Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar ben şimdilik çıkıyorum kahvaltı yapmadım dahaaa hepinizi öpüyorum rabbim en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin sizlere

Omman hava sıcakmı ankarada ıstanbul buzzz gıbı
Ankarada serin canım.Hele dün buz gibiydi :)
Canım inş çok güzel bir hamilelik geçirirsin.
Doğru ya şubata geliyor :)
Cesaret edemiyorum teste :)
caım sen hiç durma bi test yapsanaa adetinde gecikmiş kasık batmalarım var diyorsun bende hep kasık batmaları varr
Kendimi toparlayamıyorumki yapsam :)
kızlar ben şimdilik çıkıyorum kahvaltı yapmadım dahaaa hepinizi öpüyorum rabbim en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin sizlere

Canım afiyet olsun, dikkat et kendine ve meleğine...

candassss bende edemiyodum arkadaş dediki yaa yap işte sonuçta bişi yoksada doktora gidersin gecikmeden dolayı dedi hemen gidip test almıştım veeeeeeeee çokşükürrr
ama üzülmenide sitemem cnm bnm içimden güzel haberler vereceğin geçiyo ama inş yanılmam hayırlısı olsun

benim karın ve kasık ağrılarım geçti canım. bayağıdır olmuyor. ama midem felaket.
yediğim bir şeyi bir daha göresim gelmiyor. yediğime pişman oluyorum. yemedikçe de halsizlik artıyor.
pazartesi doktora bulantı için bir çare soracağım. evde olsam problem değil de iş yerinde zor oluyor.
senin de var mı böyle şikayetlerin?

alkisalkisalkis tebrik edrim canım Rabbim sağlıcakla kucağıa almayı nasip etsin:teytey:

Canım özür dilerim bilmiyordum
Bide bu konularda pek bilgim yok maalesef
İnş en yakın zamanda tekrar kavuşursun bebeğine Allahın izniyle :)
Ain canım hepimiz için.
yok canım özür dilencek bişi
inşallah en yakın zamanda kavuşurum inşallah
tek dileğim isteğim bu rabbimden sağlıklı hayırlı bi evlat
sende test yap kız ben bile meraklandım ha:)))
Omman hava sıcakmı ankarada ıstanbul buzzz gıbı

yanıyom bacı yanıyom acayip sıcak dün yağmur yağdı bugünde bulutlu ama
yanıyorum(((

mide bulantısı gün içinde başlıyo bnmde canım 2 3 gündür başladı işte okadar tuhaf oluyoki midem aç lduğumu hissettiğm halde yiyemiyorum aslında bnmde kasık ağrısı geçmişti ama bugün yine var neyse oda normaldir inş herkeste farklı bişiler oluyo sonuçta hayırlı sağlıklı olsunlardaa en sevdiğim bişi yok artık bnm hiçbişi güzel gelmiyo yemek olarak halimizde bundan azalıyo zatenn

canım tebrik ederim allahj analı babalı büyütsün
sağlıcakla dünyaya gelsin inşallah meleğin
afiyet olsun:1hug:

canım bebeğin kalp atışlarını gördünmü bilmiyorum ama
doktorum bana genelde çok fazla mide bulantısı kalp atışları başlayınca olur demişti
inşallah görürsün canıum kalp atışlarını
bizde burda oynarızhihoyyyt

özlem nasılsın canım???
hoşgeldinopuyorumnanaktan

canım kasık ağrılarını çok düşünme. bebek kesesi büyüdükçe bu tür ağrılar normal. bana ara ara olsa da önemsemiyorum, çünkü her an büyüyor içimdeki mucize :)
önemli olan kanama olmaması. onun dışında sıkıntı edecek bir şey olmaz Allahın izniyle.

cnm inşallah ondandır tatlım
Rabbim sanada en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip eylesin

benim hesaplarıma göre bugündü ikigün önce test yaptım çıkmadı bu sabah silik pozitif çıktı

günaydın kızlarrr.. canım çok sevindim valla. Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.:teytey: Dr. a ne zaman gidiyorsun?

kızlar ne güzel hamilelik duygularınızı paylaşıyorsunuz Şeniz inşallah bizde aranıza katılırız kızlar ben dün gece çok ilginç bir rüya gördüm bir arkadaşım hamileymiş onu ziyarete gidiyorum birdenbire doğumhanede oluyoruz (üniversite 3.sınıftayken ebelik okuyan bir arkadaşım beni doğuma almıştı) ve tek ben varım doğurtmaya çalışıyorum olmuyo derken bir kadın giryo içeri ve çabucak doğurtuyo bende tam o sırada arkadaşımın boynuna sarılıp ağlıyorum benim bebeğim olmayacak biliyomusun diye öyle kötüydümki gece kalkktım ilk defa olmamış bebeğimle konuştum mafoldumben

merhaba arkadaşlar hadi bakalım hepinizden güzel haberler bekliyoruz. Allah'ım dün ettiğimiz duaları kabul eder inşallah

haklısın cnm kanama olmasında yeterki sağlık olsun içimizdeki mucze büyüsün sağlıkla tabiki değişik şeyler olucak kolay değil.kese sürekli olucakmı faran yani bebek büyüdükçe keseside büyüyo dimi bebek hep kesenin içinde mi gelişiyo ayy çok cahilce sorular oldu ama merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…