Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar ne güzel hamilelik duygularınızı paylaşıyorsunuz Şeniz inşallah bizde aranıza katılırız kızlar ben dün gece çok ilginç bir rüya gördüm bir arkadaşım hamileymiş onu ziyarete gidiyorum birdenbire doğumhanede oluyoruz (üniversite 3.sınıftayken ebelik okuyan bir arkadaşım beni doğuma almıştı) ve tek ben varım doğurtmaya çalışıyorum olmuyo derken bir kadın giryo içeri ve çabucak doğurtuyo bende tam o sırada arkadaşımın boynuna sarılıp ağlıyorum benim bebeğim olmayacak biliyomusun diye öyle kötüydümki gece kalkktım ilk defa olmamış bebeğimle konuştum mafoldumben

cnm sakın olumsuz düşünme lütfen bz iancımızı kaybetmeden dua etmeliyizki Rabbim nasip eylesin inş canını hiç sıkma bizim için en doğrusunu bilen mevla var sede inş bu güzelliği en kısa zamanda yaşa tatlım inş

özlemciğim içini ferah tut kötü düşünürsen kötü olur rüya de geç peki rüyanda kan falan gördün mü?

cnm inşallah ondandır tatlım
Rabbim sanada en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip eylesin
inşallah canım benim bende en yakın zamanda sizlere
midem bulanıyo dicem büyüyo dicem inşallahhhhhhhhhhhhh
hoşbuldum canım biraz başım ağrıyo dün gece geç yattım ondan herhalde sen nasılsın?:1hug:

hayırdır kız?????
gece niye geç yattınsırnaşık şey:dance:
iyiyim bende şükür kür arayışı içindeyim yapmadıklarımı yapcam hamile kalmak için:)))

candassss bende edemiyodum arkadaş dediki yaa yap işte sonuçta bişi yoksada doktora gidersin gecikmeden dolayı dedi hemen gidip test almıştım veeeeeeeee çokşükürrr
ama üzülmenide sitemem cnm bnm içimden güzel haberler vereceğin geçiyo ama inş yanılmam hayırlısı olsun
Ya aslında varsa kesin çıkar.
Sanki banada var gibi gelmeye başladı ya ay ne bilim ya :KK43:

yok canım özür dilencek bişi
inşallah en yakın zamanda kavuşurum inşallah
tek dileğim isteğim bu rabbimden sağlıklı hayırlı bi evlat
sende test yap kız ben bile meraklandım ha:)))
İnş canım inş en yakın zamanda kavuşursun :)
Ya ben heyecanlanamıyorum bile :))
Çok garip oldum ya, bu kadar gariplikte vardır bişeyler.
Ama en erken yapsam yarın yaparım heralde.
Yaparsam zaten hemen size yazarım :)
kızlar ne güzel hamilelik duygularınızı paylaşıyorsunuz Şeniz inşallah bizde aranıza katılırız kızlar ben dün gece çok ilginç bir rüya gördüm bir arkadaşım hamileymiş onu ziyarete gidiyorum birdenbire doğumhanede oluyoruz (üniversite 3.sınıftayken ebelik okuyan bir arkadaşım beni doğuma almıştı) ve tek ben varım doğurtmaya çalışıyorum olmuyo derken bir kadın giryo içeri ve çabucak doğurtuyo bende tam o sırada arkadaşımın boynuna sarılıp ağlıyorum benim bebeğim olmayacak biliyomusun diye öyle kötüydümki gece kalkktım ilk defa olmamış bebeğimle konuştum mafoldumben
Canım hoşgeldin.
Hayır olsun inş rüyaların.
İçimizdeki korkular rüyalarımıza giriyordur belki.Hayır diyelim hayır olsun.
merhaba arkadaşlar hadi bakalım hepinizden güzel haberler bekliyoruz. Allah'ım dün ettiğimiz duaları kabul eder inşallah

Canım hoşgeldin.İnş kabul olsun dualarımız.

hatırlamıyorum canım gözlerimden öyle çok yaş akıyordu ki etrafımdakileri zor ayırt ediyordum..bakalım yarın tatile gidiyoruz belki biraz kafamı dağıtır gelirim

canım benim böyle rüyalar görmen çok normal
önemli olan hayra yorman rüyaların tersi çıkar derler
inşallah en yakın zamanda alıcaz güzel haberleriniiiiiiiiii

inşallah canım benim bende en yakın zamanda sizlere
midem bulanıyo dicem büyüyo dicem inşallahhhhhhhhhhhhh

hayırdır kız?????
gece niye geç yattınsırnaşık şey:dance:

yaa omman ne kötüsün:kedi: namaz falan kıldım derken sonrasında da yağmur yağıyordu korktum yatamadım yani başka hareketlilik yoktu:eek:

özlem hem bişi diyimmi rüyalar gerçek olsa ben şimdiye 10.kocamdaydım
akşam kimi izlesem rüyada onla evli oluyom ve çocuk için uğraşıyomkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yaa omman ne kötüsün:kedi: namaz falan kıldım derken sonrasında da yağmur yağıyordu korktum yatamadım yani başka hareketlilik yoktu:eek:

hımmmm nebilem ben yani aklıma hemen fikfik geliyo:dance:
bende namaz kıldım gece kuranh okudum rabbim kabul etsin inşallah
hepimize dua ettimm

özlem sana ne dicem ben derken adama şunu yedircem falan diye ki daha başlamadım
hastalığımı bekliyorum
adam duvara tırmancak nerdeyse
nwyin getirdiği enerji bilmiyorum
paso tepemde zor kaçıyom elinden:)))delikafadulden
ben ona değil kendime bişiler bulmam lazımdelikafaduldendelikafadulden

özlem hem bişi diyimmi rüyalar gerçek olsa ben şimdiye 10.kocamdaydım
akşam kimi izlesem rüyada onla evli oluyom ve çocuk için uğraşıyomkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sabahtan beri ilk defa sayende güldüm senin rüyalar ne güzelmiş öylekaydirigubbakcemile3 valla ara sıra bende görmek isterim öyle rüyalar yani:jeyyar:

hatırlamıyorum canım gözlerimden öyle çok yaş akıyordu ki etrafımdakileri zor ayırt ediyordum..bakalım yarın tatile gidiyoruz belki biraz kafamı dağıtır gelirim

canım rüyada ağlamak yakında güzel bir habere sevineceğine belki de sevinç gözyaşları olacağına işarettir. çok güzel bence. Allahım en yakın zamanda sevindirir inş.:dance:

hımmmm nebilem ben yani aklıma hemen fikfik geliyo:dance:
bende namaz kıldım gece kuranh okudum rabbim kabul etsin inşallah
hepimize dua ettimm

özlem sana ne dicem ben derken adama şunu yedircem falan diye ki daha başlamadım
hastalığımı bekliyorum
adam duvara tırmancak nerdeyse
nwyin getirdiği enerji bilmiyorum
paso tepemde zor kaçıyom elinden:)))delikafadulden
ben ona değil kendime bişiler bulmam lazımdelikafaduldendelikafadulden

omman canım bak kötü içerik olacaz senin yüzünden sende bacım böyle vanilyalı şeyler ye vanilya afrodizyak etkisi yapıyormuşaklinialirimsmile

sabahtan beri ilk defa sayende güldüm senin rüyalar ne güzelmiş öylekaydirigubbakcemile3 valla ara sıra bende görmek isterim öyle rüyalar yani:jeyyar:

benim manyak rüyalarım vardır
geçen gün abdülheyi gördüm rüyamda
karısıyla çocuk yapmak için uğraşıyolarmış
bende korka korka abdülhey abi
sen keçiboynuzu ye eşinde bal tarçın çörek otu diyorum:roflol::roflol::roflol:

bi gecede rüyamda tatar ramazanı gördüm
sayıklıyomuşum benimki uyandırdı sonrada 3 gün küstü elin adamının rüyanda ne işi var diyedelikafadulden
halbuki ne güzel adam bana hamile kalma yöntemleri anlatıyodusırnaşık şey

canım rüyada ağlamak yakında güzel bir habere sevineceğine belki de sevinç gözyaşları olacağına işarettir. çok güzel bence. Allahım en yakın zamanda sevindirir inş.:dance:

ayyy inşallah canım gece beni görseydiniz karnıma elimi koydum öyle şeyler anlattımki bebeğime neden bizi bekletmemesi gerektiğine dair ona yapacaklarımdan odasından bile bahsettim

omman canım bak kötü içerik olacaz senin yüzünden sende bacım böyle vanilyalı şeyler ye vanilya afrodizyak etkisi yapıyormuşaklinialirimsmile

bak ilk defa duyuyom
severim vanilyayı yiyiyim bari:)))

inşallah olmayıoz kötü içerik ne diyim:)
başka nasıl gülcez ya
kafaya tak tak nereye kadarhihoyyyt

daha çok bilinçaltı korkuların ortaya çıkması gibi bir şey.sahih bir rüya olduğunu sanmıyorum.her kadında var bu korku.acaba benim çocuğum olur mu? şeklinde korkumuz oluyo .bazen farkında olmasak da.tatilin tadını çıkar canım.

X