HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Dondurulmuş embriyo ile tedavi olanlar bişey soracaktım. Opu dan 1 hafta sonra adet oldum. Doktor normal adetinden önce gelebilir demişti ki öyle oldu zaten. Yalnız adetim çok tuhaf. Sürekli bi gelme yok. Kahverengi ve açık kırmızı genelde. Diğer adetlerimden farklı yani. Sizde nasıldı?hatırlayan var m? Kullandığım iğnelerden mi böyle oldu acaba?

Benimde opudan 1 hafta sonra reglim başlamıştı miktarida azdı dediğin gibi opudan sonra olağan bişey cnm ilaçlarında etkisi var onca yumurta toplanıyor onunda etkisi var

Aradı doktorum
26 tanesi olgunmuş mikroenjeksiyon yapmışlar
24 ü döllenmiş
Çok mutlu oldum, güzelce 5. Güne giderler inşallah
Maşallah cnm gayet güzel 5. Güne gidecekler inş benim yarın 3. Günüm bakalım ne olacak. 2. Gün aramanıza gerek yok dediler. Meraktan ölüyorum

Bende de öyle olmuştu canım hatta öyle çok yoğun olmamıştı ama 4 gün süren adetim azar azar 10 gün sürmüştü

Bende de öyle olmuştu canım hatta öyle çok yoğun olmamıştı ama 4 gün süren adetim azar azar 10 gün sürmüştü
Ay aynen canım ya. Benim normalde yarın bitmesi gerek ama hiç bitecek gibi gözükmüyor. Az az geliyor. Arada bir belimi ağrıtıyor. Sanıyorum ki yoğun gelmeye başlayacak galiba. Bakıyorum tık yok. Yeni gelin gibi nazlanıyor

canim benimde opudan sonra ayni sekilde cok az oldu sadece 2 gün sürdü.muhtemelen ilaclarin etkisiyle bu sekilde oluyor

Kızlar bende dondurulmuş transfer olacagım. Opu salı günü oldu. Şimdi ben kaç gün sonra adet olacagım ve adetlerim sancılı,yoğun ve fazlamı sürecek. Tatil planı yapacagim bu bilgiler benim için gerekli

Kızlar bende doktora gittim çok şükür kalp atışlarını duydum hem de ikiz olduklarını öğrendim. Allah hepimize nasip etsin. Hayırlı güzel sağlıklı evlatlarımız olsun
Hayırlı olsun cnm Rabbim daim eylesin inşallah bizede nasip etsin inşallah

Canım ben de bunu çok araştırmıştım. Genelde 1 hafta 10 gün sonra gelmiş. Ama normal adet zamanında da gelen var. Genelde az oluyor.

olsun canım mide bulantısı en iyi rehberden biri gebeliğin normal gittiğine dair. bu defa yüzün gülsün inşallah.. ben de önceki tüp bebeğimde keseyi görmüştüm ama kalp atışına gittiğimde kalp atışı yoktu.. o yüzden tedirginlik oluyor insanın üzerinde... inşallah sağlıklıca büyüyordur bebeklerimiz

Günaydın banada hiç geçmiyor zaman daha 10 gün var kalp atışı için gitmeye Ben hergün ateşleniyorum o yüzden çok korkuyorum bi sağlıklı olduğunu bilsem yetecek ama hiç geçmiyor günler
neden ateşleniyosun canım? bebekle ilgili bi durum değildir herhalde.. sağlıklıca büyüsün yavrularımız kalplerini görelim rahatlayalım inşallah

Kızlar bende doktora gittim çok şükür kalp atışlarını duydum hem de ikiz olduklarını öğrendim. Allah hepimize nasip etsin. Hayırlı güzel sağlıklı evlatlarımız olsun

harika haber :) hayırlı uğurlu olsun bebişlerin darısı bizlere inşallah :)

Ya gerçektenmi bebek varmıdır diyosun, bende yarına randevu almaya çalısıyorum cumartesını bekleyemıcem, insalllahh saglıkla kucagımıza alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…