HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Bende aklima geldikce tek tek yaziyorum :-)

M mucizemol naptin canim bugun opu vardi senin esinin durumu ne oldu haberdar et topigi?
jeliboni jeliboni hamilelik nasil gidiyor bulantilar basladimi:)
Dmrz Dmrz senin atesin nasil kuzum iyimisin
freyja1979 freyja1979 sendende ses cikmiyor nasilsin canim?
@melikosss sen nasilsin canim yeni tedavi ne zaman dusunuyorsun?
diger kizlarda umarim iyidir hamisler falan :))

canım opu oldum eşim 2 defa sperm verdi yarın embriyolarla ilgili bilgi verecekler beklemedeyim şimdilik

Ne ara oldun hic burayada yazmiyorsin kacinci gunun bugun ve kac doz kullaniyorsun onceki 150 dozdu sanirim yanlis hatirlamiyorsam:oha:hadi cokca gelsin yumisler kaliteli kaliteli annelerini uzmesinler kizadim bak:KK70:
Oldum kuzum oldum,çarşamba günü yeniden iğnelere de başladım biraz daha yüksek dozla,ikinci meydan muharebesine hazırlanıyorum :)

Ne ara oldun hic burayada yazmiyorsin kacinci gunun bugun ve kac doz kullaniyorsun onceki 150 dozdu sanirim yanlis hatirlamiyorsam:oha:hadi cokca gelsin yumisler kaliteli kaliteli annelerini uzmesinler kizadim bak:KK70:

Opu etkisinden galiba 10uncu gün oldum,pazar günüydü. Salı sabahı gittim doktora çarşambada iğnelere başladım.rahim durumu ve testler iyiydi beklemeye gerek yok dedi doktor. 3 tane kardeş dondurucuda şimdi ona daha çok kardeş yapıcaz inşallah :) gonalfı "ilk 275 vuruyordum şimdi 300 oldu :)

kronik_unutkan kronik_unutkan cnm naptın? benım opudan sonra 3. günüm 15 yumurtam toplandı, hepsi döllenmişti şimdi hastaneden aradılar hiç fire vermemişim 15'de gayet iyi durumda dedıler :))
Maşallah canım :) benim 8 yumurta toplandı 5 döllendi. 3 tanesi donduruldu. 3. gün embriyosu hepsi 2 tane veledimi dün aldım bende evde yatıyoruz :) Allah hayırlısını nasip etsin inşallah

:-)Gelsin kardeslerrr:KK50:
Opu etkisinden galiba 10uncu gün oldum,pazar günüydü. Salı sabahı gittim doktora çarşambada iğnelere başladım.rahim durumu ve testler iyiydi beklemeye gerek yok dedi doktor. 3 tane kardeş dondurucuda şimdi ona daha çok kardeş yapıcaz inşallah :) gonalfı "ilk 275 vuruyordum şimdi 300 oldu :)

Bende transferimi oldum harika bişi ya onun oraya girişini görmek falan progestan iğne baslandı böle işte bakalım beklicez test tarihi 26 temmuz
Evet ben de o anın etkisinden uzun süre çıkamadım canım.. durup durup eşime 'püskürttülerrr yavrularımı' diyordum :) hayırlısıyla sağlıklıca tutunsun sana yavrun inşallah canım

Bende aklima geldikce tek tek yaziyorum :-)

M mucizemol naptin canim bugun opu vardi senin esinin durumu ne oldu haberdar et topigi?
jeliboni jeliboni hamilelik nasil gidiyor bulantilar basladimi:)
Dmrz Dmrz senin atesin nasil kuzum iyimisin
freyja1979 freyja1979 sendende ses cikmiyor nasilsin canim?
@melikosss sen nasilsin canim yeni tedavi ne zaman dusunuyorsun?
diger kizlarda umarim iyidir hamisler falan :))
Merhabalar ıyim çok şükür herşey yolunda çalıştığım için giremiyorum pek fazla şimdi bi sayfaları gezineyim kim ne alemde bakalım:)

X