Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

babucum maşallah sana çok şanslısın.Allahım istediğin anda hemencik verdi.darısı bizim başımıza.

canım ben de mantar vardı bi ay önce doktor fitil vermişti sonrasında azalmıstı akıntılarım ama son bi kaç gündür yumurta akı kıvamında beyaza dönük bi akıntım oluyo sürekli...bi de iki haftadır belim agrıo ve iki gündür de karnımda sürekli devam eden ama cok da rahatsıoz etmeyen bi agrı var..

canım benim çok mutlu oldum alkisalkisalkis darısı isteyen herkese olsun inşallah :Saruboceq:

benimde son iki haftadır 2 gunde 1 yanma oluyo hiç yasamamamıştım şimdiye kadar.doktora gitmekte istemedim kendiliğinden gecer diye gecti de zaten bol bol su içtim gecti.ilaç falan verirse gebe kalamam diye gitmek istememiştim peki bu yanma problemi gebeliğe engel olmuşmudur.bu ay gun asırı denedik.

yok canım sanmam..diger topiclerde sogan küründen bahsediolardı bi ondan dene istersen tekrar ederse..ben de hiç yanma koku falan olmuo ama sürekli akıntı vardı işte rahatsız ediodu..fitil biraz rahatlattı sanırım bi arkadasım rahim temizlendiği için de gebelik rahat olmustur dedi ama ne kadar dooru bilmiyorum :sm_confused:

veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kızlarr hamişimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

106.7 sınırdasın dedi doktor cuma tekrar tahlil yapacak.sevineyimmi dedim sevin dedi.kimysal gebelikte olabilir dedi tutunsun bebişim annesineeeee tutunsunnnnnnnnn

bende de koku falan yok akıntı da yok fakan idrar yaparken yanma vardı.1 gun vardı bir gun yoktu suan hiçbirsey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…