Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Ayyy ınsallah ılk hamılemızde sen olursun belkı hadı ama bır atak beklıyorum artık lıstede sıradakı arkadaslardan
CAnım inşallah.Allah isteyen herkese versin.Haziran ayı yılın yorgunluğu var üzerimizde.Bu ay çok sitres yaptım.VE resmen günler geçmek bilmedi.Bunun ne demek olduğunu buradaki herkes bilir.Günleri bir bir saymak ne kadar yorucu.Sitres yapıp çok kafaya takınca olmaz diyorlarya.NE bileyim adet olursamda üzülmeyeceğim kendime söz verdim.Önümüzde kocaman bir yaz tatili var.

Testler sılıvrıde herbır test 20 tl cıvarı yalnız canım.bence bır cok test yaptrcaksan devlet hastanesınde yaptr.ben 4 teste 79 tl odemıstım.sımdı baska yaptrrsam devlette yaptrayım dıyorum.

ben kan testine anlaşmalı oldugum için 22 ödemiştim cnmm..

edam bızde anlasmalıyız emeklı sandıgı ama her bırıne ayrı ucret aldılar 4 tane hormon testınde.baska anlasmalı mı acaba nasıl oluyorkı

edam bızde anlasmalıyız emeklı sandıgı ama her bırıne ayrı ucret aldılar 4 tane hormon testınde.baska anlasmalı mı acaba nasıl oluyorkı

canım bizden %30 alıyorlar tahlillerde...siirtte ben tahlillerime hiç ödeme yapmıyorum anlaşmalı hastanelerde..benim ilk hamileliğim çok sorunlu oldu ve sonlandı ve o kadar tahlil yaptırdım hiç bir ödeme yaptımm..sadece ilacın bir kısmı ve muayne parası kesildi bizdenn...

nasıl sorun oldu canım.düşük mü oldu.rabbım hayırlısını versın.yıne kalırsın bence bıkac aya.

Selam kızlar.Benimde işler yoğun.Nette onlarla uğraşıyorum.Yumurtlama zamanım daha gelmedi.Az kaldı ama bugün başlayabiliriz çalışmalara.Böyle gün beklemek de zor oluyor.Adetin bitmesini bekle,çalışmalara başla,sonucu bekle.BEKLE BEKLE BEKLE !Aşk-ı memnuya bakıyorum kızlar sonra görüşürüz..

nasıl sorun oldu canım.düşük mü oldu.rabbım hayırlısını versın.yıne kalırsın bence bıkac aya.

canım 3. ayın içinde kalp atışları durdu maleseff..5 ay dinlenmedeydim ve korunmayı bıraktıkk bu ay çalışmalara başlıyoruz inşş :))

edacım cok zor olmustr senın ıcın.rabbım sag salım almayı nasıp etsın hamıle kalıncada.kolay degıl

canım 3. ayın içinde kalp atışları durdu maleseff..5 ay dinlenmedeydim ve korunmayı bıraktıkk bu ay çalışmalara başlıyoruz inşş :))

geçmiş olsun edam.BEnimde 2 aylık kalp atışları durdu.Ama bana doktor 3 ay dinlenme verdi.Ama hormonlar kendini ancak 6 ayda toparlıyormuş.Normal bir doğum sonrası gibi düşünmek lazımmış.İnşallah bir daha yaşamayız.

tşk ederim cnm...sana da çok geçmiş olsunnn...bana da dr um 3 ay verdi ama benim 5 ay oldu canım kendimi ancak toparlayabildimm...evet öyleymiş ben ilk deneme de hamile kalırsam 6 ay doluyor hayırlısıylaa..kalp atışı duran bebeğime ilk denemede hamile kalmıştım bakalım hayırlısı canım allah bir daha yaşatmasınn...

amin canım bende ilk denemede hamile kalmıştım.İnşallah burada yeni hamileliklerimizi konuşuyor oluruz.

sevgili arkadaşlar bir liste oluşturduysanız eğer benide listenize ekleyebilirsiniz inşallah hep birlikte mutlu sona ulaşırız

hazel canım benide eklemişsin çok sağol

hazelcim şimdi gördüm evet canım e- okul olayları!Ben çıkorum kızlar..Yarını d abi atlassam rahat rahat çalışıcam.Eşim yattı ama benim daha işler çok.Artık yarın hafta sonu bol çalışmalar bize ve de sizlere...
ıyi geceler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…