Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Nasılsın özlemcim bende arada bir giriyorum bakıyorum diğer topiclere ama maydonoz enf. için iyi geliyor ben denemiştim hatta kıl payı yanıyordum sorma delikafadulden

ne yöntemler geliştirmişler ama onun için lazımlık falan almışlar özel tabure yaptırmışlar bende bu ay olmazsa önümüzdeki ay tam donanımlı başlayacam inşallah soğan kürü bitti karnımdaki yağlar eridi soğan sayesinde birdahaki sefere bal tarçın çörekotu yapacam preseed kullanacam ve buhar yapcam birde ovulasyon takip edecem artık gelmesinde göreyim bebeiş:eek:klava:

yok canım heyecanlanmak istemiyorum aslında.
bu hafta geçsin daha sonra test yaptırmak istiyorum eğer dayanabilirsem.Daha yeni başladığımız için ümidimi kırmak istemiyorum.Hayırlısı canım Rabbim kalpten isteyenlere versin anneliği:):CüvCüv:

inşallah allah gönlünün muradını versin canım
rabbim her isteyene hayırlı evlatlar versin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh

kızlar bal+çörekotu+susam+ısırgan otu tohumu yediğim ilk ay hamile kaldım.
ondan önce 6 ay çalışmalar sonuç vermemişti.
ben meleğimin gelmesini çörekotuna bağlıyorum.
Peygamberimiz demiş ki çörekotu ölüm hastalığı hariç tüm dertlere şifadır..

ne yöntemler geliştirmişler ama onun için lazımlık falan almışlar özel tabure yaptırmışlar bende bu ay olmazsa önümüzdeki ay tam donanımlı başlayacam inşallah soğan kürü bitti karnımdaki yağlar eridi soğan sayesinde birdahaki sefere bal tarçın çörekotu yapacam preseed kullanacam ve buhar yapcam birde ovulasyon takip edecem artık gelmesinde göreyim bebeiş:eek:klava:

delikafaduldenbu saydıklarının hepsini yapdelikafaduldentımlaelaelaelaelae
bende şimdi soğan kullanıyorum
preseedim bitti sipariş ertmem lazım
tavşancıl otunu denicem bende bide hayıt bi onlar kaldı zaten:)))
bebklerde gelince doğunca dötünden ısırcamdelikafadulden

kızlar bal+çörekotu+susam+ısırgan otu tohumu yediğim ilk ay hamile kaldım.
ondan önce 6 ay çalışmalar sonuç vermemişti.
ben meleğimin gelmesini çörekotuna bağlıyorum.
Peygamberimiz demiş ki çörekotu ölüm hastalığı hariç tüm dertlere şifadır..

bak bu karışımı bilmiyodum bende deniyim bari
allah sağlıcakla büyütmek nasip etsin canım

ay kızlar iyi oldu ya rahatladım biraz teşekkür ederim
biraz işim var halladip geleyim tekrar
hadi görüşürüz tatlışlarrrrrrrrrrr

[QUOTE=omman;

olumunekankayizsmile çok sevindim cnm ümidimizi yitirmememizlazım düşüklerin için sonuç bekliyorsun değil mi bu arada armut ve çerezleri hazırlıycam bugün bakalımsempatiksalakcinni

evet canım sonuç bekliyorum patojiden
bu genetik testleride 1 ay sonra yapıyolarmış hayırlısı bakalım

bu arada varsa meyze sıkacağın havuç suyu içir bak gör sonra performansına
o senin peşinde koşar miyav miyav diyekaydirigubbakcemile

ayyy süpersin omman valla gece geç geleceğim ben şimdi hazırlayıp gideyim havuç suyunu bilgi veririmkaydirigubbakcemile3 bu arada bende şey düşünüyorum omman bende 2 ay oldu düşük yaptım araştırılmadı ama her ihtimale karşı bebek aspirini kullansam mı ki diğer topiclerde okudum aslında çok gezincede diğer topiclerde kafan karışıyr

ben 10 gün dayanabildim soğan kürüne.yasmin de kullanıyordum.kistim gitti çok şükür.şimdi incir kürndeyim.bir de bal polen arı sütü mü ne bir karışım var ya hazır satılıyo hani. hergün ondan bir çay kaşığı yiyorum.çok fazla da karıştırmak istemiyorum.strese sebep oluyo.
bu arada doktor kistimin gittiğini söylediğinde soğan suyu da içtim deme gafletinde bulundum.bana güldü.ilacın etkisi soğanın değil dedi.bu doktorları da anlamıyorum.ilaçlarda bir takım bitkilerden değil mi.yediğimiz içtiğimiz şeylerde vitamin mineral vs.yok mu.en çok onların inanması lazım doğal şeylerin faydasına.

slm kızlarr.

ben de başaldım soğan kürüne dengem bozuldu ya ılımak bilmio! iş yapıorum zaman geçsin die ama sabh zor oluo. temizlikten de geç vakte kalıom saba kalkmam da zor oluo işte bazen..

bakalım 4 e kadar test sonuçlarımı alcam. inş.ii dir. biyokimya ve hematoloji gayet normaldi. 15 temmuzda da sperm testi yaptırcak eşim. çalışmalara başladık gün aşırı. yarın a ovu. testiine başlıcam. uğraşıorum napimm..

hılal ve ozlem sız o gerızekalıları takmayın.boyle patavatsızlar var ıste.bosverın rabbım ınsallah sızlerede verır en yakın zamanda ondan sonra oyle kalırlar.

farancım bende corekotu bal tarcın yedım gecen ay ama bana bır etkısı olmadı.kısıden kısıye degısıyor heralde.

kızlar havuc suyu degıl havucun kendısını yesınler.ıncır suyu degıl ıncır yıyın.ben bırcok yerde ıncır suyundan pek fayda alınmadıgını okudum.ama ıncır yıyenlerde yumurtaların guzel gelıstıgını okudum.ben esıme her sabah ac karnına bır havc yedırıyorum.varıkoselı olmsına ragmen ılerı % 26 yavas hareketlı % 28 cıktı.1.5 ay once % 20 cıkmıstı toplam % 40 tı.sımdı toplam % 54.belkı etkı etmıstr.

nurtencım dr.lar oyle dıyorsa dgrudur.sonucta bız dr. degılız yle dıyorlarsa ne guzel bır problem yok demektr.ınsallah bu ay gelır melegın amin

hılal ve ozlem sız o gerızekalıları takmayın.boyle patavatsızlar var ıste.bosverın rabbım ınsallah sızlerede verır en yakın zamanda ondan sonra oyle kalırlar.

farancım bende corekotu bal tarcın yedım gecen ay ama bana bır etkısı olmadı.kısıden kısıye degısıyor heralde.

kızlar havuc suyu degıl havucun kendısını yesınler.ıncır suyu degıl ıncır yıyın.ben bırcok yerde ıncır suyundan pek fayda alınmadıgını okudum.ama ıncır yıyenlerde yumurtaların guzel gelıstıgını okudum.ben esıme her sabah ac karnına bır havc yedırıyorum.varıkoselı olmsına ragmen ılerı % 26 yavas hareketlı % 28 cıktı.1.5 ay once % 20 cıkmıstı toplam % 40 tı.sımdı toplam % 54.belkı etkı etmıstr.

nurtencım dr.lar oyle dıyorsa dgrudur.sonucta bız dr. degılız yle dıyorlarsa ne guzel bır problem yok demektr.ınsallah bu ay gelır melegın amin

hazelcim bence sana da etki etmiştir karışımlar! varikosalden olsa gerek. varikosal de ameliyatlık durum olsa bile oldu da ameeliyat bilem olmadan eşi gebe kalan var mıdır?
15 temmuzda sperm testi ve varikosal muyenesi olcak eşim. erkek için bunlar yeter di mi gebelik için?

ezmedim canım, hepsini bala karıştırdım. yerken dişimle ezdim becerebildiğim kadar.

tmm canım saol ben de öle yapim o zan-man . eşcazımda dioo çörekotunu ezicez o zaman ezme bişii varmış nasılsa! tahtadan mı diom o da bilmio varmış dio. alcak bakalım. adetim 12. bırakcam dedim çabukkk dedim ama yok daha getirmedi bişi. bugün adetin 10. günü!!! gebe olmassam diğer aya artıkın belkim. şimdilik dişlerle ezme devam..

X