Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

herkese merhaba, kızlar size bir sorum olucak ovulasyon testinde çift çizgiyi gördükten sonra ertesi günler silikleşiyo ve tamamen kayıpmı oluyo 2. çizgi yoksa çok silikte olsa çıkıyormu ?

herkese merhaba, kızlar size bir sorum olucak ovulasyon testinde çift çizgiyi gördükten sonra ertesi günler silikleşiyo ve tamamen kayıpmı oluyo 2. çizgi yoksa çok silikte olsa çıkıyormu ?

ben hiç ov. testi kullanmadım cnm bi bilgim yok malesef

ikinci çizgiyi aynı koyulukta gördükten sonraki günler silikleşse bile tamamen kaybolmuyor.regl olana kadar çıkmaya devam ediyor.

Canım benim arkadaşımda testte negatif gördü, ama kanda çıktı.
Bi kan versen mi?
Amin arkadaşım aminş.İnş önce sağlık, sonra huzur ardından güzel dileklerimiz için amin...
kızlar burdan internet adresi paylaşamıyoruz değilmi?insanın yaradılışı diye bi video izledim inanılmaz bişidi.sizlerlede paylaşmak istiyorum
bende video açılmıyor, kurumda yasak maalesef

Bende bilmiyorum maalesef.

regl olan arkadaşlara geçmiş olsun .hiç takılmıyoruz.arkamıza bakmadan denemeye devam diyoruz.yarın şaban ayının ilk günü .mübarek üç aylardayız .hep birlikte dualarımıza devam edelim.

regl olan arkadaşlara geçmiş olsun .hiç takılmıyoruz.arkamıza bakmadan denemeye devam diyoruz.yarın şaban ayının ilk günü .mübarek üç aylardayız .hep birlikte dualarımıza devam edelim.

bencede.Yılmak yok arkadaşlar.
Şu mübarek günlerde bol dua ve icraat.Herşey güzel olacak sonrasında.

faran canım çıksana yukarı senden.
Nasılsın, ne var ne yok ? Bebek nasıl ?

Hazelll neredesin???? Doktora gidecektiniz bugün, çok merak ettim. Girip girip bakıyorum, göremeyince iyice meraklanıyorum. İnşallah yaramaz bir durum yoktur canım ya :Saruboceq:

Yase, sizin sperm testi ne oldu canım, senin de sesin soluğun çıkmadı kaç gündür?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…