HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Ya gerçektenmi bebek varmıdır diyosun, bende yarına randevu almaya çalısıyorum cumartesını bekleyemıcem, insalllahh saglıkla kucagımıza alırız
mide bulantısı varsa gebelik sağlıklı ilerliyordur demek oluyor kuzum.. bebek vücuda ben de buradayım sinyali gönderiyor yanii :)
yine de için rahat etmiyorsa al yarına randevunu, stres bebek için iyi değil çünkü

bu arada PembeHelvam ve gunes0101 kendinizi whatsapp'a kaptırdınız unuttunuz bizi burada terk edildik

Yok kuzum pembeyi bilmem ama ben sizi takipteyimben tedavi asamasinda olunca fazla yazacak bisey bulamiyorum 20 temmuz kontrolum var bakalim ne olacak sende sanirim o gun pıt pıtlari duyacaksin ayy ne guzel cok heyecanli:)

Bilmiyorum ki canım iltihap Yok dr umda şuan çok erken bişey diyemem dedi sebepsiz sanırım anlamadım bende bünyeme fazlamı geliyor acaba ikiz alışma süresimi diyoruz bilmiyoruz kalp atışlarını bir duysam rahatlasam

Eee benim hiç midem bulanmıyor

Yok kuzum pembeyi bilmem ama ben sizi takipteyimben tedavi asamasinda olunca fazla yazacak bisey bulamiyorum 20 temmuz kontrolum var bakalim ne olacak sende sanirim o gun pıt pıtlari duyacaksin ayy ne guzel cok heyecanli:)
evet canım bakalım o güne kadar dayanamaz da doktorun ofisini basmazsam 20 temmuzda gidicem ben de tedavi aşamanı takip ediyorum, güzelce büyüsün yumoşlar döllensin yavruşlar
evet canım alışıyordur vücudun.. ben de ateşimi ölçmedim ama vücut ısım çok yüksek. eşimin bana dokunmasıyla elini çekmesi bir oluyor sürekli kafamdan ateş çıkıyo ama ben sıcak havalara yormuştum bebiştenmidir ki
Eee benim hiç midem bulanmıyor
herkeste olmayabiliyor canım, zaten genellikle 6. haftadan sonra başlar diyorlar ..

pıtpıtları duymaya dua sabır dua sabır dua sabır

Kızlar bende doktora gittim çok şükür kalp atışlarını duydum hem de ikiz olduklarını öğrendim. Allah hepimize nasip etsin. Hayırlı güzel sağlıklı evlatlarımız olsun
Canım transferden sonra kaçıncı gün gittin? Kalp atışını ilk gittiğinde mi duydun?

jeliboni bende hayirlisiyla bir ignelere baslayim haberdar edecem amin kuzum yumoslar insallah guzelce buyur
Kizlar siz tedaviye basladiginizda ignelere basladiktan kac gun sonra doktor kontrole cagirdi birde e2 kacti hatirliyormusunuz?

selam kızlar benimde yarın opu var ama eşimin son sperm tahlilinde yüzde 20 canlı sperm vardı bugün yine sperm istediler hepsi cansız çıkmış yarın opu var sanırım bizde döllenme olmayacak

selam kızlar benimde yarın opu var ama eşimin son sperm tahlilinde yüzde 20 canlı sperm vardı bugün yine sperm istediler hepsi cansız çıkmış yarın opu var sanırım bizde döllenme olmayacak
Canim gecmis olsun spermler cansizsa sakin yaptirma yumurtalarini dondur esinde ilac kullansin doktor bilir zaten ilacla canlaniyor bi arkadasiminda oyle olmustu

Opudan bir gün önce neden eşinize test yapma gereği duydular.hangi merkez bu canım.opu öncesi en az üç günlük cinsel perhiz veriliyor.

basbelasiyim kuzum sana bisey soracam sen iki kere opu oldugunda ikisinin toplami kac gun surdu ve ilknopudan sonra ikinci opuya ne zaman basladi arasi kac gundu? Buarada transfer ağustosta degil mi senin
Ben 1. Opuyu oldum tatlim 1 hafta sonra regl oldum diger tedaviye basladik yine toplami 1 ay surdu canim transferim eylule insallah canim

mrb kizlar bende bugün kontrole gittim kese göründü ama kalp atışı yoktu.17 haziranda transfer olmustum.6 haftalik oluyorum sanirim.kalp atışı icin erkenmi sizce hangi haftada duyuluyor kalp atışı

mrb kizlar bende bugün kontrole gittim kese göründü ama kalp atışı yoktu.17 haziranda transfer olmustum.6 haftalik oluyorum sanirim.kalp atışı icin erkenmi sizce hangi haftada duyuluyor kalp atışı

Mrb cnm erken karından baktıysa gözükmeyebiliyor benim de vajinal gözükmüştü.6 hafta 5 günlük benim de

Hayırlı olsun cnm Rabbim daim eylesin inşallah bizede nasip etsin inşallah

Maşallah canım Rabbim sağsalim kavuştursun inşallah

Hepinize çok teşekkür ederimm. Dualarım sizinle inşallah yüzleriniz guler kucaklarınız bebeklerle dolar

Canım bende 17 Haziran'da transfer oldum pazartesi keseyi gördük kalp atışı için 24ünde çağırdı yani 8 haftalıkken duyucaz inşallah

Kızlar 1 negatif tedavim var . Ikinci için histeroskopi yapalım dedi doktorum onun için adet olmayı bekliyorum aranızda histeroskopi olup olumlu sonuca ulaşan var mı bu konuda hiçbir bilgim yok ? Haziran ayında negstif sonuç aldım bu beni çok yıktı herseye karşı kan pihtilasma ve genetik kromozom testi yaptırdım henüz sonucum çıkmadı . Inşallah hepimiz için hayrlisi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…