Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar bende bu ay preseed kullanmaya karar verdim biraz daha araştırayım yarın sipariş vermeyi düşünüyorm bide böyle deneyelim bakalım...

anaaa babu ben kendi heycanımdan senin hamile olduğunu okumamışım tebrik ederim cnm darısı başımıza.

üff ne bileyim bir numara gösterdi onu girince görürsün demişti ama o verdiği şeyi nereye yazıcam doya noo
prptokol no
örnek protokol no
dosya no
barkod gibi bişeyin altındakki sayıları gir demişti bana amanereye yanında neye ait rakam olduğu yazmıyor

benım kahverengı akıntı pembelesmeye basladı gelıyor gelıyor kırmızılar gelıyor.bu arada kızlar esım haftaya cuma yanı 2 temmuzda amelıyat olacak allah kısmet ederse.dr. dan olur cıktı

az kalmış cnm ameliyata hayırlısıyla bebişlerine kavuşursun.

kızlaaaaaarrrrr,
hamileyimmmmmmmmm!!!!!!!
cuma akşamı öğrendim ancak yazabiliyorummmmm!!!!
5 haftalıkmış teyzeleri

cnm çok sevindim yaaa allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasib etsin.

canım ben hala kendime gelemedim saka gbi..inanamıyorum ki...kan testi sonucumu almaya gittiginde kadın pozitif dedi..benim test mi pozitif emin misiniz die sordum bi kaç kere:))

ayyy valla bugün çok sevindim yaa herkes hamile allah sağlıkla kucağınıza almayı nasin etsin babu.rabbim bizlerede nasib etsin.

amin canımmm darısı isteyen herkesin basına hihoyyyt

babu tebrik ederim hayırlı uğurlu olsunalkisalkisalkisalkisalkisalkis
ilk denemenmiş sanırım ov.testi yada herhangi bişe kllanmışmydın bizleri de bilgilendirirmisin önceden yazmışmıydın biilmiyorum ama ben kaçırmış olabilirim

kızlar bu arada ov.testinde pozitifi göremedim bugün 17.günüm sanırım bu ay erken yumurtladım kaçırdım galiba ov.yonu bi ayı kaçırdık göz göre göre:umursamaz::umursamaz:

ayyy kızlar ya hamiş doldu topik.babucum seni de coooooookkkkkk tebrik ederim Allahım saglıkla kucagına almayı nasip eder inşallah.darısı bizlerin başına bizler içinde DUALARINIZI EKSıK ETMEYıN HAMıLE ARKADASLAR bende 2 gundur ruya goruyorum.anlatayım ilk gun kayınvaliden sacın dokuluyomu dedi ben de evet dedim sen kesin hamilesin dedi bana.(ne alakaysa) ikinci gunde gebelik testi yapıyorum ruyamda 2 çizgi çıkıyor.silik milik değil hee uzunca iki çizgi....(ben de anca ruyalarda goruyom işte.hehehehee :)))))) adetime 7 gun kaldı.bekliyorum sabırla.gunler yaklastıkca sabır katsayısı kalmıyor.gecmek bilmiyor gunler.

slm kızlar naber?ramiznur canım bazen adet gününe yakın yumurtlanabiliyormuş o nedenle vazgeçme belki daha yumurtlamamışsındır

canım teşekkkür ederimm.. evet ilk denemeydi bi yıl boyunca takvim yöntemiyle korundum hiç bi ilaç kullanmadım...haziran ayında da otomatik hesaplayıcılarn belittiği tarih aralıgının son günü ilişki oldu, sanırım o gün yumurtlamısım...ovul. testi kullanmadım canım hiç..adetim düzenli oldugu için yumurtlamam da öledir diye düşündüm..bakalm bi doktra gideyim canım o zaman netleşir durum şimdi hala bilincinde değilim olayın :)

hayırlısıyla rüyan cıkar umarım canım...darısı isteyen herkese hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…