarım çok iyi çalışıyormuş kolay hamile kalırsın dedi..seninki psikolojik olmasın canım biliyorsun böyle şeyleri çok etkiliyor..

ramiznurcum tebrik ederim hamiş mişsin ayy çok sevindimm kıızlar başka hamiş var mıı? Kızlar bende haftaya doktora görüneceğim ne kadarlık olduğunu o zaman öğrenirim sanırsam çok merak ediyorum

neyse ya bugün ailemin yanından geldim biraz sıkılıyorum geçer sanırım.Özlem duymak zor oluyormuş.Bugün bir bıkkınlık var üzerimde.

X