HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kizlar bugun opu oldu. 13 yumurta toplanmis. ins kaliteli dollenirler.
Doktor dostinex ve tarlusal da yazmis. Ve 3 gun daha orgalutran kullanmami istemis.
Sizlerden kullanan oldu mu

Merhaba arkadaşlar, benim bugün 3. Günüm
24 döllenmiş yumurtam vardı, 22 si ile yolumuza devam ediyormuşuz
Ptesi 5. Gün, o zaman dondurulacak sayı belli olacak, sadece kaliteli olanlar dondurulacak dedi
Umarım bi 15 tane falan olurlar

Bu arada opu sonrası adet olma rekorunu ben kırdım sanırım, çarşamba opu oldum bugün çamur şeklinde koyu koyu adetim geliyor
Demek benim taze transfer olsa olamayacakmış, 5. Güne gelmeden adet oluyorum

Bundan sonraki adetim gecikmez ise Eylül yerine ağustos sonu bile olabilir sanki transfer

Her şeyim erken erken oldu hep, ne ilginç insanım

Doktor dostinex ve tarlusal da yazmis. Ve 3 gun daha orgalutran kullanmami istemis.
Ben
Ohss riskin mi var?
Benim var diye 5 gün daha orgalutran, 10 gün enox kan sulandırıcı, dostinex ve tetradox kullanıyorum

Evt. e2 7075 di iki gun once. 20 yumurta varmis. 13u toplanabilmis.
Sana kan sulandiriciyi neden verdiler
Tarlusaldan dolayi mi erken geldi adetin
Tarlusal kullanmadım ben, doktor adet erken olabilir sorun değil dedi
Benim zaten her şey erken oldu, yumurtalar çok çabuk tepki verdi az dozla, 1 temmuzda adet olsum 12 temmuzda opu oldum
Benim opudan 2 gün önce 13.240 tı e2
Kan sulandırıcı ohss riski dolayısıyla sanırım, 39 yumurta toplandı benden
2 günde bi kontrol ediyo karnımda sıvı birikmesi var mı diye ama şimdilik iyi gidiyorum

Ins ohhs olmazsin. Cok iyi sayida yumurtan döllenmiş.
Tarlusali bende kullanmayi düşünmüyorum . Cok gecikirse alirim. Dostinex evde vardi 4 kalmis içinde . Onu alirim. Orgalutran her eczanede bulunmuyor, pazartesiye kaldi

Ins ohhs olmazsin. Cok iyi sayida yumurtan döllenmiş.
Tarlusali bende kullanmayi düşünmüyorum . Cok gecikirse alirim. Dostinex evde vardi 4 kalmis içinde . Onu alirim. Orgalutran her eczanede bulunmuyor, pazartesiye kaldi
39 dan 26 sı olgundu, 24 ü döllendi, 22 si 3. Günde şuan bölünmeye devam ediyor
Ptesi 5. Gün kaç tanesinin dondurulacağı belli olcak
Artık olmam ohss diye düşünüyorum ama kısmet tabi
Şimdi rahim dinlensin bakalım
Senin de güzelce döllenirler inşallah

Dostinex bende cok mide bulantisi yapmisti bende uyumadan hemen once icip uyudum ve hic mide bulantisini hissetmedim ictikten 2 saat sonra mide bulantisi yapiyordu

Cnm merhaba toplamda 15 embriyom vardı 9 tanesi çok iyi kalitede dondurdular. Diğer 6 sı gelişimleri yavaşlamış eğer gelişimleri tamamlanırsa bugün arayacaklar onlarıda donduracaklar. Sende durumlar nasıl?
Benim de bugün 5. Günüm 11 adet iyi kalitede dondurulacak dedi
Sabah muayenem vardı o zaman da sadece 1. Kalitelerini dondurcaz sayı azalacak üzülme demişti
Detay da sormadım geri kalana noldu falan diye böyle bi alıklık çöküyo bana

Şu an 11 tane dondurulmuşun varsa gayet iyi cnm benimde 9 tane daha da artmaz. Sayı gayet iyi cnm Rabbim inş can verir bize bebek olurlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…