Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Hazelim bu ay benim hakkımda ne hissediyorsun herkes soruyor ya sana:KK1: tamam cnım inş gidecem eyvahedigeldismile bu arada yiyeceklerebakıyorum nasıl sence fikrini beklerim karpuz şeftali tam mevsim meyvelerisempatiksalakcinni çalışmalara hız kazandırır belki tüm topic hamile boshayallersmile

canım ıcıme dogdugu an soylerım.evet o meyve olayını bende duymustum ve dogru hatta burda yazıyordum bazen.cılek-avokado-karpuz-ıncır-uzum - esımde yer cok. varıkoselı ogrendıgımızden berı ozellıkle.seftalıyı duymamıstım ama onuda yıyor bakalım ne olcak.ahhh keske canım hepımız hamıle kalsak:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

yase evet sabah versın testı daha hareketlı oluyormus spermler.sen 15. gununde bıtrcekmısın calısmayı sırf esın test vercek dıye.ayyy ama nıye yaa.bak buun pers.bgugun bosalma olsa yarın(cuma)-cts-pazar gecsın pazartesı test verebılır esın.sonrada ıstedıgınız kadar calısma yaparsınız senın fılmınden sonra.yanı bence cok uygun pzt esın ıcınde senın ıcınde.aynı gun ıslerınızı halledıp bıtırırsınız tetkıklerı.ama tabı sız bılırsınız yınede.

3 gun en az en cokta 5 gun ama benım dedıgım olayda 4 gun tam ıdeal olanmıs.teoman bey dedı bunu

yok hazelcim pazartesi gidemez. pazartesi salı alıcak randevu çünkü. arkadaşı da alcakmış biliomuş bi doktor o allcak yani. böbrekle ilgili bişlere de bakıomuş doktor ikisi içinde alcak. durum böle . o yüzden eteledim. erkekler bizim kadar düşünmez bilion.
evt ben reglin 112. 14. günü yapıcaz ama o zaman burda inş. o zanmalarda çatlar. yoksa pas olucak bu ay. ama son iki aya göre uyabilir şans artık..
sperm değerlri ii olsun da benim de rahim filmimde sorun çıkmasın varsın bu ay pas geçsin. napalım.. bekleyip görücez. heyecanlı daha da heyacanlı günler biz bekliyorrrrrrrrrrr..

hazelcim o zama n gelince bizde pazarı pazartesiye bağlayan gece yapıcaz yane pzar gecesi. randvuda aksilik çıkmassa da perşembe sabah sperm vericek. böle olurasa da 3 günü de biraz geçio sanırım 4 gün gibi i i olur dimi. senin verdin tavsiyedeki gün sayıları aynı sadce tarihler farklı!

ayyy evet bende cok heyecanlanıyordum bılıyorsun yaa bu tetkıkler yapılırken hatta dun nasıldımsempatiksalakcinni

hazelcim o zama n gelince bizde pazarı pazartesiye bağlayan gece yapıcaz yane pzar gecesi. randvuda aksilik çıkmassa da perşembe sabah sperm vericek. böle olurasa da 3 günü de biraz geçio sanırım 4 gün gibi i i olur dimi. senin verdin tavsiyedeki gün sayıları aynı sadce tarihler farklı!

evet bak dr. dedıkı bas parmagın son ılıskı gunu.onu sayma.ısaret-orta ve yuzuk parmagını da gec. serce parmagının oldugu gun test yapabılırsınız

yanı basparmak pazar.ısaret p.(pzt)-orta p(salı)-yuzuk p.(carsamba)-serce p(persembe) gunu olur yanı

evet hazel süper oldu uyuyo..
hepimiz hemen hemen aynı heyecanları yaşıoz . kimimiz telaşlı zamn zaman kimimiz de sakin . belli oluo hallerimiz. hepimiz anlıoruz birbirimizi. bu önemli.
Rabbim bize bebeklerimizi verecek hayırlı zamanda. buna inanıorum ben..

kımse kalmamıs .yarın amelıyat varya ayyy korkuyorummm.esım ılk defa amelıyat olcak.basıt bı amelıyat ama ınsan dusunmeden edmıyor.rabbım saglıkla cıkmayı nasıp eder ınsallah.offf neler yasıycaz daha hıc bılmıyoruz.bırgun bebek ıcın bunlar bunlar olcak deselerdı ınanmazdım

slm arkadaşlar bugün karınmıydı kasıkmıydı anlamadım..ama beni o ağrılar ağlatığı kesin..
bakalım sabaha kırmızılar gelcek sanırım:KK43:

kımse kalmamıs .yarın amelıyat varya ayyy korkuyorummm.esım ılk defa amelıyat olcak.basıt bı amelıyat ama ınsan dusunmeden edmıyor.rabbım saglıkla cıkmayı nasıp eder ınsallah.offf neler yasıycaz daha hıc bılmıyoruz.bırgun bebek ıcın bunlar bunlar olcak deselerdı ınanmazdım

çook geçmişolsun canım ....allahım yardımcınız olsun....

hadi bakalım hazel yarın sizin için büyük dularım sizinle tatlım. bu mübarek günde ducınım canım..

hazel uyku tutmuyor di mi? yarın hemen çıkartacaklar mı hastaneden, yoksa 1-2 gün tutacaklar mı?

evet yaa ve bız sabah 7-8 gıbı yola cıkmak zorundayız.hastanede 10 da olmalıyız.yarın gece yatıcak.cts cıkıcaz allahın ıznıyle.yarın gıremeyebılırım nete.

dua edın kızlar .ben cıkayım artık.kendınıze ıyı bakın.rabbım hepımıze saglıklı bebısler versın tez zamanda amin

X