Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

:) özlem bence burnunu falan çarpma yaaa yazık adama :) ama sen en iyisi iğrenç kıyafetler seç ona giymesi için çok güzel oldu falan de :)

Sapık kim buldum. Eğer tekrarı olursa inanın savcılığa veririm kendini çok zeki sanmasın burada herkeze de rezil ederim. Mesajım ulaşmıştır umarım doğru yerlere....

çok teşekkür ederiz inşallah bidaha gelmez buraya...

3G li telefonum zaten şimdide var sekreterinden koruyorum adamı ama ben şöyle bi çip falan taktırsam kalp atışı hızlanınca bana mesaj gönderse bende daha olay başlamadan devreye girsem diyorum yada burnunu falan yanlışlıkla kapıya çarpsam biraz tipi bozulsa olmaz mısempatiksalakcinni

sana belki sekreteri güzel görünüyodur çünkü kadınız ve çirkinde olsa biz güzel sanıyoruz
ama sen eşinin gözünde bitanesindir merak etme canım
bunları düşünme demicem düşün ama çok fazla kaptırma kendini
hem bunları eşine hissettirme
kendilerini bişi sanmasınlar:))))
gizli saklı kıskan:)))kaydirigubbakcemile3
istiyosanda ayağına yanlışlıkla bi çölme tak kızın gidemesinkaydirigubbakcemile3

ya canım bişey sorucam bizde hep ovulasyon testinde çift çizgiyi görünce bide ertesi gün çalışıp bırakıyoruz.acaba yanlışmı yapıyoruz.bu ay devam etsekmi bikaçgün daha?ama ben genelde ağrıyı takip ediyorum çünkü çift çizgi çıktığı gün yada ertesi gün çok şiddetli ağrım oluyo yani çatlayacağı zaman sonra o ağrı geçiyo bende çatlamıştır diyorum bidahada çalışmıyorum.acaba ağrı geçtikten 1-2 gün sonra çatlamış olma ihtimali varmı?ama ateş ölçmedede genelde ya tam pozitif çıktığı gün yada ertesi gün çatlamış gözüküyo bende ondan bırakıyorum.peki sende ağrı falan oluyomuydu yumurtlama döneminde yani ağrı geçtikten uzun süre sonra çatladığı oldumu hiç?

evet canım maalesef ilk iki denemede bunlara hiçç dikkat etmedim. çift çizgiye bağlı kalmıcaz öncesi ve sonrası da mutlaka gerekli. bakın bi de eşiniz 5 6 gün boşalmadan çift çizgiyi gördük die boşalmasın. spermlerin o kadar durması da ii deil. önceden hazırlanması lazım. o y yüzden yumrtlama gelmeden başlamak gerek..
biz belki de adamakıllı bi r kere normal yaptık ya. hatırlıorum eşim 6 gün boşalmadan çift çizgide ban a boşaldı. ya direkt pas bilio musunuz. 4. deneme olcak bu ay ama sanırım bi geçen ay adamakıllı yapmışızdır. pas geçioz da haberimiz yok ya. tuhh..

evet evet özlem sen omman dediği gibi kıza çelme tak gidemesin bi de benim dediğimi yap iğrenç kıyafetler giydir kocana hihi:)

ayyy ozlem allah korusun yaa.bencede kıskanıyorsan bıle esıne bellı etme.adamın aklına karpuz kabugu sokma olaf baska turluydu ama boyle uyarladık.yanı aklında olmayan seylerı aklına sokma.hılalın dedıgı gıbı yapacagı varsa her turlu yapar.ama rabbım kısmet etmesın oyle seylerı yapmasını.1 yıl uzak olmakta zor olacak.arada gelır heraldebelkı ozaman hamıle kalırsın.okadar ozlem sonunda adam geldıgınde bebek mebek dusunmeden olursa belkı gelır bebıs :emir_bebek:

hazele katılıyorum özleyince de çocuk daha rahat oluyormuş. benim arkadaşım 3 hafta ayrı kalmış kocasından sonraki buluşmalarında hamile kalmış kızlar biz de kocaları kısa süreliğine bir yere mi yollasak :)))))

sana belki sekreteri güzel görünüyodur çünkü kadınız ve çirkinde olsa biz güzel sanıyoruz
ama sen eşinin gözünde bitanesindir merak etme canım
bunları düşünme demicem düşün ama çok fazla kaptırma kendini
hem bunları eşine hissettirme
kendilerini bişi sanmasınlar:))))
gizli saklı kıskan:)))kaydirigubbakcemile3
istiyosanda ayağına yanlışlıkla bi çölme tak kızın gidemesinkaydirigubbakcemile3

alkisalkisalkis alkisalkisalkis sapık bulunmuş kızlar şu teknolojiye bir türlü akılsır erdiremiyorum maşallah ne bilgili kızlar var aramızda kız dayanışması budur işteolumunekankayizsmile yok belli etmiyorum ama yakışıklı gitmesinede izin vermiycem kesin bişey yapacam tatilde falan kötükedihüso

sapığın bulunduğuna sevindim. böylelerini zaten direk atmak gerek kadınlar kulübünden.
:) özlem korktum ben senden yaa :) şeytani fikirler var gibi :)

kızlar size gene bişler sorcam ya kusuruma bakmaın nolurr..

testlerde Eliza Lab. var.şunlar yazıo..
Anti Toxoplazma IgG
Anti Toxoplazma IgM
Anti Rubella IgG
Anti Rubella IgM

bunlar dışında Hormon Lab. var.. Tetkik adları:
TSH
FSH

LÜTEINLEŞTIREN HORMON (LH)

ESTRADIOL

PROLAKTIN

ışte bunlr var normalmiş her şe öle dedi doktor. Daha önce yaptırdım iki test vardı. Hematoloji ve Biyokimya onlar da normal..

bunlardan şeker gizli şeker ve troid var mı dır..

bi de serbest testesteron , total testesteron DHEA YOK GALıBA Dı Mı YA DA BUNLARDAN MI ANLAŞILIr. bunlar yoksa nasıl ne zaman yaptırmam gerekir..

yase tıroıd var tsh oluyor.yaa testesterona gerek yok.bak bende cokpanık yaptım.ama dr. bısı cıkacagını sanmıyorum ama ıstıyorsan yaptr dedı.bısı cıkmadı.yanı az cok bılıyorlar bısı olup olmadıgını.yaptrmana gerek yokmus.fsh lh falan normal cıkarsa.senınde normalse gerek yok.ama ılla yaptırayım dersen adetın 3. yada en gec 5. gunu yaptırılıyor.
toxoplazma ne testı oluyor bılemıyorum ama.onu hıc yaptrmadım bende

X