HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Cnm çok geçmiş olsun doktorun dediğini harfi harfine yap süreci en kısa zamanda atlatırsın inşallah

Kızlar opu oldum
39 tane toplanmış, birazcık ağrım var 3 gün rapor verdiler, hala hastanedeyim serumlarım var
Ağlayarak uyandım resmen
Gelmiş geçmiş olsun canım, maşallah nasıl bir rezerv varmış sende 39 tane ben şook merakla bekliyorum kaç tane embriyon olacak kaçı 5. Güne gidecek kaç tane buz bebeğin olacak Hepsinden haberdar olalım

Canım tüp bebek tedavisine başlamadan bitirmiştim bir kavanozu.. zaten bu karışım 30-40 günde bitiyor.. kürü bitirdiğim ertesi gün tüp bebeğe başladım

Amh yüksek benim, bekleniyodu çok yumurta ama bu kadara ben de şok oldum
Ohss riskim var işte, şunu bi atlatsam
Güzelce döllensinler 5. Güne gitsinler inşallah

Canım tüp bebek tedavisine başlamadan bitirmiştim bir kavanozu.. zaten bu karışım 30-40 günde bitiyor.. kürü bitirdiğim ertesi gün tüp bebeğe başladım
Canım bence doğru olanı yapmışsın. Sanki tüp bebeğe başlayınca kür vücudun dengesi açısından sıkıntı olabilir gibi geliyor bana. Zaten ilaçlarla bütün hormonlar değişiyor. Keşke önceden bilseydim kürü.

Doktorum bi sıkıntı olmayacağını ve kullanabileceğimi söyledi ama dediğin doğru olabilir canım, sonuçta çok fazla iğne ilaç kullanıyoruz o dönemde..
Bu kürü kullananların tüp bebeğe ihtiyacı kalmasın inşallah :)

keseyi görüp kalp atışı için bekleyen kızçeler nerdesiniz? günleriniz nasıl geçiyor bana zaman geçmiyo sanki

kalp atışını görsem duysam rahatlıcam

keseyi görüp kalp atışı için bekleyen kızçeler nerdesiniz? günleriniz nasıl geçiyor bana zaman geçmiyo sanki

Günaydın , daha keseyi bile görmeye gitmedim, cumartesi gidicem kısmet olursa, ama bende aşırı mide bulantısı kusma var su bile içemiyorum, okadar kötüyüm, ama bende meraktan ölücem kese ve kalp için ama kendimi tuttum gitmedim inatla:)

mide bulantısı varsa sıkıntı yok canım bebiş vücuduna alışmaya çalışıyor.. iyi sabırlıymışsın sen :)

bende uyku dışında bi belirti yok.. önceden sol kasığımda ağrı olurdu, şimdi sağ kasığımda ağrı oluyor.. anlamadım ben bu işi, bebek içerde öyle yer değiştirmiş olamaz dimi?

Günaydın banada hiç geçmiyor zaman daha 10 gün var kalp atışı için gitmeye Ben hergün ateşleniyorum o yüzden çok korkuyorum bi sağlıklı olduğunu bilsem yetecek ama hiç geçmiyor günler

Mecburen sabrı öğrendim canım geçen seneki tüp bebeğimde cok erken keseyı gorsum daha sonrasında hep kontrwllere gıttım bu hafta gorurum bebegı dıger hafta gorurum derken kendıme zehır ettim, takii 11.haftaya kadar sonra öğrendimki boş gebelik, o yüzden bu sefer kendı kendı inat ettim gitmicrm dedim ama gel bide bana sor günler nasıl geçiyo, senin ağrı olayına gelince bendede aynı durum ılk onceleri sol tarafımda simdi sağ ve sol agrıyo bence kese veya rahim buyudukce agrı içerde saha cok yayılıyo sağlı sollu hissettiriyo, yani en azından ben öle düsünüyrm:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…