Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

bktım cnm cevap yzdım bende
buarda günün yaklaştı varmı değişik bişler tatlım hadi hayırlısı

Karnım hafif hafif ağrıyor.Ama benim ilk gebeliğimde de aynı adet olakmışım gibi belirtilerim olmuştu(Malesef kürtaj olmak zorunda kaldım).bu nedenle belirtilere çok takılmıyorum ama beklemek lazım.hazel ve sizinde yumurtlam zamanınızın yaklaşmış olması lazım değil mi?

karnım hafif hafif ağrıyor.ama benim ilk gebeliğimde de aynı adet olakmışım gibi belirtilerim olmuştu(malesef kürtaj olmak zorunda kaldım).bu nedenle belirtilere çok takılmıyorum ama beklemek lazım.hazel ve sizinde yumurtlam zamanınızın yaklaşmış olması lazım değil mi?

cnm ilk gebeliğin için üzüldüm ama en azından hamile kalbilyorun bunu bilmek bişle çok güzel ben bir yıldır hiç hamile kalamdım.
Et yumrutlama zamanındayım cnm ama ateşime göre yumrutlama 16.gün olmuş sanırım kızlar öyle yorumladılar ateş topiğinde bakalaım ona göreyse eğer reglimde 20 haziran olması lazım hayırlıs olsun inşş hepimiz için

mrb canım bende yeni geldim okuldan..derste işlenmiyo artık kimse yoktu okulda ama bekledik mecbur...haftaya tatill....:lepi:
benim eşim bebek konusuna pek sıcak bakmıyo ya üzüyo beni:1no2:

evet ıslenmıyor.6. sınıflara test verıyorum henuz sbs olmadıgı ıcın.dıger sınıflarda kıtap okuyoruz.ne yapalım.oyuzden yorucu olmuyor.
canım kac yıllık evlısınız ki.yenıyse ıstemeyebılır.bızde 3 yıl ıstemedık.hatta 4-5 ay oncesıne kadar esım de bende ıstemıyorduk hıc.bır anda karar verdık hemen olcak sanıyorduk cunku.olmadı 3 aydr.sımdı ıse daha cok ıstıyoruz olmadıkca

arkadaşlar ben regi oldum yeni tarihim 6 temmuz.....çok üzgünümmm
cnm hayırlıs demekten başka bişi glmiyo elimizden Allahım inş temmuzda güzel haberler almanı nasip etsin senin ilk bebkmi bide nekadardır bekliyosun cnm kendini üzme çok fazla yeni aya yeni umutlarla gir inşş beyenn ii olki hormonlarda düzenli çalışsın

Karnım hafif hafif ağrıyor.Ama benim ilk gebeliğimde de aynı adet olakmışım gibi belirtilerim olmuştu(Malesef kürtaj olmak zorunda kaldım).bu nedenle belirtilere çok takılmıyorum ama beklemek lazım.hazel ve sizinde yumurtlam zamanınızın yaklaşmış olması lazım değil mi?

canım yaa neyse bak bırkere kalmıssın.yıne hamıs kalırsın demek bu.evet canım yumurtlama gunlerıne gırdık 10. gunum benım ıkı aydr yaptıgım ovulasyon testlerıne gore bırınde 13. gun dıgerınde 15. gun yumurtladım.bakalım bu ay teste bıle baslamadım.12. gunumde dr. a gıtcem ne dıycek yumurta ıcın.

arkadaşlar ben regi oldum yeni tarihim 6 temmuz.....çok üzgünümmm

canım benım yaa bu ay regl olan olana.hepımız hazırana bebıssız gırdık ama temmuza kaldı umutlarımız.dua edelım rabbım daha fazla bekletmeden saglıkla versın dıye bebıslerımızı.herseyde bır hayır vardr.ben regl oldugumda 3 gun melankolık takılmıstım.rabbım yardım etsın hepımıze

......

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ
BEKLEMEDEKILER
[d_kupcu--------9 Haziran
sevdalinka-----9 Haziran
ramiznur---------10 Haziran

SIZE="2"]HAZıRANDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:[/SIZE]

B]guzel83--------12 Haziran[/B]
[ktg.............18 Haziran
denizxx.......19 Haziran
truf----------------19 Haziran
ronya------------20 Haziran
nurberra-------24 Haziran
yasekase---------26 Haziran
tırtılkurabiye----26 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 haziran
faran------------29 Haziran
firstheaven----29 Haziran
suyasem-------- ? Haziran

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER

lithium84--------3 Temmuz

murebdu-------4 Temmuz
nurten34------5 Temmuz
B]
mse121822.......6 Temmuz
[/B]
B]edamm--------8 Temmuz[/B]

ay liste çok güzel olmuş aynen şeker gibi.Yiyesim geldi:)ınşllah hepimiz gebe olarak tamamlarız listemizi.

Ayyy ınsallah ılk hamılemızde sen olursun belkı hadı ama bır atak beklıyorum artık lıstede sıradakı arkadaslardan

çok teşekkür edrim cnmm dediğin hastaneler gidebileceğim yerler tamda seindim.bişi daha sriim edamm ücretleri nasıl bide kolan hastanesi devlet memurlarıylada anaşmalımı bizim kurumumuz meb e bağlı inş anlaşma vardır teşk cnm Rabbim hepimizn yardımcısı olsun

canım ben polis eşiyim bizle anlaşması var...kolan hastanesi daha uygun ve zaten ilk murat beyi tavsiye ediyorum sana erken gidersen az sıra beklersin öğlen çok sıra oluyor..kayıt yaptırken murat beyin adını söyle 2 bayan dr daha var kadın dogumcu ama ikisi de sinek avlıyorr :)) amin canımmm allah hepimize nasip etsinn...

nurberra ben sılıvrı kolana gıdıyorum orası meble anlasmalı.emınım bahcelıevler kolanda aynıdır.sılıvrıde 12 tl verıyorsun .3 tl da eczanede kesılıyor.zaten devlet hast bıle 8 tl kesıyor eczanede 2 tl kesıyr sanırım.ıyıyse bende haftasonu bahcelıevleremı gıtsem yumurta takıbı ıcın.amaonceden randevumu almak gerekıyor acaba.

edammmm onceden mı randevu alıyoruz.canım

hayır canım randevuya gerek yok zaten o kadar yogun ki randevuyla çalışması imkansız sabah erken gidin 10 gibi falan daha az kişi oluyorr..2 dogumcu daha var onlar genelde boş oluyor ilk gideceğiniz için onlara sevk ederlerse kabul etmeyin illede murat bey deyin çünkü muhteşem bir dr..hatta benim tavsiye ettiğimi söyleyebilirsiniz yardımcı olurr çünkü çok iyi bir insann..eda devrim solur hastanızmış onun tavsiyesi üzerine geldik diyebilirsiniz..ben tayinden dolayı şuan siirtteyim gidemiyorum ama ordayken bana çok yardımcı oldu çünkü bizim ailenin bayanları hep bu dr a gidiyor..hatta 2 gün önce abimin eşi gitti tahlilleri vardı..

X