Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

denızcım varıkosel erkeklerın testıslerınd damarlar var .bacaklardakı gıbı.o damarların genıslemesıyle varıkosel olusur.aynı bacaklardakı varıs gıbı.o varıkosel spermlerın uretımını bozar.kalıtesını hızını sayısını falan etkılermıs cunku genısleyen damarlar ısı artısı yaparmıs.oysakı spermler fazla ısıyla ölürlermiş.yada yapıları bozulurmus.oyuzden erkeklere cok sıcak duş banyo ve kaplıca onermezler.spermlerı olumsuz etkıler dıye.kızlar varıkosel olsun olmasın eşleriniz cok sıcak suyla banyo yapmasınlar hele ılıskı oncesı banyo onerılmıyor erkeklere.bunu ınternetten okumustum.
yani denızcım dr. esının testıslerıne bakarak damarları gorebılıyorsa varıs var demek oluyormus.bunu sen bıle anlayabılırsın.ama dr. a mutlaka gıtsın.sperm degerlerının dusme nedenının en buyuk etkenı varıkoselmıs.helede esının hormonların da sorun yoksa.benım esım fsh testı yaptrdı.fsh-testesteron-lh tahlılı yaptrdı normal cıktı.dr. bıze sımdılık tesk neden varıkosel gıbı gorunuyor dedı.cunku hormonlar normal demıs.bakalım kısmet gorıcez neler olcak.[/QUOTE]

denızcım bugun yazmıstım senın ıcın gormedın heralde.

denızcım neden oyle dusunuyor kı esın.bunu sen guzel bır dılle anlat esıne.ayrıca bızım de ılk sperm snucları 26 mılyon cıkmıstı sonrakı testte 8 mılyon cıktı.ıyı bır labaratuvarda yaptrmak en ıyısı.sızın deger suan sınırda.sınır 20 mıly. ama ya gercek deger oyle degılse.yuzden ozel hastane degılde guvenılır bır tupbebek merkezınde yaptrın sperm testını bence.

aaa hık mık edınce dıyrum valla bazen.sende sorun bende degıl szlanma yapcaksın tabı.napım benım de sabrım var sonucta.tamam onların elınde degıl belkı ama ne yapabılırım barı bızı dınlesınler.her kahrı bız cekıyoruzkötükedihüso gercı sonradan uzuluyorum yle dedıgıme ama sınırlenınce bısı dusunemıyorum ıyıce sınırlerım laçka oldu artık.self-control kalmadıkaydirigubbakcemile3

denızcım bugun yazmıstım senın ıcın gormedın heralde.[/QUOTE]

saol canım kusura bakma görmedim.bilmiyorum canım yok falan diyor gitmez cok tartıştık bu konu yüzünden ama malesef gitmiyor yapacak birşeyim yok dua edip bekleyecemmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

kızlar naber varmı güzel haberler ben sanırım yakında adet olucam ateşim düştü ve gebeliği ilişkin hiç bir belirtim yok.yani yine olmadı bu ay.
hazelcim adet olunca haberdar ederim seni yeni tarihimi söylerim yazarsın listeye

denız canım uzulme belkıde bebısın senınledr.ınsallah:Saruboceq: yada bır sure sonra kendı der gıdelım dr. a dıye.belkıde esınde bısı yoktr.sonucta 20 mılyon ıyı bır deger.ama dogru bıryerde yaptrdıysanız.ınsallah hepımız hamıle kalırız yaz bıtene kadar

tamam ronyacım ınsallah yanılıyrsundr.daha adet olmadın sonucta

[

hazelcim ameliyattan sonra düzelecek işte bak hayırlısı olsun ama yerlerde ne demek bu zamana kadar hiç tahlil yaptırmadınız mı canım yaaa bu doktorlardan nefret ediyorum yaakaydirigubbakcemile

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ

BEKELEMEDEKILER[/B

denizxx........---------19 Haziran------10. deneme:Saruboceq:
Ronya--------------------20 Haziran-------9. deneme:Saruboceq:
Aysu87-----------------21 Haziran--------7.deneme:Saruboceq:
Ponispon---------------21 Haziran-------1. deneme:Saruboceq:
Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme:Saruboceq:
Babu---------------------25 Haziran-------1. deneme:Saruboceq:
Yasekase--------------26 Haziran--------3. deneme:Saruboceq:
Tırtılkurabiye----------26 Haziran--------1. deneme:Saruboceq:
Tugok--------------------26 Haziran--------5.deneme:Saruboceq:

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Ozlemyalcinkaya-----------------28 Haziran------------------? deneme
Biozard-------------------------------28 Haziran-----------------? deneme
Faran-----------------------------------29 Haziran-----------------7. deneme
Hazel82-------------------------------29 Haziran-----------------4. deneme

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

sarısheker..........::CüvCüvugur geıtırır inşallah bize)

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Nisa-86-------------------------1 Temmuz--------------1.deneme
Karats---------------------------2 Temmuz--------------2. deneme
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------? deneme
Nurten34------------------------5 Temmuz --------------? deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven-------------------- ? Temmuz------------ ? deneme

:Saruboceq::Saruboceq::emir_bebek

[

hazelcim ameliyattan sonra düzelecek işte bak hayırlısı olsun ama yerlerde ne demek bu zamana kadar hiç tahlil yaptırmadınız mı canım yaaa bu doktorlardan nefret ediyorum yaakaydirigubbakcemile

canım sızın amelıyattan once kactı sayı hareket morfolojı.bızım 8 mılyon tplam 22 mılyon.hareket% 45 toplm ve en kotusu morfolojı % 1.krugere gore

bırde 1.5 ay once yaptrdık onda yuksektı.26 mılyon toplam 91 mılyon.hareket % 40 ve morfolojı % 75 ama who ya gore.bu cok dusuk cıktı.arada bu kadar fark garıp geldı.salı bırdaha yaptrcaz.1.5 ay oncesındende hıc yaptrmamıstık.zaten 4 aydr denıyoruz.bılsem boyle seyler oldugunu onceden arastırrdık

canım esının durumu ıle ılgılı yazmıstım okudunmu bılmıyorum ama ben boyle dusunuyorum.bunu da tabı arastrdıklarımdan yola cıkarak yazdım

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ

BEKELEMEDEKILER[/B

denizxx........---------19 Haziran------10. deneme:Saruboceq:
Ronya--------------------20 Haziran-------9. deneme:Saruboceq:
Aysu87-----------------21 Haziran--------7.deneme:Saruboceq:
Ponispon---------------21 Haziran-------1. deneme:Saruboceq:
Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme:Saruboceq:
Babu---------------------25 Haziran-------1. deneme:Saruboceq:
Yasekase--------------26 Haziran--------3. deneme:Saruboceq:
Tırtılkurabiye----------26 Haziran--------1. deneme:Saruboceq:
Tugok--------------------26 Haziran--------5.deneme:Saruboceq:

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Ozlemyalcinkaya-----------------28 Haziran------------------? deneme
Biozard-------------------------------28 Haziran-----------------? deneme
Faran-----------------------------------29 Haziran-----------------7. deneme
Hazel82-------------------------------29 Haziran-----------------4. deneme

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

sarısheker..........::CüvCüvugur geıtırır inşallah bize)

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Nisa-86-------------------------1 Temmuz--------------1.deneme
Karats---------------------------2 Temmuz--------------2. deneme
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------? deneme
Nurten34------------------------5 Temmuz --------------? deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme

:Saruboceq::Saruboceq::emir_bebek

okudum canım bend e ameliyatın bir sonucu olarak düşünüyorum yani psikolojik olarak yani artık sorun çıkmasından bıktım da

hazıran ıyıce azaldı.hazıranında sonuna gelıyoruz.hazıranın şanslı hamişi yada hamişleri kimler olcak acabaCADIARZU

fırstçum bak zaten ben once cok moral bozdum ama dur bakalım sızın degerler cok ıyı ama 3 ay sonra ozel hastanede degıl guvenlı bır tupbebek merkezınde yaptrın sperm testınızı .cunku benımde oncekı degerler ozel hastanedeydı ve superdı.tumlabda yaptrınca ck dusuk oldugunu anladık.oyuzden daha egıtımlı ısı bılen bıyologlar yapsın testlerı.hem burdakı yazılanlardanda okudugum kadaryla varıkosel varsa deger ne kadar yuksek olursa olsun engellıyor herhalde.mesela bır arkadas yazmıs demıskı:2 yıldır olmuyordu varıkosel amelıyatından once onlarında 2. dereceymıs.9 mılyon sperm ,% 15 hareket ve % 1 morfolojı varmıs .kız amelıyattan 3 ay sonra test yapmısalr sayı 24 mılyon hareket % 20 ve morfolojı % 4 olmus ve kız amelıyattan 4 ay sonra hamıle kalmıs.yanı galıba varıkosel engelleıyor.ınsallah bızde kurtuluruz.

merhaba kızlar. eşimle karar verdik. hatta topiğimizde de gündemde. sperm testi gibi bişi yaptırıcak önümüzdeki hafta içi. nasıl nerden yapılır. nereye başvurulur. yardımcı olur musunuz? her hastanede yapılıo mudur?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…