Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlaaarrrrr kan sonucum aldım 62.52
çokk şükür rabbime hamileyimmm ...
darısı tüm isteyenlerin başına,hep dua edecem kızlar sizee...

Ramiznurcuğum çok sevindim,hayırlı uğurlu olur inşallah,Rabbim kazasız belasız sağlıkla kucağına almayı nasip etsin,Bundan sonra artık sıra geldi beklemeye.:CüvCüv:

Hazelciğim 1 hafta gecikmeli olarak geldi adetim sanırım psikolojik,kendimi hamile gibi hissediyordum halbuki:)
hayırlısı beni 12.ağustosa 2 deneme olarak yazar mısın?

ekinciğim bu ay sende bendensin desene:KK43:kısmet üzmeyelim tatlı canımızıkaydirigubbakcemile5

Arkadaşlar, bende kırmızılar görünmeye başladı. Sanırım çalışmalar yetersiz kaldı. Kısmet değilmiş.

ekincim üzüldüm :çok üzgünüm: biliyorum teselli olmaz ama bir dahaki aya inşallah. :Saruboceq:Üzmemeye çalış kendini. Yine de adetini iyi takip et, kanama azmı çokmu, herzamanki gibi mi...

Benim de bu aydan hiç ümidim yok açıkçası. Dün öyle bir his geldi birdenbire içime, kısmet napalım ...

cnm ya üzülme lütfen tam anlamıyla oldunmuki regl yoğunmu

Yeni yeni gelmeye başladı. Bir kaç damla yani. Daha önce korunduğum halde iki kez gebe kalmıştım. Bu sefer korunmadığım için kesin kalırım diye düşünmüştüm. Ama hiçbirşeyin garantisi yokmuş. Yani Allah istemeyince hiç birşey olmuyormuş. Bunu daha iyi anladım.
Üzülmüyorum canım, her şeyde bir hayır vardır.
Kaldı ki biz çalışmalara biraz geç başladık galiba:eek:

Hazelciğim 1 hafta gecikmeli olarak geldi adetim sanırım psikolojik,kendimi hamile gibi hissediyordum halbuki:)

aaa esteem, senden de haber bekliyorum, üzüldüm. Hayırlısı olsun canım, bir dahaki aya inşallah :Saruboceq:

ekinciğim bu ay sende bendensin desene:KK43:kısmet üzmeyelim tatlı canımızıkaydirigubbakcemile5

Canım benim, tabiki de üzülmeyelim. Yeni gün, yeni umut. Ben her zaman Allaha, sağlıklı, hayırlı olsun diye dua ediyorum. Yani illa olsun diye değil.
Önümüzdeki ay daha performanslı çalışalım. :lepi:

Yeni yeni gelmeye başladı. Bir kaç damla yani. Daha önce korunduğum halde iki kez gebe kalmıştım. Bu sefer korunmadığım için kesin kalırım diye düşünmüştüm. Ama hiçbirşeyin garantisi yokmuş. Yani Allah istemeyince hiç birşey olmuyormuş. Bunu daha iyi anladım.

kızlar ikiniz içinde çok üzüldüm ama hayırlısı başka bişi diyemiyoruz gerçekten.inş bu ay gelir bebişleriniz

ekincim üzüldüm :çok üzgünüm: biliyorum teselli olmaz ama bir dahaki aya inşallah. :Saruboceq:Üzmemeye çalış kendini. Yine de adetini iyi takip et, kanama azmı çokmu, herzamanki gibi mi...

Benim de bu aydan hiç ümidim yok açıkçası. Dün öyle bir his geldi birdenbire içime, kısmet napalım ...

Hayır canım üzülme lütfen. Kısmet değilmiş ne yapalım. Allah bizlere sağlık, sıhat versin, bu ay olmazsa gelecek aya inşallah.
İki gündür olmayacağı yönünde hislerim vardı zaten. Süpriz olmadı benim için. Ama sen ümidini kaybetme canım olmaz mı. a.s.

slm arkadaşlar ben geldim hafta sonu hastane hastane dolaştım etlik zübeyde hanıma gittim aciline kasık ağrılarım hamilelik şüphem var diyorum ultrasonda görünmedi kan aldılar ve ben hamile deilsin deyim ilgi alaka sıfır tabi gönderdiler ama ben hissediyordum bebeğimin olduğunu.... sonra başka bi hastanenin doktoruna gösterdim sonuçları sana hormon testi yapmışlar b-hcg bakmamışlar dedi çok sinirlendim birdaha asla o hastaneye gitmem neyse bu işin can sıkıcı kısmı tabi... GÜZEL HABER İSE DÜN ANKARA BAĞLUM TIP MERKEZİNDE B-HCG BAKTIRDIM SONUÇ POZİTİF ALLAH İZİN VERİRSE BEBİŞ GELİCEK:emir_bebek::lepi:

ALLAHIM NE GÜZEL HABERLER LİSTEMİZ AZALIYOR ,EKSİLMELER HİÇ BU KADAR GÜZEL OLMAMIŞTI:)))))
HAYIRLI UĞURLU OLSUN,ALLAH SAĞLIKLI KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN,GÜZEL GÜZEL HAMİŞLİK YAŞA:CüvCüv:

öylemiii ne güzel birsürü hemşerim var burda:dance:
öyle valla ne güzel :)
hayırlısı neyse o olsun cnm.rabbim yokluğunu aratmasın.
biz 7 aydır deniyoruz bu 8.denememiz.benim eşim aslında baya uzun zamandır istiyodu 2008 den beri istiyodu ama ben hep erteledim keşke ertelemeseymişim hemen olucak sandım ama olmuyomuş
amin canım.Bende öyle diyorum arayacaksam varsın erkenden olsun.Bebek herzaman mutluluktur.
Dşlerim hepimiz yaşarız bu güzel duyguyu.
ben ankarayı çok merak ediyorum ya eşim orda askerliğini yapmış anlata anlata bitiremiyo.gitmek istiyoruz ama malesef kısmet olmadı hala.
Gel canım misafrimiz ol, gezdirelim seni.Güzeldir ankara ama sevdiğinle :KK43:
Arkadaşlar, bende kırmızılar görünmeye başladı. Sanırım çalışmalar yetersiz kaldı. Kısmet değilmiş.
Hayırlsı be canım üzülme lütfen :KK43:

İnsan buna inanıyor değilmi?
Bende diyorumki insanlar uğraşıyorlar hemen olmuyor.
Benimki küçücük bi ihtiml benimki olmaz heralde diyorum ama
Yoktan vareden o.Hep bu ay eşimle kavuşalım diye hayır istedim.
Belki hayrıdır benim içinde.
Oysaki bende istemiyodum.

Canım üzmek için yazmıyorum sakın yanlış anlma.
Bende tesellimi arıyorum varsa bişeyler.

aaa esteem, senden de haber bekliyorum, üzüldüm. Hayırlısı olsun canım, bir dahaki aya inşallah :Saruboceq:

Canımmm hayırlısı bende çok ümitliydim,dün akşam çok üzüldüm ama ilk deneme olduğu için ve daha uzun züre bekleyenlere haksızlık yapacağımı düşünerek kendimi teskin etmeye çalışıyorum.İnsan çalışmaya başlar başlamaz hemen olacak zannediyor.Hayırlısı tabiiki elbet güzel haberleri vereceğiz sonra grubun adını en güzel yaz hamişleri diye değiştiririz:Saruboceq:

Canım, senin adet döngün 32 gün mü? 12 ağustos çok geldi bana
canım beni de o ümitlendirdi zaten,3 kere test yaptım umutla,1 haftayı hatta 8 gün gecikmeli geldi kırmızılar:KK43:
Bu yaşıma kadar adetim hep erken gelirdi hiç gecikme yaşamamıştım,niye böyle oldu onuda bilmiyorum ama hayırlısı diyelim.

Hayırlsı be canım üzülme lütfen :KK43:

İnsan buna inanıyor değilmi?
Bende diyorumki insanlar uğraşıyorlar hemen olmuyor.
Benimki küçücük bi ihtiml benimki olmaz heralde diyorum ama
Yoktan vareden o.Hep bu ay eşimle kavuşalım diye hayır istedim.
Belki hayrıdır benim içinde.
Oysaki bende istemiyodum.

Canım üzmek için yazmıyorum sakın yanlış anlma.
Bende tesellimi arıyorum varsa bişeyler.

Allah hepimiz hakkında hayırlı olanı versin canım. Kim ne istiyorsa, ne diliyorsa kabul olsun? Kimimiz bebek, kimimiz ev, kimimiz araba. Ama en önemlisi sağlık versin, huzur versin, mutluluk versin.
Üstesinden gelemiyeceğimiz yük ve keder vermesin.

kızlar ikiniz içinde çok üzüldüm ama hayırlısı başka bişi diyemiyoruz gerçekten.inş bu ay gelir bebişleriniz

Hayırlısı aysucuğum temmuzda anne adaylarımız çok çıkacak sanırım,biz ağustos ayına kaldık sanırım:teselli:

canım beni de o ümitlendirdi zaten,3 kere test yaptım umutla,1 haftayı hatta 8 gün gecikmeli geldi kırmızılar:KK43:
Bu yaşıma kadar adetim hep erken gelirdi hiç gecikme yaşamamıştım,niye böyle oldu onuda bilmiyorum ama hayırlısı diyelim.

Canım, benimde adetim hiç aksamazdı. Belirlediğim tarihte gelirdi. Bazen bir gün önce bir gün sonra olurdu tabi. İstisnada olsa.
Stresten olmuş olabilir canım. Benimde 4 gün rötarlı geldi.
Seninde dediğin gibi hayırlısı canım.

kızlar burdan internet adresi paylaşamıyoruz değilmi?insanın yaradılışı diye bi video izledim inanılmaz bişidi.sizlerlede paylaşmak istiyorum

X