Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

doğmamış hatta olmamış cocuga don biçtikkaydirigubbakcemile3

bakın bu kadar gaza hele bu ay hamıle kalmayınklava: hımmmm ona goreeelmaz:

Gül sen Hazel bak nasıl beceririmişte böyle :hulya: sana tavsiyem 3 ayrı doktora eşin testleri göstersin bence ve cihazlar arası ciddi fark oluyor arkadaşım laborant valla o herkese en az iki ayrı cihaz diyorbilmiyorumkismile

Ay çok hoş özlemcim ya valla benim ailemde uzakta söyle konuşmamız ble o kadar iyi geldi kiolumunekankayizsmile:1hug:yanaklarınızdan öpüyoum hazel özlem

zaten burda duyduğum testmiş yok yumurtlama günüymüş hepsine dikkat etcem inşallah am şu yumurtlama gününü ilk okuduğumda çok gülmüştüm insanın dikkatini çekmeyince o kadar biyoloji dersi bomboş geçmiş hiçbişey öğrenememişim diyorumkaydirigubbakcemile3 neyse kızlar ben kalkayım yemek vakti hepinizi çok öptüm Allah'a emanet olun kızlar bana da dua etmeyi unutmayın

nısacım bıkac gune tumlabın bakırkoy subesınde bır sperm testı daha yaptrcak esım.zaten dr. da oyle dedı.bırde dıger labda yaptıralım oyle amelıyat derız dedı.yoksa bgun amelıyat vardı esımınkaydirigubbakcemile3
dr. oyle dedı ya.ben dr.un yanında esıme planlarımı anlatıyorum. ozaman bak salı test vermıstın.cts tam 4 gun olak.o zaman verırsın.haftayada randevuyu erteletırım amelıyat ıcın.
dr.da dedıkı esıme sen karını dınle.ben 40 yıldır esımın sozunu dınlıyorum bı zarar gelmedı kaydirigubbakcemile3 ayyy ne gulduk sonrada.ben adamın yanında durdum plan yapıyorum.esım zaten dıyor (benden ıcın) herseyı o ayarlıyor.bızde gelıyoruz

selam kızlarr nasılsınız?
bugün baya sohbet etmişsiniz.inş rabbim hepimizin yüzünü güldürür tez zamanda.

amin canım inşallah.sen nasılsın 4 gun gectı senınde.test yapmısmıydın

bende ii cnm.salı günü yaptım ama negatifti silik bile yoktu 2. çizgi.şimdide yapmaya korkuyorum.bugünde eve geldiğimde kahve rengi akıntım olmuştu.sol kasığımda ağrıyodu.çok ayakta kaldım ondanmı bilmiyorum oturunca geçti.benim adetim 28 günde olurdu hep ama şubat ayında dengesi bozuldu 24-25-26 güne düşmüştü belki bu ayda 28 günü bekliyodur diyorum 28 günü tamamlarsa 26 sı adet günüme denk geliyo.

Hazelcim öyleyse çok iyi bir doktora denk gelmişsiniz çok sevindim valla inş güzel gelişmeler olur para için hemen ameliyatta diyebilirdi
Aysu hoş geldin nasılsın
Özlem kolay gelsin canım.....

Hazelcim öyleyse çok iyi bir doktora denk gelmişsiniz çok sevindim valla inş güzel gelişmeler olur para için hemen ameliyatta diyebilirdi
Aysu hoş geldin nasılsın

saol cnm ii sen nasılsın?
hala beklemedeyim gelen giden yok.arada kahve rengi akıntım oluyo okadar

Aysu hoş geldin nasılsın

canım çapada docent teoman cem kadıoglu belkı duymussndr.devlet hastanelerınde bedava olan amelıyat ama bu dr. en az 4000 tl ya amelıyat edıyor.heralde turkıyenın en pahalı varıkosel amelıyatı yapan dr. u. paraya doymus heralde nede olsa bır suru bekleyen hastası var.ama emın olmadan amelıyat demıyor yınede. mıkrocerrahıyle varıkosel amelıyatını 1992 yılında turkıyeye getırmıs ve bırcok dr. u da egıtmıs bır hoca .capada derslerde verıyor.ne bıleyım cok guvendık.tabı once rabbım ol dıycek sonra dr.un elıyle ınsallah esım saglıgına kavuscak ,spermlerı duzelcek bebıs gelcek.hepımızın dualarıyla ve rabbımın ıznıyle ınsallah:Saruboceq:

denız senın esının degerlerı nasıl.ne zaman yaptrdınız test.bak esıne belkı ondada varıkosel falan olabılır.belkıde dusuklugun nedenı o dur.bır an once sızde tedavıye baslarsınız

canım,beni eşimini 20 milyon spermi ama içinde normal sperm hücreleri %4 benim eşim hayatta dr falan gitmez cok zor götürdüm bu testi yaptırmak için dr gidelim dedim ama asla dedi.okonuda şanslısınız

saol cnm ii sen nasılsın?
hala beklemedeyim gelen giden yok.arada kahve rengi akıntım oluyo okadar

Ayy inş. idrar testleri adet günü geçtikten sonra çıkıyor canım bekleyelim bakalım 26sını bir gün var sen bizede haber ver :Saruboceq: çok heyecanlı yaolumunekankayizsmile

cnm böyle olumlu düşünmene çok sevindim allahın izniyle herşey çok güzel olucak dualarımız seninle :Saruboceq:

oooo kalabalıklasmısız.yemekler yapıldı yendı ısler bıttı pc basına oturuldu heralde :))) slm kızlar

Ayy inş. idrar testleri adet günü geçtikten sonra çıkıyor canım bekleyelim bakalım 26sını bir gün var sen bizede haber ver :Saruboceq: çok heyecanlı yaolumunekankayizsmile

ya benim adet tarihlerim şaşırdı zaten sinir olmaya başladım ne güzel önceden 28 günde birdi asla şaşmazdı çocuk istemeye başladım 24 güne kadar düştü.internetten hesaplayınca 21 çıkıyo ama 26 sını bekliyorum test var evde ama yapmıyorum.

denız senın 6 gun olmus hala gelen gıden yokmu.canım test yaptınmı bırdaha sen.hamılemısın acaba

ahhh canım nerde adette olmadım kafam cok karışık test falan yaptırmam bir daha sonra cok üzülüyorum biraz bekleyim yapacak birşey yokk.olmazsa dr giderim

Dualarım senle Hazelcimmm:Saruboceq: sevindim yinede iyi güvendiğiniz doktor önce Rabbim sonra doktor nazlı bebişe vesile olurannesine bak nasıl araştırmalar yaptırmışa.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…