Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

nisacıgım vaktin varsa biraz detaylı anlatırmısın hangi sürümünü indirdin ben 3.0 indirdim ilk başta hemen dil cıkıyor ama orda türkçe secenegi yok sen nasıl yaptın canım anlatırsan sevinirim

nisaa indirdim kurdum ama türkçeye ceviremedim o nasıl olacak

cnm bende indirdim 'File' > 'Configure'ye tıklayıp, gelen pencere içinden Türkçe'yi seçip 'OK' sadece bunu yapman yeterli

nisaa indirdim kurdum ama türkçeye ceviremedim o nasıl olacak

canım benim kusura bakma geç gördüm şimdi file tıkla ordan ortadaki configure yi tıkla orda english yazan yeri tıkla diller çıkacak en alttaki türkçeyi seç tamam de ben 2.9 indirmiştim ama farketmez canım sonrada son 3 adet tarihlrinii gir haber bekliyorum burdayım bişi olursaalkisalkisalkis

Ekin bende folic plus kullanıyorum ama sadece sabahları. O bile düzenli değil, yani her gün aynı saat olmuyor. Hamilelik düşündüğümüz zaman doktor folik asit deyince, gittim eczaneye bunu verdiler :) Ama günde 3 tane çok geldi bana, maksimum doz 800mg diye biliyorum, seninki 1200 mg olmuyormu, çok gelmesin sonra ?

folic asit migren azdırırmı arkadaşlar?

cok sagol tamm halletim canım sence dogruluk payı varmı

cok sagol tamm halletim canım sence dogruluk payı varmı

ya araştırdım netten adet tarihleri biraz düzenli olanlarda ovl. tarihleri tutuyormuş benbu ay deneyeceğim inş. bakacağım canım inş. işe yarar ya aslında bayağı kişi iyi bahsetmiş ama deneyip göreceğizsempatiksalakcinni

ilgin için teşekkür ederim.güzel ama benim cok hoşuma gitti herşey var ısı ölçümü falan güzelmiş.bu ay deneyelim bakalım

slm kızlar muhteşemsiniz ya maşallah her girdiğimde bir hamile haberi okuyorum zaten ancak geçmişte yazılanları okumaya vaktim yetiyo.Hadi bakalım bize de dua edin inşallah bizlerde yakında size katılalım.dediğiniz programı bende indirdim süper bişey ya ama 1 aylık kullanımı varmış sonrasında ücretli olacakmış haberiniz olsun ben kızım için çalışmalara başlayım artık:kedi:

ilgin için teşekkür ederim.güzel ama benim cok hoşuma gitti herşey var ısı ölçümü falan güzelmiş.bu ay deneyelim bakalım
kesinlikle benimde çok hoşuma gitti canım ıs planlama üstteki bebeğin burcun bile çıkarıyor ya inş faydalı olur canım ya haberleşiriz ben tatile gideceğim valla ona göre ovul bitip gebelik şansı çok düşük diyor ya o tarihte yola çıkaım diyorumlaelaelaelaelae

Özlemcim ya kırıyosun onu indirirken kurulum aşamasında hep ileri diyorsun ya son ileri dediğinde tek kutucuk geliyor run lı bişi yazıyor ordaki tıkı kaldırırsan parasız oluyor bilgin olsun paralı kayıt olmana gerek kalmıyor cnm:1hug:

çok şirin ya neyse nisacım tanışalım biraz kendinden bahsetsene kaç yıllık evlisin falan filan:hulya:

:teytey: VALLA GÜZELMİŞ.İNŞ CANIM TATİLDEN DÖNDÜGÜNDE İNŞ GÖBÜŞÜNDE BEBİŞLE DÖNERSİNzemuszemus

Canım, Folic Plus içinde 174mcg Folik asid bulunuyormuş. Prospektüsünde öyle yazıyor. ve kullanım şekli olarakda günde 3 tablet diyor. Yan etkisi olarakda içeriğinde bulunan kalsiyum sebebiyle midede şişkinlik hissi verebiliyormuş.

eşimde bir problem yok yani sperm testine normal demişlerdi.ama kafama takılan morfoloji 2 çıkmıştı düşük mu acaba.ama kac tane doktora gittiysek normal dedi.ben de anlamadım ki neden ilaçsız takip etmek istemedi.heralde ben cok aceleciyim diye.bilemiyorum anlam veremedim.

Folik asidle ilgili olarak görüştüğüm ıki farklı dr.un görüşü şu yönde: Ülkemizde yaşayan insanların folik asid kullanmasına ihtiyaç yok. Yeteri miktarda koyu yeşil sebzeler yiyen kişilerde bu ihtiyaç karşılanmış oluyormuş. Ancak ne miktarda alındığı kontrol altında olmadığı için kullanımı konusunda sadece tavsiyede bulunuyoruz dediler. Küçük bir bilgi arkadaşlar , paylaşmak istedim.

:teytey: VALLA GÜZELMİŞ.İNŞ CANIM TATİLDEN DÖNDÜGÜNDE İNŞ GÖBÜŞÜNDE BEBİŞLE DÖNERSİNzemuszemus

olumunekankayizsmilecanım benim ya ayy dua yerine geçer sözlerin inş. öyle bişi olursa ne yapar ne eder yazarım sizesempatiksalakcinni bende geldiğimde sizleri koca göbişli bulurum inşboshayallersmile

çok şirin ya neyse nisacım tanışalım biraz kendinden bahsetsene kaç yıllık evlisin falan filan:hulya:

Özlemcim 24 yaşındayım üniversiteden arkideşimle evliyim 2 yılımız bir ay sonra doluyor esk. doğumlu istanbul ikametliyim yarışmacıarkadaşlara başarılar dilerimdelikafadulden özet olmuş muolumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…