Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Bu arada arkadaşlar Folic plus ile aranız nasıl? Zamanında alabiliyor musunuz? Nedense ben bir türlü zamanını tutturamıyorum. Birde yemek arasında alınması gerekiyor diyorlar. Ben zaten ilaç alma özürlüsüyüm. Önceden kullandığım Folic asidi günde 1 tane almam yetiyordu. Bu folic plus ise günde 3 kez ve öğün aralarında. Sizde de sorun teşkil ediyor mu?

Canım önemli olan 3 TL. 5 TL. nın heba olması değil zaten. Senin moralinin bozulmaması. yoksa dediğin gibi 3- 5 TL. ne ki.
yok yok sanmam moralimin bozulacağını çünkü onun şu anda %100 doğru bi sonuç vermeyeceğini biliyorum pozitifte olsa negatifte olsa. ama ben o heyecanı hiç yaşamadım bi kere yaşamak istiyorum sadece.

Dün dr.a gittim. Kontrol amaçlı, yumurtalarımı gördü. 2 tane yumurtan var dedi. Rahim hamilelik için hazır dedi. Ama henüz yumurtalar tüplere girmemiş. Acaba bugün neler oldu. Yumurtalar o uzun yolculuğa çıktılar mı? 10 gün içinde neler olduğu ortaya çıkacak ama ben nasıl bekleyeceğim bilmiyorum.

kaydirigubbakcemile3 ilahi anlatışında pek hoşuma gitti.inşallaah o uzun yolculuğa çıkmışlardır ve o uzun yolculuğun sonu nur topu gibi bir aydınlık olur.

ınşallaaaaaah canım inşallaaaaah. Bu arada, yazdığımı okuyunca oldukça farklı bir bakış açısı ile yaklaşmışım olaya :)))

Son düzenleme:
ınşallaaaaaah canım inşallaaaaah. Bu arada, yazdığımı okuyunca oldukça farklı bir bakış açısı ile yaklaşmışım olaya :)))
evet bende ondan söyledim. çok farklı ama güzel bir anlatım şekli olmuş. masalsı birazkaydirigubbakcemile3

Canımcım, sabahtan beri bir bebeğin oluşumu ile ilgili o kadar çok şey okudum ki. Sonuç ortada işte. sempatiksalakcinni Yok yumurtalıktan yumurta atılır, fallop tüpleri tarafından yakalanan yumurtalar tüpe yerleşir orda şu olur burda bu olur derken galiba kendimde iyice geçmişim. Aslında beklediğimiz bebişimizin oluşumu tam anlamıyla güzel bir masal gibi.

suyasem belkı dusunmedıgın zaman geleektr bebıs hep oyle oluyor zaten.belırtın varmı

ara ara sol tarafımda bir sızı oluyor ama bu genelde her ay oluyor belirti gibi düşünmüyorum ben. artık nasılsa olmuyor moduna girdim. daha rahatım o yüzden. son baharda tüp bebek düşünüyorum o zamana kadar kendimi biraz rahat bırakmaya karar verdim. bakarsın bu arada kendiliğinden geliverir. önümüzdeki ay gün aşırı deneyeceğim bakalım ne olacak :kedi: :asigim:

kaydirigubbakcemile3 sen çok detaya inmişsin. bende ay ay bebeğin gelişimi videolarını izledim. allahım o kadar farklı bi mucize ki. minicik bişey ve ilk aylarda yüzü aynı uzaylıya benziyor(töbe töbe) ama zaman geçtikçe minicik bir bebiş oluyor.o hali o kadar tatlı ki:ecrin_bebek:

kızlar ben adet oldum bir sonraki adet tarihim 5 ağustos.umarım bu ay şan getirir bana ve herkese

Hoşgeldinnn aramıza,hayırlısı canım herşeyin inş uğurlu gelir ve hepimizin birebirimiz için yaptığı dualar kabul olur sende aramızda güzel bi hamiş olursun:)

canım ben folbiol kullanıyorum günde bitane,yemek sonrasında.Sanırım zamanında kullanılmaması falan sorun teşkil etmez ama yinede bi bilene sormk lazm:)

günaydın hanımlar nasılsınızhihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

bu arada ne programı kızlar merak ettim.

slm canım Advanced Woman Calendar çok hoş bir hesaplama sistemi gebelik için en yüksek günler yumurtlama günleri ve yumurtlama öncesi günlerde gebelik gerçekleşirse kız sonra olursa erkek vs. bilgiveriyor yabancı bır kurulum ama türkçeye çevireebiliyorsun yükledikten sonra

Hoşgeldinnn aramıza,hayırlısı canım herşeyin inş uğurlu gelir ve hepimizin birebirimiz için yaptığı dualar kabul olur sende aramızda güzel bi hamiş olursun:)

inşallh canım. kendimi hamile olacağını düşünmek bile güzel. Umarim güzel temmenniler ile her şey isteğimiz gibi olur sonu böyle tatlı bebekler olur yerimseniben

farancım hamilelik geçiren bi arkadaşım hamilelikte günlük ped kullanmanın iyi olmadığını söylemişti.hiç nedenini sormak aklıma gelmemişti o zaman ama istersen bi araştır cnm.

farancım hamilelik geçiren bi arkadaşım hamilelikte günlük ped kullanmanın iyi olmadığını söylemişti.hiç nedenini sormak aklıma gelmemişti o zaman ama istersen bi araştır cnm.

Hamilelikte enfeksiyon kapma riski daha fazla olduğu için sanırım.

nisacıgım vaktin varsa biraz detaylı anlatırmısın hangi sürümünü indirdin ben 3.0 indirdim ilk başta hemen dil cıkıyor ama orda türkçe secenegi yok sen nasıl yaptın canım anlatırsan sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…