Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

canım ördüklerine bayıldımmm :))

:kedi:Girdiğiniz verilere göre sikluslarınız yaklaşık gün sürüyor ve
bir sonraki adetiniz muhtemelen 6/7/2010 tarihinde başlayacak.

Gebe kalmanız açısından şansınızın en yüksek olduğu günler:
17/6/2010 ile 22/6/2010
yumurtlama gününüz olan arasıdır.

:kedi:

saoll cnm rahatladım biraz çünkü doktorum bende 32 37 arası değiştiği için reglim söylediğimde çatlama olmuyorsa ya diye bana demişti eğer çatlamazsa regl olmazsın en az 2 ay die yani ilaçsız olamazsın demişti yumurtamın çatladığını ama biraz geç bi günde olduğunu söledi çünkü benimde 37.günleri bulduğu oluyo reglimin önceleri 32 falandı psikolojikte etkiliyorum düzenimil inşş bebeğin geliyodur cnm buay

Son düzenleme:
nurberra sanırım pco kıst var demek.sende kıst yoksa takma hemen.denızcım sogan suyuna devam et bence.bu ayda.catlatma ıgnesıde olmussun.sırada bol bol calısmak ve beklemek var.gelsın bebıslerrrr

çok şükür cnm kistler yok alttan çok kez muayene oldum bişi yoktu çok şükür.edamın sölediği doktora gidicem istanbula gelince inşş. ordada gerekli testleri yaptırırm burda doktora gitmiyorum daha bide eşimin sonuçlarıda elimizde olur ona göre bişiler yaparız artık daha fazla gerilmek istemiyorum yaa yok çatlamışmı çatlamamışmıı böle yaparak engel bile olabiliyorum beynen. hayırlsı olsun diyorum hepimiz içn

çok teşekkür edrim cnmm dediğin hastaneler gidebileceğim yerler tamda seindim.bişi daha sriim edamm ücretleri nasıl bide kolan hastanesi devlet memurlarıylada anaşmalımı bizim kurumumuz meb e bağlı inş anlaşma vardır teşk cnm Rabbim hepimizn yardımcısı olsun

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ

Günü gelen arkadaşlar

sevdalinka-----9 Haziran

HAZıRANDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:
ramiznur---------10 Haziran
guzel83--------12 Haziran
mse121822.......15 Haziran
ktg.............18 Haziran
denizxx........19 Haziran
truf------------19 Haziran
ronya------------20 Haziran
nurberra-------24 Haziran
yasekase---------26 Haziran
tırtılkurabiye----26 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 haziran
faran------------29 Haziran
firstheaven----29 Haziran
suyasem-------- ? Haziran

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:

lithium84--------3 Temmuz

nurten34--------5 Temmuz

d_kupcu-----------6 Temmuz
edamm------------8 Temmuz

Son düzenleme:
nurberra nasılsın canım?

im cnm çok şükür hafif grip gibi bişi oldum sanırım burnum tıkalı ateşte var biraz şimdi ateş düşürücü içtim ama bakalım cnm geçer inşş.yazını yeni grdüm kusura bakma cnm sen nasılsın

nurberra ben sılıvrı kolana gıdıyorum orası meble anlasmalı.emınım bahcelıevler kolanda aynıdır.sılıvrıde 12 tl verıyorsun .3 tl da eczanede kesılıyor.zaten devlet hast bıle 8 tl kesıyor eczanede 2 tl kesıyr sanırım.ıyıyse bende haftasonu bahcelıevleremı gıtsem yumurta takıbı ıcın.amaonceden randevumu almak gerekıyor acaba.

edammmm onceden mı randevu alıyoruz.canım

sevdalınka test yapıp tek cızgı gordugunu yazmıstı ama adet olmamıstı.bugun oldumu bılmıyorum.

cnm saol yaa inş anlaşmalıdır die düşünüyorum bende zaten istersen gelebiliyosan sende bahçelievler kolana gel cnm bende gidicem inş fiyatıda çok iimiş testler için ayrıca alırlar ama olsun artık oakdar yteriki doktor ii olsundaa hayırlıs cnm artık

cnm özelden msj atmıştım sana
çalışmlar olsun tabi farancım yaa belkide hiç beklemediğiniz anda gelecek ebebğin mudumuz hep olmalı inşş.demekki çatlama olmuş dün silikleştiğine göre bugün yada bugünde çatlayabilir değerlendir mutlaka

Testler sılıvrıde herbır test 20 tl cıvarı yalnız canım.bence bır cok test yaptrcaksan devlet hastanesınde yaptr.ben 4 teste 79 tl odemıstım.sımdı baska yaptrrsam devlette yaptrayım dıyorum.

Faran cıft cızgı kesın catladı demek degıl.24 saat ıcınde catlıycagını haber verıyor.oyuzden cıft cızgıyı gordukten sonrakı gunlerdede calısın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…