HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

İlk tedaviniz olumsuz olunca rahimde anormal bir durum varmı diye bakmak istemil okabilir doktorunuz.benimde ilk tedavim den önce yapılmıştı.sonucum negatifti.ama negatiflik ya da pızitiflikle çok alakasını olduğunu düşünmüyorum.yani olumsuz olnasına sebep olacak bşr durum varsa oda histeroskopide düzrltildiyse tabiki olumlu olabilir.ama bişey yoksa çokta etkili değil gibi bence

Canım bende 17 Haziran'da transfer oldum pazartesi keseyi gördük kalp atışı için 24ünde çağırdı yani 8 haftalıkken duyucaz inşallah
canim ayni gün olmuşuz transfer:)valla korktum ama erken diyede kendimi rahatlatıyorum yinede.aynen benide 23une çağırdı ins o zmn duyariz

Kızlar yokmu histeroskopi yapip sonrası hamile olan ?
canim bende yaptirmistim laparoskopiyle birlikte histeroskopide yapıldı.sadece sonucun normal olduğu söylenmişti.laparoskopi sonrasida tuplerim açılmıştı ama yinede normal yolla hamile kalamadim ben

ben yaptirdim cnm rahimde bi problem görülmedi, cizik atma islemi de yapildi... malesef sonuc negatif ama ben cikolata kisti hastasiyim yani histeroskopi benim icin bi tedavi degildi
Anladım teşekkür ederim benim bir sorunum yoktu sadece tedbir amaçlı bakilcak çizik atıcak muhtemelen inşallah bu sefer olumlu olur. Peki histeroskopi sonrası o ay transfer gerçekleşir mi yoksa bir sorna ki aya mi kalıyor ?

Canikom ben takipteyim arada sizi dogum kontrol ilac kullaniyorum 20 nde kontrolum var o gunden sonra bol bol yazarim yazacak bisey bulamiyorumki

Bugun M Mrsklnc transferi vardi canim haberdar et bizi her ne kadar whatsapptan konussakta buradada artik seni taciz edecem PembeHelvam hele bi bak transferler basliyor bi el at topigine
Günaydın kızlar nazar değdi bu topiğe hee PembeHelvam gunes0101 Minesuu nerdesiniz kuzum niye uğramıyorsunuz artık buralara

Bende aklima geldikce tek tek yaziyorum

M mucizemol naptin canim bugun opu vardi senin esinin durumu ne oldu haberdar et topigi?
jeliboni hamilelik nasil gidiyor bulantilar basladimi:)
Dmrz senin atesin nasil kuzum iyimisin
freyja1979 sendende ses cikmiyor nasilsin canim?
melikosss sen nasilsin canim yeni tedavi ne zaman dusunuyorsun?
diger kizlarda umarim iyidir hamisler falan :))

yok kuzum bulantı filan başlamadı, belirti melirti yok bende olması mı iyi olmaması mı bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…