HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

hemen anlatıyorum :KK53:
31 yaşındayım (ama hiç göstermiyorum :KK70: )
4 seneyi devirdik evlilikte, yaklaşık 2 senedir de bebek istiyoruz ama nasip olmadı, erkek infertilitemiz mevcut, geçen seneden beri tüp bebek gerçeğinin farkındayız ama hazır hissetmedik, denedik zamana bıraktık falan ama olmadı
mayıs ayında karar verip başladık, ilaç vs her şeyim hazır ama kist oluştu diye doktorum başlatmadı
bende de pko varmış, adetlerim düzenli ama kistik yumurtalıklarım, amh ımın maşallahı var 12
o sebeple ohss olmamam için muhtemelen bu ay eğer başlanabilirse yumrutalar toplanacak hepsi dondurulacak, sonraki aylarda transfer olacak
öyle işte.. sanırım o iğnelere başlayana kadar da kendimi hazır hissedemicem, hayırlısıyla bi başlasak artık

evet hoş geldin gerçekten. bahsettiğin problemlerin sadece pko kısmını anladım çünkü bende de o var.
ben cesaret ettim üstelik 2 yıllık evliyim daha, sadece 1 aşılama geçmişim var.
iğneleri vuruldukça bağımlılık yaptı, doğurana kadar devam :)

:KK17:Bu orangutan iğnesi ne için arkadaşlar? Bi de canımı yaktı yav

yumurtaların kendi kendine çatlamasın diye güzel kızım. aynen bende en sonuncusunu saat 3 te oldum ve çok şükür şimdilik iğne defterini kapattım. bu gece 01.30 da çatlatma iğnem var, yarın boş.

Z
Canisiiii sen nasilsin.. nasil gidiyo hamislik.. homili gitlak yemeler basladimi :KK70:
Iyim canım şükür heyecanlıyım genelde ve endişeliyim biliyorsun kalp atımı aşamasında işler ters gitmişti öncekinde bunda da öyle olacak diye korkuyorum bu korkumu unuttuğum zaman ıyim
Yemek olayına gelince zaten çok severim yemeyi değişen bir durum yok yani
Sen kese yi ne zaman göreceksin randevun me zaman

yumurtaların kendi kendine çatlamasın diye güzel kızım. aynen bende en sonuncusunu saat 3 te oldum ve çok şükür şimdilik iğne defterini kapattım. bu gece 01.30 da çatlatma iğnem var, yarın boş.
Canım çok sağol. Hafif tümseklik oldu iğne yerinde. Bazen ağrıma gidiyor bu durum. Millet zevk alarak bebek yapıyor. Bu da benim sınavım. Bi de benim eşim baba olmak istemiyor daha, öyle bir sorunum da var. Zor ikna ettim :KK43:

Z

Iyim canım şükür heyecanlıyım genelde ve endişeliyim biliyorsun kalp atımı aşamasında işler ters gitmişti öncekinde bunda da öyle olacak diye korkuyorum bu korkumu unuttuğum zaman ıyim
Yemek olayına gelince zaten çok severim yemeyi değişen bir durum yok yani
Sen kese yi ne zaman göreceksin randevun me zaman

Insallah bu sefer hersey güzel olur canimsin..
Moralini yüksek tut bol
Bol dua et..
bende senin gibi insallah pazartesi gidicem.
Güzel haberler aliriz insallah...

Hakkinda hayirlisi olsun canim.. insallah sabrin sonu selamet olur... ve kavusursun bebitolarina..
burasi cok sen sakrak bi topik cok sükür.. arkadaslarimin hepsi birer harika benim icin :KK36:

_meLinDa_ _meLinDa_
Ayrica burda cok cesur kadinlar var.. 5. günde
Idrar testi yapanimi
Ararsinnnn.. 5. gün kan verenimi,, hepsi var bacim burda :KK70:

Merhaba hoş geldin inşallah bebeğini kucağına alırsın

evet hoş geldin gerçekten. bahsettiğin problemlerin sadece pko kısmını anladım çünkü bende de o var.
ben cesaret ettim üstelik 2 yıllık evliyim daha, sadece 1 aşılama geçmişim var.
iğneleri vuruldukça bağımlılık yaptı, doğurana kadar devam :)

hepiniz çok tatlısınız, çok hoş buldum
valla anında modum yükseldi
artık gözüm üzerinizde bundan sonra :KK37:

!!!RABBİMİN İZNİYLE HEPİMİZ ANNE OLACAĞIZ!!!
Kûn feyekûn:KK200::anneadayı::KK200:

(Kün, “Ol” demektir. “Emr-i kün feyekün”, “Allah’ın yaratmayı dilediği şeye, “ol” diye emretmesi ve böylece onun varlık sahasına çıkması” demektir)​

:KK200::KK200::KK200:HAZiRAN 2017 AYINDA TÜP BEBEK MACERASINA BAŞLAYANLAR:KK200::KK200::KK200:

PembeHelvam PembeHelvam
Yas: 31
Deneme: 2. Deneme (1 kizi var tüp bebek)
Sebep: AMH düsük
Merkez-Doktor: Yurtdisi
Transfer: 11 Haziran - 2 tane 5. gün embriosu
Test: 21 Haziran

kız pembe ben bu sayfayı yeni gördüm
transferim olduğunda beni de buraya yazmazsan sana sütümü helal etmem hee

Kızlar bişey soracağım. 5. Günde 13-14 mm yumurta büyüklüğü çok değil mi? Bu hızla büyürse hemen opu yapılmak zorunda kalınır mı? Ters giden bişey mi var merak ediyorum. Siz hatırlıyor musunuz?

Kızlar bişey soracağım. 5. Günde 13-14 mm yumurta büyüklüğü çok değil mi? Bu hızla büyürse hemen opu yapılmak zorunda kalınır mı? Ters giden bişey mi var merak ediyorum. Siz hatırlıyor musunuz?
Canım benimde yumurtalarım hızlı büyüyor.bende sadece beş gün iğne kullandım.altıncı gün çatlatma iğnesi olmuştum.doktorun biliyordur ne yaptığını merak etme canım.

X