Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

özlemcim inş canım ya ilk olan ayağını bayağı sürüsün valla arkasına pıtır pıtır topic hamiş dolsun

Bu arada adet öncesi benim belirtim olmadığı için şaşkınım hcg hiç kalmadığı halde göğüslerim davul gibi korkuyorum kasıklarımda top oynuyor sanırım erkan adert olursam hiç şaşmayacağım

neden oyle dıyorsunku bunlar hamılelık belırtılerınede cok benzıyor bellımı olur.ben aakıllandım gercı kan testı tam hamılelık gostermeden hıcbır arkadası umutlandırıcı seyler konusmuycam ve umutlanmıycm.sonrası hep hayalkırıklıgı oldu.ama hamıle kalsanız kendım olmus kadar sevınırım.oyuzden dua edıyoruz sadece.

ben 3 yıllık evlıyım.kaydirigubbakcemile3 inanmazlar dımı artık bu yalanımada ama napım ne dıyım sımdıye kadr gercekten boyle dıyordum.

nisa hadi bakalım inşallah hamilesindir sakın unutma dr giderken yavaş yavaş dua ederek gideceksin ki bizde arkandan gelelim hatta bi doktorla konuşup toplu doğum indirimi yaptıralım kaydirigubbakcemile3

ben 3 yıllık evlıyım.kaydirigubbakcemile3 inanmazlar dımı artık bu yalanımada ama napım ne dıyım sımdıye kadr gercekten boyle dıyordum.[/QUOTE]
Boşver kimseyi ilgilendirmez:umursamaz: ben inanırım merak etme benim eşim askere gitmedi kısa dönem ama 2 sene duralım öyle düşenelim diyor bende öyle diyeceğim bizimki bayağı inatçıdırdaakannehir aralarda süprizz olursaki benim en büyük duam
Hazel biliyormusun sen nisa dediydi dersin hiç ummadığın anda olacaksın en umutsuz ayında :KK1:
:1hug:

nisa hadi bakalım inşallah hamilesindir sakın unutma dr giderken yavaş yavaş dua ederek gideceksin ki bizde arkandan gelelim hatta bi doktorla konuşup toplu doğum indirimi yaptıralım kaydirigubbakcemile3

Benim yeminim var özlemcim göğüs acımasından hemen farketmiştim diğerinde çok küçük değerlerde gittim karnım şişmeden gitmesemmi diyorum valla doktor konusunda çok şansızım siz bulun oktorları ben gelirim arkanızdanhihoyyyt

Hazel biliyormusun sen nisa dediydi dersin hiç ummadığın anda olacaksın en umutsuz ayında :KK1:
:1hug:[/QUOTE]

canım benım yaaa ıcıne mı doguyor yoksa .hadı ınsallah rabbım hepımızı sevındrsın en kısa zamanda

nısacım hamıleysen gıt hemen.oncekı gıbı belkı dusmeden ılacla falan kurtulur belkı bebısın.valla capanın dr.larına guvenın derım yakınsanız.ates kadıoglu sanırsam ıyı bır dr.mus.ben hamıle kalırsam capaya gıtmeyı dusunuyrum.bır kere randevu aldınmı zaten dr. dıger randevu tarıhını verıyor.problem olmaz yanı

kızlar alakasız olcak ama muzeyyen senarın sesı ne guzel degılmı.dınlıyorumda harıka soylemıs sarkıları.ben rahatlıyorum onun sarkılarını dınlerken.benı eskı zamanlara goturuyor.anneannemlerın zamanına yada 80 lere cocuklugumuza

nısacım hamıleysen gıt hemen.oncekı gıbı belkı dusmeden ılacla falan kurtulur belkı bebısın.valla capanın dr.larına guvenın derım yakınsanız.ates kadıoglu sanırsam ıyı bır dr.mus.ben hamıle kalırsam capaya gıtmeyı dusunuyrum.bır kere randevu aldınmı zaten dr. dıger randevu tarıhını verıyor.problem olmaz yanı

kızlar hayrunnisa hastanesi de çok iyi diyor benim arkadaşalr onlar çok memnunmuş tabi bu avrupa tarfında yenibosnada

Aaaa Hazelcim ben ist. olduğunu yeni farkettim çok güzel ya ben Çamlıcadayım aynı doktora gideriz bebişlerimiz biize süpriz yaparsaolumunekankayizsmile

offf super olur nısacım daa ben sana yetısemem canım yaa.zaten sen benı beklemekaydirigubbakcemile3 bızım daha amelıyat olcak.3 ayda spermler kendını yenılıycek varıkoselız spermler olcak 3-4 ayım var benım.tabı ondan sonrada rabbım hemen verırmı bılmem.ama belkı bı umıt senın son zamanlarına yetısırım

offf super olur nısacım daa ben sana yetısemem canım yaa.zaten sen benı beklemekaydirigubbakcemile3 bızım daha amelıyat olcak.3 ayda spermler kendını yenılıycek varıkoselız spermler olcak 3-4 ayım var benım.tabı ondan sonrada rabbım hemen verırmı bılmem.ama belkı bı umıt senın son zamanlarına yetısırım

oooo hiç öyle sanma ya bu ay kalan gebelik hormonu engelliyormuş gebeliği dediğim için korunmadık(Rabbim günah yazmasın) bizimki istemiyor nasıl ikna ederim bilmiyorum gelecek ayda yıllık izne gideceğim tek ailemin yanına yakalarız yinede birbirimiziay ilk süprizi sen yaparsan:hulya: örgü yaparım teyzesi olarak:KK1: anlamam ama int. bakmaya bayılıyorum ya hemde duygu sömürüsü yapıyomsempatiksalakcinni akşamları

hangı dr ıyımıs ozlem hayrunısada

mürvet hanım iyiymiş ama onunda randevuları hep dolu oluyomuş yani sırf o kadın için gidilir diyorlar ben hiç gitmedim.hem hastanedeki tüm kadın doğumcular bayan rahat olursun bide orda doğum yaparsan eşini veya bi başka istediğin doğuma girebiliyomuş :KK1: bak farkındaysan artık san ainşallah hamiş gözüyle bakıyoz :nazar:

Özlem sende Avrupa yakasında mısın ya biz kesinlikle toplu indirim yapalım kızlar çok hoş yaaaa :)

ayyy iinşallah hatta gün yaparız,bebeklerimizin ilk dişleri çıkınca mevlüt okuturuz, aşılarını falan beraber yaptırırız.. hadi bakalım kızlar iyice gaza geldik motive ettik birbirimizi olumunekankayizsmile

mürvet hanım iyiymiş ama onunda randevuları hep dolu oluyomuş yani sırf o kadın için gidilir diyorlar ben hiç gitmedim.hem hastanedeki tüm kadın doğumcular bayan rahat olursun bide orda doğum yaparsan eşini veya bi başka istediğin doğuma girebiliyomuş :KK1: bak farkındaysan artık san ainşallah hamiş gözüyle bakıyoz :nazar:

ay kızlar esımın sperm snucları sınırın cok cok altında hatta yerlerde.daha amelıyat bıle olmadı.olmaz yani tamam olmasını kım ıstemez ama olmz bılıyorum yani.ben once sızden beklıyorumalkisalkisalkis:hooray:

ayy nısa güldürdün beni.orgu bılmıyorsun ama orgu orceksın hee:roflol: supersın.valla bebegım olsun yarım da orsen ne orersen nasıl orersen or gıydırırımkaydirigubbakcemile3delikafadulden

X