HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Hic korkma ilkinde bende oyleydim insallah sen ilkinde bebegine kavusursun bende gecen ay baslayacaktim kist vardi cok sukur gecti simdi adet olmayi bekliyorum bu topik cok ugurlu bi kac arkadasimiz haric herkes hamile kaldi darisi bizlere insallah

Hic korkma ilkinde bende oyleydim insallah sen ilkinde bebegine kavusursun bende gecen ay baslayacaktim kist vardi cok sukur gecti simdi adet olmayi bekliyorum bu topik cok ugurlu bi kac arkadasimiz haric herkes hamile kaldi darisi bizlere insallah
Amin inşallah, çok teşekkür ederim
Bana da uğurlu gelsin bu topik, modum yükselsin, gaza geleyim mutlu olayım istiyorum

Pozitif olan arkadaşlar cinsel ilişki ile ilgili bi şey söyledi mi doktorlarınız?
O defteri dogurana kadan hatta dogurduktan sonrada bi sure kapativerdim oh ne rahatim doktorum iliski yasak demisti test gunune kadan sonrasida yasaktir yasak

Canım benimde yumurtalarım hızlı büyüyor.bende sadece beş gün iğne kullandım.altıncı gün çatlatma iğnesi olmuştum.doktorun biliyordur ne yaptığını merak etme canım.
Sağol canım senin pozitif ayrıca değil mi? Aklınıza geldikçe dua edin lütfen çok ama çok ihtiyacım var

Nasıl ya doluyum deyip kese muaynesi randevusu mu vermiyor.ayy ben bile sinir oldum.beş dakikalik bişey araya alamıyomuymuş.ölüyoz biz burada meraktan ne rahatlar ya
Cnm tup bebek doktoruma gidemiyoruk sehir disinda merkez. Ben kendi sehrimdeki doktoruma gidicem kendisiyle.gorusemedim henuz randevu verenlerle.gorusmustum yarin kendim.aricm.doktorumu araya sıkıstır nolur diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…