Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Testler sılıvrıde herbır test 20 tl cıvarı yalnız canım.bence bır cok test yaptrcaksan devlet hastanesınde yaptr.ben 4 teste 79 tl odemıstım.sımdı baska yaptrrsam devlette yaptrayım dıyorum.

4 test dedğin ne cnm yani her bir hormon için ayrı parmı alınıyo hormon testi yaptırcam ben senin neler yapıldı

EVET hormon testlerı
1-fsh
2-tsh
3-prolaktin
4-lh
bunların herbırı ıcın ayrı para alıyorlar

EVET hormon testlerı
1-fsh
2-tsh
3-prolaktin
4-lh
bunların herbırı ıcın ayrı para alıyorlar

ayy yok artık yaa iananmıyorum yaniiii resmen sömürüyolarrr
ozman bende devleette yaptırırm cnm tabikii yaa değemz yaniii ama kontrol için kolana gidicem inşş

faran senınkı cok ıyıymıs.bız bayagı pahalıya yaptrmısız.

evet testesteron ve estradıonal da yaptrcam.ıstemedı.bende senden ogrendım.adetımın 3. gunu yaptrcam bırdahakı ay

ben bırde testesteron falan ayptrmıs olsaydım 120 oderdım heralde.ama bende bu kadar olacagını tahmın etmemıstım.79 dıyınce sasrdım ama mecburen yaptrdım

bende adetimin 3.günü yaptırıcam kızlar inşallah bakalım bu son hormon testinde ne olucak sonuçlar.olamzsa tesleri devlette yaptırırm doktorada kolana giderim safa testler yönünden iimiş ama ayy kafam karıştı hayırlısı neyse o olsun en iisi dua etmek

ya kızlar bu bebıs gelmeden bır suru masraf yaptrdı bıze varya sımdıye kadar bu testlerle falan 750 harcadık.daha esım gıtcek ve amelıyatı 5000 de oyle gıtse offff.bunlara ragmen bıran once gelse barı

ayyy valla amelıyattan once gelse dıye bosuna dua etmıyorum ben.saglıkla gelsın bebsım en basta tabı

yaa bizim burda hiç para vermiyoruz hormon testlerine yaaa sadece 12 tl muayene ücreti oakdar
en iisi istanbulda hiç test yaptırmamak baksana resmen soygun yapıyolar insanlardan sömürü yaa

valla Allah yar ve yardımcımız olsun kızlar hem madden hem manen zor bekelemk Allahım nolur hiç bişeye gerk kalmadan gönder bizede melekelrimiz nolurrrrrrrrrrrrrr

canım bız gezıyoruz valla dr. dr. esımde varıkosel oldugu ıcın.annemde diyorkı dr. yuzu gormeden hamıle kalsın ınsallah dıye dua edıyormus.ahhh dıyorum ıcımden annecım bır bılsen bız basladık bıle.dr.lara

ama yınede bunada sukur rabbım beterınden korusun.en azından varıkosel duzelen bısı.

fisrtheaven slm canıım.nasılsınız bakim.esın nasıl.bızımkı de bıran once olsaydı yaa.ne zman kapanıyormus dıkısler falan alınıyormus.denıze gırebılırmı bıkac hafta sonra acaba.yoksa agustosu beklıycez

kızlar ben sımdı cıkıyorum. 10 dak sonra ders baslıycak.sonra gorusuruz.opuyorumnanaktan

X