Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kızlarr hamişimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm[/QUO

alkisalkisalkis ayyy canım Çok sevindim Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.kızlar topik çok uğurlu inşallah önümüzdeki ayda biz hamile kalırız Rabbimin izniyle:Saruboceq:

106.7 sınırdasın dedi doktor cuma tekrar tahlil yapacak.sevineyimmi dedim sevin dedi.kimysal gebelikte olabilir dedi tutunsun bebişim annesineeeee tutunsunnnnnnnnn

ne kimyasalı ya boru gibi bebişşşşşş geliyo işte......hayırlısı cnm.darısı tum isteyenlerin basına doktorun suratına fırlatsaydın beta hcg yi bu doktorlar var ya.kendilerini ne sanıyorlarsa. bak hamişmişsin seni ne kadar üzdü.

bende de koku falan yok akıntı da yok fakan idrar yaparken yanma vardı.1 gun vardı bir gun yoktu suan hiçbirsey yok.

o zman önemli bi şey deildir canım idrar yolu enfenksiyonu da olabilir ama madem uzun sürmemiş önemli bi şey deil gbi...ilerde artarsa şikayetlerin mutlaka doktora görün yerimseniben

o zman önemli bi şey deildir canım idrar yolu enfenksiyonu da olabilir ama madem uzun sürmemiş önemli bi şey deil gbi...ilerde artarsa şikayetlerin mutlaka doktora görün yerimseniben

şuan hiçbirsey yok cok dikkat ediyorum herzaman kendime ama işte bu ay da boyle oldu.gebliğe engel olmamıştır inşallah.bende burada hamileyim diye haykırmak istiyorum.:))))))

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar inanılmaz mutluyum.nurtencim ben 7 gün kala adetime kan testi yaptırdım bu ay negatif çıktı erken yaptırma.kızlar benim pek belirtim olmadı gögüs uçları çok az acıyor oda dokunursan mide miğdemde bişeyler oluyor bulanıyomuş gibi yanıyomuş gibi başkada bişey yok.bu arada şimdi ateş ölçme topiğine geçicem okadar düşüktüki ateşim hamile deilsin kesin dediler bana imkansız dediler şimdi girip onlara söyleyecem.ateş takip edenler varsa kanmasın ateş ölçmeye 1 haftayı geçgin ölçüyorum ateşim hep36.1 2 en fazla 4 oldu oda 2 gün

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar inanılmaz mutluyum.nurtencim ben 7 gün kala adetime kan testi yaptırdım bu ay negatif çıktı erken yaptırma.kızlar benim pek belirtim olmadı gögüs uçları çok az acıyor oda dokunursan mide miğdemde bişeyler oluyor bulanıyomuş gibi yanıyomuş gibi başkada bişey yok.bu arada şimdi ateş ölçme topiğine geçicem okadar düşüktüki ateşim hamile deilsin kesin dediler bana imkansız dediler şimdi girip onlara söyleyecem.ateş takip edenler varsa kanmasın ateş ölçmeye 1 haftayı geçgin ölçüyorum ateşim hep36.1 2 en fazla 4 oldu oda 2 gün[/QUOTEi

bugun adetin kacıncı gunu.

ponispon tebrik ederim canım. Bundan sonra da yolunda gider her şe senin için umarım. Adet sancılarım var diodun bak gebemişin. Allah tamamına erdirsin..

ponispon tebrik ederim canım. Bundan sonra da yolunda gider her şe senin için umarım. Adet sancılarım var diodun bak gebemişin. Allah tamamına erdirsin..

teşekkür ederim allah her bebek isteyene yaşatsın bunu banada sağlıklı bir hamilelik geçirsin :lepi::lepi:alkisalkisalkisalkisalkisalkis

bugün beklenmeyenim ama hala olmadım sabah test yaptım negatif

şimdilik ismim listede kalsın haber vereceğim size kırmızı canavar gelirse inşallah gelmezzz

anlayışın için teşekkür ederim, benim pek düzenli değil ama hep ay sonunda olur, bidahaki aya sarkmaz, kan testinde sonuç negatif çıkar diye korkuyorum

hayatcıgım nedemekt elaşını cok iyi anlıyorum bende regil olmadan önce senin gibiydim.inş hamilesindir.kan testi yaptırsana en azından merakın gecer. hamileysende belli olur hadicanım inş hayırlı haberlerle gelirsin

X