Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

hellooooo kızlar,
ben test yaptırmıştım geçen sene ama hiç yorumlayamıyorum bi bakar mısınız???

progesteron 14.2
estradiol 53.3
FSH 6.94
LH 2.42
TSH 2.34

bu sonuçlar mı önemli ki valla hiç bilmiyorum ???boshayallersmile

ayyy iyiyim canımmm bebiş bekleme hayalim olmadığı için bu ay kafam bi rahatb bi rahat anlatamam
canım 15 gün sonra dikişleri alınacak ama 15 gün banyo yasak, deniz de yasak doğal olarak, hemen olursa geçer o zamanaolumunekankayizsmile

cnm lh ve fsh hariç diğer değerlerin bnmkiyle hemen hemen aynı ama lh çok düşük çıkmış fsh ta ona göre yüksek yani tam tersi olmasın sakın fsh 9un altında olması çok güzel cnm yumurta rezervlerini gösteriyo ama lh acaba kaç olmalı bnm testimde 6.36 gibi bi değer lh
fsh ta 3.21

canım anormal olan seninki çünkü normalde lh fshdan düşük olması gerekiyo.senin allahtan aradaki fark fazla değilmiş.eğer fazla olsa pko oluyosun çünkü.benimde fsh 7küsür lh da 13 küsürdü.ve bende pko var.şeker ilacı kullanıyorum lh ı düşürmek için.normalde hep lh 3 küsür falan çıkıyo.ama arkadaşınki normal sanırım keşke benimkide öyle düşebilse.

cnm evt fsh ve lh arasındaki oran 2.5un üstünde olamamılı biliyorum yani lh fshtan küçük olması daha ii ama sanki çok düşükmüş gibi geldi bana birden bide yazını okuyunca başımdan aşağı kaynar sular döküldü ben fistrheaven a zaten kötü dmedim ki sonucu anormalde demedim sadece kendimnkiyle karşılaştırınca diğer değerlerimiz çok yakın olduğu için belki tesr okumuştur die düşündümm saol verdiğin bilgi için Allaha şükür pco yok ama olabilirde ben tekrar yaptırıcam zaten testimi buarada pco ultrasondada görüldümü senin Allah şifa versin inşş cnm

evet canım görüldü malesef.aradaki fark açılınca fsh ve lh arasındaki o zaman ultrasondada görünüyo benim baya bi açıktı başta lh 18lerde falandı.inşallah sendede olmaz.bende bu ay tekrar yaptırıcam bakalım düzelme varmı.sende sık sık kontrol ettir kendini aman aradaki fark açılmasın dikkat et önlemini önceden al sonra uğraşırsın benim gibi.

anladım cnmm saoll bende her ay gidiyorum doktora hormon tahlili yaptırmıyorum ama yumurtalıklarımı konrtole gidiyorum şimdilik hiç bişi görünmedi ama temmuz ayında hormon tahlili yaptırcam reglin 3.günü inş bişi çıkmaz dediğin gibi sık sık testi tekrarlamak gerek Allahım inş gerek kalmaz da biran önce hamile olurz bnmde bir yıldır olmuyo işte cnm doktorum biraz açık sözlüdür eğer pcodan şüphelenseydi hemen sölerdi bana.kilo sorunum yok hatta zayıfım saç döküğlmesi de yok sadece hormonlardaki bu durum biraz dengesiz gibi işte fsh ile lh arasındaki oda bnm 5.günümdü cnm adetimin acaba 3.günüden sonra hani birazda olsa fark edermi lh değeri ne biliim hayırlısı olsunn hepimiz için inşş

faran hormon testini safada yaptırıcam sanırım çünkü reglimin 3.günü istanbulda olucam Allah nasip ederse orası en uygunu yine diğer özellere göre.cnm öncden randevu almak gerekiyo mu doktordan

biozard bişi daha sorcam cnm reglimin herhangi bi gününde gidip yaptırsam belli olurmu yani yarın 21.günüm hormon tahlili yaptırsam anlaşılırmı pco olup olmadığı reglin bu döneminde

tmm cnm saol yanlız anlamadım doktora görünmüyomusun önce yoksa hemen tahlil yaptırmak için mi sıra alıyosun yani tahlilleri doktor vermiyomu yaptır die yaa ksuusrabakma ordaki sistemi bilmediğim için sordum

tmm cnm tahlillerimi yaptıriim onda bakalım inşş bide kolana gitmeyide sitioruma ama hayırlıs artık sivilcelerin çok mu ttalım yaaa nerelerinde yaygın yüzünün.bende dicem detaylı hormon testi yappın diee uff çok canım sıkıldı şimdi pco olaiblir bnmde ve hormonlarla alakalı yanii lh bayağı yüksek bnm sizin değerlerinize göre ama napalım yaa en yakınımda arkadaşım vardı onda ultrasonda bile görülüyodu kistler ama şimdi hamileeee yani herşey nasippp ötesi yok

kızlar bendekı hrmon degerlerınde.
fsh --3.5 ve 12.5
lh---2.4 ve 12.6
prolaktın---1.39 ve 24.2
tsh---0.27 ve 4.2 arası olmalıymıs.

benım fsh 6.62
lh 6.09
prolakt 15.89
tsh 1.33 cıktı normal dedı dr.

lh ve fsh yakın mı olmalı bırbırıne

kızlar ben geldım kımse kalmamıs.yemek yapıyım bende zemuszemus:tomato:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…