HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

galiba genelde bi sonraki ay yapiliyor transfer

canım opu oldum eşim 2 defa sperm verdi yarın embriyolarla ilgili bilgi verecekler beklemedeyim şimdilik

Ne ara oldun hic burayada yazmiyorsin kacinci gunun bugun ve kac doz kullaniyorsun onceki 150 dozdu sanirim yanlis hatirlamiyorsamhadi cokca gelsin yumisler kaliteli kaliteli annelerini uzmesinler kizadim bak
Oldum kuzum oldum,çarşamba günü yeniden iğnelere de başladım biraz daha yüksek dozla,ikinci meydan muharebesine hazırlanıyorum :)

Ne ara oldun hic burayada yazmiyorsin kacinci gunun bugun ve kac doz kullaniyorsun onceki 150 dozdu sanirim yanlis hatirlamiyorsamhadi cokca gelsin yumisler kaliteli kaliteli annelerini uzmesinler kizadim bak

Opu etkisinden galiba 10uncu gün oldum,pazar günüydü. Salı sabahı gittim doktora çarşambada iğnelere başladım.rahim durumu ve testler iyiydi beklemeye gerek yok dedi doktor. 3 tane kardeş dondurucuda şimdi ona daha çok kardeş yapıcaz inşallah :) gonalfı "ilk 275 vuruyordum şimdi 300 oldu :)

kronik_unutkan cnm naptın? benım opudan sonra 3. günüm 15 yumurtam toplandı, hepsi döllenmişti şimdi hastaneden aradılar hiç fire vermemişim 15'de gayet iyi durumda dedıler :))
Maşallah canım :) benim 8 yumurta toplandı 5 döllendi. 3 tanesi donduruldu. 3. gün embriyosu hepsi 2 tane veledimi dün aldım bende evde yatıyoruz :) Allah hayırlısını nasip etsin inşallah

Gelsin kardeslerrr

Bende transferimi oldum harika bişi ya onun oraya girişini görmek falan progestan iğne baslandı böle işte bakalım beklicez test tarihi 26 temmuz
Evet ben de o anın etkisinden uzun süre çıkamadım canım.. durup durup eşime 'püskürttülerrr yavrularımı' diyordum :) hayırlısıyla sağlıklıca tutunsun sana yavrun inşallah canım

Merhabalar ıyim çok şükür herşey yolunda çalıştığım için giremiyorum pek fazla şimdi bi sayfaları gezineyim kim ne alemde bakalım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…